TIXIK.cz » Hrady a zámky » Zámek Grafenegg

Zámek Grafenegg - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Zámek Grafenegg: Hlídač pokojů
Zámek Grafenegg Mapa Mapa hotelů Zámek Grafenegg

Související témata

Zámek Grafenegg: Fotografie

Doporučené hotely Zámek Grafenegg


Zobrazit všechny »Zámek Grafenegg: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Zámek Grafenegg Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Zámek Grafenegg a doprava, Čerpací stanice, benzinky


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Hrady a zámky, Aktuální čas: 20:11:18, Adresa: Grafenegg 1, 3485 Grafenegg, Rakousko, Telefon: +43 2735 26160, WWW stránky:

Zámek Grafenegg je novogotický objekt se zámeckou zahradou v severním Rakousku . Nachází se ve spolkové zemi Dolní Rakousko v obci Grafenegg , cca 10 km od známého města Kremže a cca 50 km od Vídně .

O zámku Grafenegg

Zámek Grafenegg byl postaven Leopoldem Ernstem v polovině 19. století. V současnosti je důležitým kulturním centrem, které hostí celou řadu výstav a koncertů. Zámek Grafenegg umožňuje prohlídky interiéru zámku, jehož součástí jsou kaple a dekadentní salony obložené dřevem a vybavené dobovým nábytkem, koberci a krby. K zámku přiléhá nádherná udržovaná zahrada, která je oblíbeným místem pro piknik či odpočinek.

Praktické informace

Pokud se chcete dobře najíst, nabízí Zámek Grafenegg restauraci s hotelem, který vlastní kuchařská celebrita a výrobce vín Toni Mörwald. Menu o třech až pěti chodech vás vyjde na 45 – 60 EUR. Přenocování stojí 89 – 103 EUR v jednolůžkovém pokoji a 118 – 138 EUR ve dvoulůžkovém pokoji. Zámek Grafenegg je nejlépe dostupný autem nebo vlakem. Autem se sem dostanete po silnici č.S5, ze které musíte včas odbočit. Na vlakové nádraží Wagram-Grafenegg, které se nachází cca 2 km od zámku, jezdí šest vlaků denně.


Informace a fakta

GPS: 48.4282, 15.7464
Nadmořská výška: 199 m
Typ objektu:
Rok založení:
Adresa URL - ceník vstupného:
Adresa URL : otevírací doba:
Současné využití objektu:
Jednalo se o majetek panovníka?:
Současný stav:
Je objekt veřejně přístupný?:
Služby a možnosti:
Datum poslední aktualizace: 2012-10-11 19:26:41

Zámek Grafenegg: Recenze

Zámek Grafenegg prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Grafenegg (0.1km)Feuersbrunn (3.1km)Gobelsburg (5km)Langenlois (7km)Kremže (10km)Senftenberg (15km)Dürnstein (17km)Herzogenburg (16km)Maissau (17km)