TIXIK.cz » Polsko » Lodžsko » Lodž » Zábavní park Figloraj

Zábavní park Figloraj - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Zábavní park Figloraj: Hlídač pokojů
Zábavní park Figloraj Mapa Mapa hotelů Zábavní park Figloraj

Zábavní park FiglorajZábavní park Figloraj

Související témata

Zábavní park Figloraj: Fotografie

Doporučené hotely Zábavní park Figloraj


Zobrazit všechny »


Zábavní park Figloraj: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Zábavní park Figloraj Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Zábavní park Figloraj a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky
Poland21km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Zábavní parky, Aktuální čas: 13:07:15, Adresa: Rydzowa 12, 90-001 Łódź, Polsko, 97-400 Bełchatów, WWW stránky:

Zábavní park Figloraj? To je přeci den plný zábavy v centru polské Lodži , jen kousek od ulic Rydzowa a Alexandrowska. Samozřejmě ne jenom pro děti, ale právě našim malým společníčkům jsou pestrobarevné atrakce určeny především.

Na starší ročníky se nezapomíná …

Zábavní park Figloraj? To je především sál plný zábavy pro vaše větší i odrostlejší ratolesti. Dětský ráj je otevřený sedm dní v týdnu od 10 dopoledne do 20 hodin, tedy do pozdního večera. To už je pro silnější nátury, a hlavně, známe to všichni: ono stokrát „nic“ umořilo osla … Ty odrostlejší z dětí v něm ocení například wi-fi připojení, ti mladší jistě nepohrdnou spoustou zajímavých hraček. Zeptejte se sami sebe: zlobí nás děti? A co když je to naopak? Nezlobíme my je? Co když si chtějí pouze hrát? Ve Figloraji k tomu mají nejvíce prostoru, mnoho bezpečných hraček, a hlavně- rodiče mohou jejich bezstarostné chvilky strávit v příjemné kavárně nad barevným latté a nechat se unášet klidným prostředím. Ano, tak vypadá ráj: každému to jeho …

Praktické informace

Na místo se dostanete běžnou lodžskou hromadnou dopravou, linkami 2, 8 a 13, ze zastávky Alexandrowska to máte k hale zábavy jen několik kroků. Rodiče s mnoha ratolestmi a velkým autem mohu předem ubezpečit, že Zábavní park Figloraj disponuje více než dostatečným parkovištěm.

Typ zábavního parku

zábavní park

Atrakce

herny
prolézačky
skluzavky
trampolíny


Informace a fakta

GPS: 51.7973, 19.3764
Nadmořská výška: 197 m
Celoroční provoz?: Ano
Čas potřebný na návštěvu (minuty): 240
Datum poslední aktualizace: 11.10.2012 21:54:49

Zábavní park Figloraj: Recenze

Zábavní park Figloraj prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Rąbień (3.9km)Aleksandrów Łódzki (6km)Lodž (7km)Koluszki (31km)Lask (29km)Lęczyca (32km)Piotrków Trybunalski (48km)Belchatów (48km)Kutno (48km)

Webmap: 1 2 3