TIXIK.cz » Polsko » Mazovsko » Varšava » Złote Tarasy

Złote Tarasy - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Złote Tarasy: Hlídač pokojů
Złote Tarasy Mapa Mapa hotelů Złote Tarasy

Złote TarasyZłote Tarasy

Související témata

Złote Tarasy: Fotografie

Doporučené hotely Złote Tarasy


Zobrazit všechny »


Złote Tarasy: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Złote Tarasy Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Złote Tarasy a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD
Klub Medyk0.7km
Teatr Kamienica1km
Hula Kula2km
Hrad Ujazdów2km
Kubického podloubí2km
Varšavské ghetto2km
Hala Torwar3km
Hřbitov Powązkowski3km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Architektura, Aktuální čas: 08:39:52, Adresa: Złota 59, Warszawa, Polsko, Telefon: +48 726 262 603, WWW stránky:

Złote Tarasy (Zlaté terasy) je moderní multifunkční komplex v polském hlavním městě Varšavě . Je to rozsáhlé nákupní, zábavní a obchodní centrum. Złote Tarasy patří ve své kategorii k nejnovějších stavbám tohoto typu v celém Polsku . Byly postaveny v letech 2002 až 2007. Součástí tohoto multifunkčního centra je i sto pět metrů vysoká věž s kancelářemi. Svůj název Złote Tarasy získaly podle Zlaté ulice, v níž se nachází jeden ze vstupů do tohoto komplexu, a také podle vnitřního uspořádání tohoto nákupního, obchodního a zábavního centra, které připomíná terasy. V současné době Złote Tarasy patří k nejčastěji navštěvovaným místům ve Varšavě .

Interiéry

Celková efektivní plocha v tomto komplexu je přibližně 225 tisíc čtverečních metrů. Złote Tarasy plní hned několik funkcí. V nákupní galerii naleznete okolo dvou set různých obchodů se sortimentem všeho druhu. Nechybí zde ani velký supermarket. Další část komplexu tvoří restaurace, fast foody a kavárny. Komplex Złote Tarasy zahrnuje i multikino s osmi sály. Ve sto pět metrů vysoké věži se nacházejí kanceláře.

Skleněná střecha

Pro Złote Tarasy je typická skleněná střecha, která kryje část komplexu, která je přístupná veřejnosti, tj. část s obchody, restauracemi, kavárnami a multikinem. Tato střecha se skládá z přibližně 4 700 skleněných desek. Je to charakteristický, a tedy i nejznámější prvek komplexu Złote Tarasy, který se nejčastěji objevuje na fotografiích.


Informace a fakta

GPS: 52.2301, 21.0027
Telefon:
Youtube:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:46:26

Złote Tarasy: Recenze

Złote Tarasy prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Varšava (2.6km)Raszyn (10km)Stare Babice (12km)Konotopa (12km)Pustelnik (14km)Dziekanów Leśny (17km)Józefów (19km)Otrębusy (20km)Obory (19km)

Webmap: 1 2 3