TIXIK.cz » Zoo » Specializované vyhledávání

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Zoologické zahrady z celého světa ()

(67)
(123)
(18)
(218)
(41)
Řadit dle: OblíbenostiNejbližšíchNejvzdálenějších


U zoologické zahrady 147/46, 635 00 Brno-Brno-Bystrc, Czech Republic

ZOO Brno je zoologická zahrada v jihovýchodní části ČR. Nachází se 7 km severozápadně od města Brno, na severu regionu Jihomoravský kraj. Návštěvní..

Najít ubytování

ulitsa Timiryazeva, 71/5, Novosibirsk, Novosibirsk Oblast, Russia

ZOO Novosibirsk (Новосибирский зоопарк) je zoologická zahrada na jihozápadě Ruska. Nachází se na jihovýchodním okraji krajského města Novosibirsk (N..

Najít ubytování

Sverdlovskaya ulitsa, 289, Krasnoyarsk, Krasnoyarsk Krai, Russia, 660000

Roev Ruchey (Роев ручей) je zoologická zahrada v jižní části Ruska. Nachází se 6 km jihozápadně od města Krasnojarsk, na jihu regionu Krasnojarský ..

Najít ubytování


Bol'shaya Gruzinskaya ulitsa, 2, Moscow, Russia

ZOO Moskva (Московский зоопарк) je rozsáhlá zoologická zahrada v jihozápadní části Ruska. Nachází se 3.5 km severozápadně od centra města Moskva (Mo..

Najít ubytování

Sababurg 8, 34369 Hofgeismar, Germany

ZOO Sababurg (Tierpark Sababurg) je zoologická expozice na západě Německa. Nachází se 8 km jihovýchodně od města Trendelburg, na severovýchodě reg..

Najít ubytování

ulitsa Truda, Chelyabinsk, Chelyabinsk Oblast, Russia

ZOO Čeljabinsk (Зоопарк Челябинск) je zoologická zahrada v jihozápadní části Ruska. Nachází se na jihovýchodním okraji krajského města Čeljabinsk (Č..

Najít ubytování


ulitsa Gazety Zvezda, 1, Perm, Perm Krai, Russia, 614000

ZOO Perm (Пермский Зоопарк) je zoologická zahrada na západě Ruska. Nachází se 2 km severozápadně od centra města Perm (Permský kraj). Zahájení prov..

Najít ubytování

131, 66-460, Poland

ZOO Safari Świerkocin je zoologická zahrada a zábavní komplex. Nachází se v západní části Polska , ve městě Świerkocin . ZOO Safari Świerkocin nabíz..

Najít ubytování

Grover Nelson Park, Abilene, TX 79602, USA

Zoopark Abilene (Abilene Zoological Park) je zoologická zahrada na jihovýchodě USA. Nachází se 4.1 km jihovýchodně od centra města Abilene (Texas). ..

Najít ubytování


Březinovy sady 4372/10, 586 01 Jihlava, Czech Republic

ZOO Jihlava se nachází v údolí řeky Jihlávky v lesoparku Heulos. Leží nedaleko centra města Jihlava v České republice. ZOO Jihlava byla založena v r..

Najít ubytování

D1635, Namibia

Farma Harnas je sirotčinec a ošetřovatelská stanice pro divokou zvěř. Nachází se ve východní Namibii , asi 250 km severovýchodně od města Windhoek ...

Najít ubytování

Gewerbestraße 35-53, 23942 Dassow, Germany

Tygří park (Erlebnis- & Tigerpark) je zoo koutek v severní části Německa. Nachází se 1.8 km jihovýchodně od centra města Dassow (Mecklenburg-Vorpomm..

Najít ubytování


M58, Russia

Zoopark Chabarovsk (Хабаровский зоосад) je menší přírodní zoo v jihovýchodní části Ruska. Nachází se 20 km severozápadně od města Chabarovsk, na jih..

Najít ubytování

Geraer Straße 80, 07607 Eisenberg, Germany

ZOO Eisenberg (Tiergarten Eisenberg) je přírodní zoo na východě Německa. Nachází se 250 m jihovýchodně od centra města Eisenberg (Thuringia). ZOO E..

Najít ubytování

Novo-Sadovaya ulitsa, 154, Samara, Samara Oblast, Russia, 443068

ZOO Samara (Самарский зоопарк) je rozsáhlá zoologická zahrada v jihozápadní části Ruska. Nachází se 1.9 km severovýchodně od centra města Samara (Sa..

Najít ubytování


Zum Tierpark 10, 67661 Kaiserslautern, Germany

Zoo Kaiserslautern je poměrně větší zoologická zahrada v jihozápadní části Německa. Nachází se 5 km severozápadně od města Kaiserslautern, na jihov..

Najít ubytování

Masarykova 1347/31, 460 01 Liberec, Czech Republic

ZOO Liberec je nejstarší zoologickou zahradou v České republice. Nachází se na okraji města Liberec na severu České republiky. ZOO Liberec vznikla ..

Najít ubytování

Maldon Rd, Colchester, Essex CO3, UK

Zoo Colchester patří mezi nejlepší podobné instituce v celé Evropě. Nachází se ve Velké Británii , v hrabství Essex, v historickém městě Colchester ..

Najít ubytování


Štefánikova 501, 544 01 Dvůr Králové nad Labem, Czech Republic

ZOO Dvůr Králové nad Labem patří k největším chovatelům Afrických zvířat na světě. Nachází se na západním okraji města Dvůr Králové nad Labem v Čes..

Najít ubytování

Carretera General Del Sur, 11, 35118 Agüimes, Spain

Park krokodýlů (Cocodrilo Park) je terárium v jihozápadní části Španělska. Nachází se ve městě Ingenio, asi 1759 km od hlavního města Madrid. Nacház..

Najít ubytování

Waldstraße 204, 66663 Merzig, Germany

Vlčí park Werner Freund (Wolfspark Werner Freund) je domov dravců v jihozápadní části Německa. Nachází se 2.3 km severovýchodně od centra města Merz..

Najít ubytování


Park Way, San Diego, CA 92101, USA

Zoo San Diego patří k předním zoologickým zahradám na světě. Nachází se v parku Balboa ve městě San Diego v Kalifornii, v USA . O zoo v San Dieg..

Najít ubytování

Welschenbach 3, 93326 Abensberg, Germany

Vogelpark und Tierpark Abensberg je zoo koutek v jihovýchodní části Německa. Nachází se 2.2 km jihozápadně od centra města Abensberg (Baden-Württemb..

Najít ubytování

Erlenweg 20, 23669 Timmendorfer Strand, Germany

Ptačí park Niendorf (Vogelpark Niendorf) je poměrně větší útočiště ptáků v severní části Německa. Nachází se ve městě Dassow, asi 240 km od hlavního..

Najít ubytování


U trojského zámku 35/9, 171 00 Prague-Praha-Troja, Czech Republic

ZOO Praha je moderní evropská ZOO, která byla pro veřejnost otevřena 28. září 1931. Nachází se na okraji hlavního města České repuliky v klidném pro..

Najít ubytování

Žižkova 1286/15, 405 02 Děčín, Czech Republic

ZOO Děčín je jednou z nejmenších zoologických zahrad v Česku. Nachází se v severní části země, ve městě Děčín. Rozkládá se na vrchu Pastýřská stěna...

Najít ubytování

Zooallee 1, 39124 Magdeburg, Germany

Najít ubytování


Teplická 19, 405 02 Děčín, Czech Republic

Rajské ostrovy jsou oddělenou součástí ZOO Děčín . Nacházejí se v centru města, které leží na severu České republiky. Vznikly v prostorách původní n..

Najít ubytování

Rv7 700, 3539 Flå, Norway

Medvědárium Vassfaret je útulek medvědů na jihu Norska. Nachází se 50 km severozápadně od města Hønefoss, na severovýchodě regionu Buskerud. Co nab..

Najít ubytování

Karwieńska 2, 80-001 Gdańsk, Poland

Akvárium Ferskvands je jedna z největších zoologických zahrad v Polsku . Nachází se v krásném městě Gdaňsk a vstupní brána je na ulici Karwieńska 3..

Najít ubytování


An der Festwiese 3, 23948 Klütz, Germany

Motýlí park Klütz (Schmetterlingspark Klütz) je poměrně větší expozice motýlů v severní části Německa. Nachází se 580 m severovýchodně od centra měs..

Najít ubytování

Spacerowa 10, 46-020 Opole, Poland

ZOO Opole je unikátní zoologická zahrada na jižním okraji města Opole v Polsku . ZOO Opole patří mezi nejnavštěvovanější turistické cíle Opolského ..

Najít ubytování

Via Scavi, 211, 35036 Montegrotto Terme Province of Padua, Italy

Motýlí farma je expozice motýlů na severu Itálie. Nachází se 10 km jihovýchodně od města Teolo, na jihu regionu Veneto. Návštěvníci mohli jako prv..

Najít ubytování


Mecklenburgische Schweiz und Kummerower See - Landkreis Güstrow, Peeneweg 26, 17168 Lelkendorf, Germany

Zoopark Lelkendorf (Haustierpark Lelkendorf) je zoo koutek v severovýchodní části Německa. Nachází se 4.3 km severozápadně od centra města Neukalen ..

Najít ubytování

Mustikkamaanpolku 12, Helsinki

Korkeasaari je skalnatý ostrov v hlavním finském městě Helsinky . Na tomto ostrově byla vybudovaná stejnojmenná zoologická zahrada, která zaujímá r..

Najít ubytování

grobla Szczytnicko-Bartoszowicka, 50-001 Wrocław, Poland

Zoopark Mönchengladbach je zoologická zahrada s mnoha pavilony zvířat z různých koutů světa. Nachází se v jihozápadní části Polska , v jednom z nej..

Najít ubytování


Bahnhofstraße 32, 76137 Karlsruhe, Germany

Zoo Karlsruhe je jedna z nejlepších a nejstarších zoologických zahrad v Německu . Nachází se v městě Karlsruhe , v ulici Ettlinger Straße 6. Zoo Kar..

Najít ubytování

Pas de l'Institut Escola, 08003 Barcelona, Spain

ZOO Barcelona je jednou z nejstarších zoologických zahrad ve Španělsku . Nachází se v parku Ciutadella v srdci Barcelony . O zoo v Barceloně Počá..

Najít ubytování

Michálkovická 1137/197, 710 00 Ostrava-Slezská Ostrava, Czech Republic

ZOO Ostrava najdeme v areálu lesoparku Stromovka ve Slezské Ostravě , v České republice . Ostravská zoologická zahrada byla založena v roce 1951. O..

Najít ubytování


Płock, Mazowieckie, Płock, 09-400

ZOO Płock je oblíbená zoologická zahrada a zábavní komplex. Nachází se v centru Polska ve městě Płock , které leží asi 110 kilometrů od hlavního mě..

Najít ubytování

Passeig d'Itaca, 08039 Barcelona, Spain

Akvárium Barcelona je podmořské akvárium nacházející se v přístavu Port Vell ve městě Barcelona , ve Španělsku . Je vyhledávaným cílem turistů a nab..

Najít ubytování

Mlynská dolina 6079/1, 84104 Karlova Ves, Slovakia

Zoo Bratislava se nachází v hlavním slovenském městě Bratislavě , v ulici Mlynská dolina 1. Patří k velmi úspěšným chovatelským zoologickým zahradá..

Najít ubytování


Drážďanská 454/23, 400 07 Ústí nad Labem-Ústí nad Labem-Neštěmice, Czech Republic

Stará huť u Adamova, kulturní památka umístěná v památkové rezervaci ve správě Technického muzea v Brně. Objekty bývalé železářské huti, byly založe..

Najít ubytování

Aleja Wędrowników 12, 30-001 Kraków, Poland

Zoopark de Beauval‎ se nachází v Polsku , ve městě Krakow , na rozlehlém prostoru Wolského lesa. Zoopark de Beauval‎ je obklopena zalesněnými obla..

Najít ubytování

19525 SE 54th St, Issaquah, WA 98027, USA

Najít ubytování


1020 S Morris Ave, Bloomington, IL 61701, USA

Najít ubytování

Windflachweg 1, 4040 Linz, Austria

Najít ubytování

Večna pot 70, 1000 Ljubljana, Slovenia

ZOO Lublaň je moderní zoologická zahrada ve Slovinsku . Je umístěna v centrální části země v hlavním a současně největším městě, jímž je Lublaň . ZO..

Najít ubytování


Krzemieniecka 36, 90-001 Łódź, Poland

ZOO Randers Regnskov je moderní zoologická zahrada v Polsku . Nachází se ve městě Lodž , v centrální části země, asi 140 kilometrů jihozápadně od h..

Najít ubytování

886 Cannery Row, Monterey, CA 93940, USA

Akvárium Monterey Bay je mořské akvárium zaměřené především na život v Pacifiku. Obří akvária vznikla na místě bývalé továrny na rybí konzervy, na p..

Najít ubytování

111-199 Livingston Park Dr, Jackson, MS 39209, USA

Najít ubytování


281 Mosca St, Pretoria 0002, South Africa

Národní zoologická zahrada Jižní Afriky známá také jako Pretoria Zoo je národní zoologickou zahradou Jihoafrické republiky . Zároveň jde také o nejv..

Najít ubytování

St. Olavs gate 2, 0165 Oslo, Norway

Reptilpark Oslo je menší domov plazů v jižní části Norska. Nachází se 600 m severovýchodně od centra města Oslo (Oslo). Co nabízí terárium tak vyhl..

Najít ubytování

promenada gen. Jerzego Ziętka 7, Chorzów, Polska

Slezská ZOO Chorzów je pozoruhodná zoologická zahrada v Polsku . Nachází se v jižní části země, ve městě Chorzów , které leží 10 kilometrů severozáp..

Najít ubytování


Twycross, inside Twycross Zoo (Hail and ride), Atherstone, Leicestershire CV9, UK

Najít ubytování

Calle Poniente, 2, 33213 Gijón, Spain

Akvárium Gijón je akvárium nacházející se ve městě Gijón , ve Španělsku , nedaleko pláže Poniente. Pro veřejnost bylo otevřeno 10. června 2006. Akvá..

Najít ubytování

Strada Provinciale 74, 30028 Province of Venice, Italy

Parco Zoo Punta Verde je vyhlášená zoologická zahrada v Itálii . Nachází se nedaleko oblíbených letovisek Bibione a Lignano Sabbiadoro , v ulici Vi..

Najít ubytování


Ahornstraße, 16225 Eberswalde, Germany

Najít ubytování

Kaunas district municipality 50001, Lithuania

ZOO Kaunas je unikátní zoologická zahrada a jeden z nejvyhledávanějších turistických cílů dané oblasti. ZOO Kaunas se nachází v centrální části Litv..

Najít ubytování

Adenauerallee 3C, 30175 Hanover, Germany

Zoo Hannover je jedna z nejpozoruhodnějších dobrodružných zoologických zahrad v celém Německu . Nachází se ve spolkové zemi Dolní Sasko, v Hannoveru..

Najít ubytování


225 Baker Street Northwest, Atlanta, GA, United States

Georgia Aquarium je největší mořské akvárium na světě. Je zde umístěno v akváriích a nádržích o celkovém objemu 31 000 m3 více než 120 000 jedinců ..

Najít ubytování

Larapinta Dr, Flynn NT 0870, Australia

Zoo a botanický park Alice Springs je zoologicko-botanický park v Austrálii . Nachází se v Severním teritoriu, cca 10 mintu jízdy autem od centra mě..

Najít ubytování

Kenninghall Rd, Banham, Norfolk NR16, UK

Najít ubytování


Nevoigtstraße 18, 09117 Chemnitz, Germany

Najít ubytování

Rennbahnallee 21, 18059 Rostock, Germany

Najít ubytování

1 Elliott Ave, Parkville VIC 3052, Australia

Zoo Melbourne je nejstarší zoologickou zahradou v Austrálii . Nachází se v Melbourne , cca 4 km od centra. Vchod je z ulice Elliott Avenue. Nejstar..

Najít ubytování


Tannenkampweg 51A, 17438 Wolgast, Germany

Najít ubytování

Zittauer Straße 24, 02796 Jonsdorf, Germany

Motýlí dům Jonsdorf je tropická expozice motýlů nacházející se v Německu . Leží nedaleko hranic s Českou republikou , cca 10 km od města Žitava , v ..

Najít ubytování

Løveparkvej 1, 7323 Give Municipality, Denmark

Givskudská zoologická zahrada a lví park je krásný zvířeci park v Dánsku . Nachází se v regionu Jižní Dánsko, cca 8 km od známého městečka Jelling ,..

Najít ubytování


Hospitalsgade 10, 8900 Randers, Denmark

Randers Regnskov je tropická zoologická zahrada v Dánsku . Nachází se v centrální části země, v regionu Midtjylland, ve městě Randers , v ulici Tørv..

Najít ubytování

Avison Way, Vancouver, BC V6G 3E2, Canada

Akvárium Vancouver je největší kanadské mořské akvárium, které se nachází na území jednoho z nejrozsáhlejších městských parků na světě (Stanley par..

Najít ubytování

80 Mandai Lake Rd, Singapore 729826

Zoo Singapur je podle časopisu Forbes jedenáctou nejlepší zoologickou zahradou na světě. Nachází se v Singapuru a je součástí zdejší přírodní rezer..

Najít ubytování


Jalan Sepilok, Sepilok, 90000 Sandakan, Sabah, Malaysia

Rehabilitační centrum Sepilok se nachází na ostrově Borneo, ve státě Sabah v Malajsii. Toto zařízení by se dalo také nazvat jako orangutaní sirotčin..

Najít ubytování

1513 Cambridge St, Houston, TX 77030, USA

Akvárium Finisterrae je jedna z nejlepších zoologických zahrad v USA . Nachází se v Texasu, v Houstonu , parku Hermann. Zoologická zahrada Houston ..

Najít ubytování

Budapest, Állatkerti körút 12b, Hungary

Zoologická a botanická zahrada Budapešť je nejstarší a největší zoologická zahrada v Maďarsku . Nachází se ve veřejném městském parku města Budapešť..

Najít ubytování


7400-7462 Division Dr, Battle Creek, MI 49014, USA

Najít ubytování

S Rd, Winchester, Hampshire SO21, UK

Zoo Marwell patří mezi nejlepší zoologické zahrady ve Velké Británii . Nachází se v hrabství Hampshire, poblíž historického města Winchester. Marw..

Najít ubytování

Badger Creek Road, Healesville VIC, Australia

Healesville Sanctuary je zoologická zahrada, která se specializuje výhradně na zvířata, která pocházejí z Austrálie . Nachází se ve státě Victoria, ..

Najít ubytování


Circuit Dr, Boston, MA 02124, USA

Najít ubytování

Am Kronwerk, 76829 Landau, Germany

Najít ubytování

Ålestokvej 5, 4700 Naestved, Denmark

Næstved Zoo je nejnovější zoologická zahrada v Dánsku . Nachází se jihozápadně od města Næstved , u silnice do Karrebæksminde, v ulici Ålestokvej 2...

Najít ubytování


700 N 50th St, Seattle, WA 98103, USA

Zoo Woodland Park patří mezi nejlepší zoologické zahrady v USA . Nachází se ve státě Washington, ve městě Seattle . O zoo Zoo Woodland Park vznikl..

Najít ubytování

Zápská 173, 250 73 Radonice, Czech Republic

Chováme hospodářská a divoká zvířata střední Evropy,máme zástupce stromů, keřů a květin.Provádíme školy ,školky,skupiny, rodiny a jednotlivce.Jsme i..

Najít ubytování

Krumbholzallee 2, 06406 Bernburg, Germany

Najít ubytování


Sentruper Straße 297, 48161 Münster, Germany

Najít ubytování

75 Antrim Rd, Belfast BT36, UK

Najít ubytování

D704A, 24370 Calviac-en-Périgord, France

Najít ubytování


Klinikstraße 51, 44791 Bochum, Germany

Zoo a Fosilium Bochum je zoologická zahrada. Nachází se v centru německého města Bochum v městském parku. Zoo a Fosilium Bochum nabízí svým návštěv..

Najít ubytování

Mittlere Elbe, Georgenallee 10, 06846 Dessau-Roßlau, Germany

Najít ubytování

35 Lindridge Ln, Desford, Leicester, Leicestershire LE9 9GN, UK

Najít ubytování


Uerdinger Straße 377-379, 47800 Krefeld, Germany

Najít ubytování

Süderstraße 33, 24214 Gettorf, Germany

Najít ubytování

2099-2199 W Martin Luther King Jr Blvd, Tyler, TX 75702, USA

Zoo Caldwell je zoologická zahrada v jihovýchodní části USA. Nachází se  naseverozápadě Tyleru (Texas).  Žije tady asi 2000 zástupců sv..

Najít ubytování


941-1259 Wasatch Dr, Salt Lake City, UT 84108, USA

Zoo Utah Hogle je zoologická zahrada nalézající se v Salt Lake City , ve státě Utah, v USA . Je jednou z nejnavštěvovanějších míst ve státě Utah. Le..

Najít ubytování

Lützowstraße 347, 42653 Solingen, Germany

Najít ubytování

Sinzstraße 1, 01877 Bischofswerda, Germany

Najít ubytování


Rue du Tigre, 57360 Hagondange, France

Najít ubytování

Strada Vicinale Gardesana, 37012 Province of Verona, Italy

Parco Natura Viva je přírodní a zoologický park v Itálii . Nachází se v severní části země, u jezera Lago di Garda .Základní fakta Parco Natura Viva..

Najít ubytování

Zoostraße 21, 66538 Neunkirchen, Germany

Najít ubytování


11 rue des 2 Frères

Aquarium du Cap d'Agde je podvodní expozice v jihovýchodní části Francie. Nachází se 880 m jihozápadně od centra města Le Cap d'Agde (Languedoc-Rous..

Najít ubytování

  1