TIXIK.cz » Olomouc » Výstaviště Flora Olomouc

Výstaviště Flora Olomouc - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Výstaviště Flora Olomouc: Hlídač pokojů
Výstaviště Flora Olomouc Mapa Mapa hotelů Výstaviště Flora Olomouc

Související témata

Výstaviště Flora Olomouc: Fotografie

Doporučené hotely Výstaviště Flora Olomouc


Zobrazit všechny »Výstaviště Flora Olomouc: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Výstaviště Flora Olomouc Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Výstaviště Flora Olomouc a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Výstaviště, Aktuální čas: 00:18:19, Adresa: Wolkerova 37/17, Olomouc, Česká republika, Olomouc, 772 00, Telefon: +420 585 726 111, WWW stránky:

Výstaviště Flora Olomouc jsou známé výstavní prostory v České republice . Nacházejí se na Moravě, v Olomouckém kraji, v Olomouci , ve Smetanových sadech.

Historie

Výstaviště Flora Olomouc vzniklo v lednu roku 1966 rozhodnutím Okresního národního výboru v Olomouci. Původní název byl Olomoucké výstavní sady. V roce 1970 se pak výstaviště přejmenovalo na Flora Olomouc. Od roku 2000 nese areál současný název - Výstaviště Flora Olomouc.

O výstavišti

Součástí výstaviště jsou sbírkové skleníky , rozárium a botanická zahrada . Výstaviště zároveň pečuje o 47 hektarů městských parků. Výstaviště Flora Olomouc nabízí 4 pavilony o celkové výstavní ploše 4 395 m2.

Výstavy a veletrhy

V současnosti hostí výstaviště pravidelně každý rok 15 výstav a veletrhů. Nejznámější je květinový veletrh Flora Olomouc. Mezi další zajímavé výstavy a veletrhy patří veletrh cestovního ruchu Tourism Expo, knižní veletrh Libri, veletrh pro obnovu památek a historických sídel Renova, dny zdravotně postižených Vivat Vita, veletrh nábytku Bydlení či prodejní trhy Vánoce Flora.

Praktické informace

Výstaviště Flora Olomouc je v době konání výstav otevřeno denně od 9 do 18 hodin. Vstupné stojí většinou 100 Kč. Snížené vstupné pak 80 Kč. Ceny vstupného se ale mohou měnit v závislosti na konkrétní výstavě.


Informace a fakta

GPS: 49.5882, 17.2457
Nadmořská výška: 215 m
Odvoz z letiště:
Nadmořská výška:
Datum poslední aktualizace: 2012-10-19 19:45:03

Výstaviště Flora Olomouc: Recenze

Výstaviště Flora Olomouc prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Olomouc (0.9km)Slatinice (11km)Tršice (14km)Kostelec na Hané (16km)Prostějov (16km)Plumlov (21km)Přerov (21km)Lipník nad Bečvou (26km)Uničov (22km)

Webmap: 1 2 3