TIXIK.cz » Města » Zamardi

Zamardi - hotely a ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Zamardi: Hlídač pokojů
Zamardi Mapa Mapa hotelů Zamardi

Související témata

Satelitní mapa Zamardi, Zamardi: Fotografie

Doporučené hotely Zamardi


Zobrazit všechny »Zamardi: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Zamardi Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Zamardi a doprava, Čerpací stanice, benzinky


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Města, Aktuální čas: 17:28:20

Zamardi je oblíbené letovisko v Maďarsku . Nachází se na východním břehu největšího maďarského jezera Balaton, přibližně 100 kilometrů od hlavního města Budapešti .

Pláže Zamardi

Zamardi je oblíbeným letoviskem zejména pro svoje krásné pláže na břehu jezera Balaton . Kromě travnatých břehů se zde nachází nová písečná pláž s pozvolným vstupem do vody. Z pláže je nádherný výhled na protější balatonský břeh, který je v těchto místech nejužší díky poloostrovu Tihany. V blízkosti pláže je parkoviště a můžete si zde zapůjčit šlapadlo.

Pamětihodnosti Zamardi

Z pamětihodností se město Zamardi pyšní zejména starou rozhlednou, která poskytuje překrásný výhled na okolní krajinu. Za dobrého počasí můžete vidět celé jezero. Další pamětihodností je staré jádro města. Uprostřed staré vesnice Zamardi můžete navštívit i vesnické muzeum Tájház umístěné ve starém selském stavení pokrytém rákosím. Zajímavý je i gotický kostel, ve kterém se v době sezóny konají koncerty komorní hudby.

Turistické informace

Kromě pláží a historického jádra města Zamardi nabízí množství různých ubytovacích zařízení. Od vilek až po hotely nabízející solária, kadeřnictví, masáže, fitness nebo sportovní aktivity. Příjemné posezení nebo také diskotékovou zábavu můžete nalézt v některém z barů nebo místních restaurací. Milovníky vína a domácí pálenky potěší ochutnávky při svíčkách na zahradě jednoho ze zdejších obchůdků nebo návštěva některého ze zdejších vinných sklípků.

Doprava Zamardi

Do města Zamardi se můžete dostat hned několika způsoby. Nejsnazším způsobem je využití vlastní dopravy nebo autobusů. Na březích Balatonského jezera funguje vlaková doprava, kterou se pohodlně dostanete po celém obvodu jezera. V okolí Balatonu je také celkem častým jevem půjčovna loděk nebo kol. Z nedalekého městečka Szántód také vyjíždí pravidelný trajekt na druhý břeh jezera Balaton. Trajekt ze Szántód je od Zamardi vzdálený pouhých pět kilometrů.


Informace a fakta

GPS: 46.8839, 17.9551
Nadmořská výška: 105 m
Plusy:
Proti:
Vhodné pro:
Zajímavosti:
Doprava a dopravní možnosti:
Počet obyvatel:
Prostředí města:
Business travel (průmysl):
Aktivity:
Datum poslední aktualizace: 2012-10-21 23:51:43

Majitelem prozatím nepotvrzené informace

Tyto údaje jsme obdrželi jako návrhy od komunity uživatelů TIXIK. Nyní čekají na ověření majitelem.

Majitelem prozatím nepotvrzené informace Plusy: vlastní vlaková zastávka, blízko k dálnici, dostatečná nabídka ubytování, rovinaté okolí, blízko do větších měst, sauna, lesy
Majitelem prozatím nepotvrzené informace Proti: daleko od letiště
Majitelem prozatím nepotvrzené informace Služby: banka, knihkupectví, autoopravna, zubař, doktor, čerpací stanice, knihovna

Vidíte zde chybu? Pomozte nám ji opravit

Zamardi: Recenze

Zamardi prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

ZamardiSzántód (4.6km)Tihany (6km)Balatonföldvár (7km)Siofók (8km)Kőröshegy (7km)Balatonudvari (12km)Balatonfüred (10km)Balatonszárszó (11km)

Webmap: 1 2 3