TIXIK.cz » Zoo » Rakousko » Salzburg » Okres Salzburg » Salzburg » Zoo Salzburg

Zoo Salzburg - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Zoo Salzburg: Hlídač pokojů
Zoo Salzburg Mapa Mapa hotelů Zoo Salzburg

Související témata

Zoo Salzburg: Fotografie

Doporučené hotely Zoo Salzburg


Zobrazit všechny »Zoo Salzburg: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Zoo Salzburg Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Zoo Salzburg a doprava, Parkování, Čerpací stanice, benzinky
Zoopark AurachZoo60km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Zoo, Aktuální čas: 11:09:11, Nadmořská výška: 440m, Adresa: Anifer Landesstraße 1, 5081 Salzburg, Rakousko, Telefon: +43 662 8201760, WWW stránky:

Zoo Salzburg je vyhlášená zoologická zahrada ve 4. největším rakouském městě Salzburgu . Nachází se v jižní části města, v ulici Anifer Landesstraße 1. Zoo Salzburg zaujímá rozlohu 400 ha. Návštěvníci tu můžou shlédnout více než 800 zvířat (140 druhů) . Zoologická zahrada se snaží chovat zvířata v podmínkách, které se co nejvíce blíží k jejich přirozenému prostředí. Proto je možné často pozorovat příbuzné druhy v jednom výběhu. Zoo Salzburg je rozdělena na různé části světa jako je např. Afrika, Amerika, Eurasie atd. V dětské zoo si pak děti mohou vyzkoušet krmit zvířata jako jsou např. kozy. Speciální krmení je nutné si zakoupit na pokladně u vchodu. Zoo Salzburg je otevřena po celý rok denně, většinou od 9 do 17 hod. V červenci a srpnu je otevřeno od 9 do 18:30 hod. Zajímavostí je, že také v srpnu, každý pátek a sobotu, můžete využít možnost vidět zvířata v nočních hodinách. Zoo Salzburg je totiž otevřena až do 23 hod. (poslední vstup je ale možný ve 21:30 hod.) . Nechybí zde ani obchod se suvenýry, dětské hřiště a občerstvení.

Informace a fakta

GPS: 47.757, 13.0641
Nadmořská výška: 440 m
Roční návštěvnost:
Počet druhů zvířat:
Počet kusů zvířat:
Má návaznost na další atrakci?:
Vzdálenost od parkoviště (m):
Možnost vstupu se psem:
Členství v profesních organizacích:
Možnost pořádání oslav:
Bezbariérový přístup:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:33:02

Zoo Salzburg: Recenze

Zoo Salzburg prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Anif (0.9km)Elsbethen (1.4km)Grödig (2.6km)Puch bei Hallein (4.8km)Salzburg (4.8km)Wals (8km)Guggenthal (7km)Siezenheim (8km)Ebenau (9km)

Webmap: 1 2 3