TIXIK.cz » Polsko » Dolnoslezsko » Wroclaw » Vroclavská opera

Vroclavská opera - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Vroclavská opera: Hlídač pokojů
Vroclavská opera Mapa Mapa hotelů Vroclavská opera

Vroclavská operaVroclavská opera

Související témata

Vroclavská opera: Fotografie

Doporučené hotely Vroclavská opera


Zobrazit všechny »


Vroclavská opera: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Vroclavská opera Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Vroclavská opera a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD
Dębowa30km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Divadla, Aktuální čas: 21:41:53, Adresa: Świdnicka 35, Wrocław, Polsko, Wroclaw, 50-066, Telefon: +48 71 370 88 50, WWW stránky: ,

Vroclavská opera je vynikající operní soubor, sídlící v centru polské Vratislavi , jen několik desítek metrů od proslulého Náměstí Svobody . Kdo povolanější by mohl o vratislavské opeře promluvit, než její ředitelka Ewa Michniková? "Máte možnost se zde setkat s polonézami, nokturny, mazurkami, baladami i etudami." Divadlo pořádá nádherná „superpředstavení“, která diváka naprosto pohltí.

"Superpředstavení"

Vroclavská opera patří k nejlepším a největším polským souborům, které může tato země nabídnout. Divadlo se honosí tím, že jako jediné od roku 1997 předvádí tzv. „superpředstavení“, chcete-li „nad-představení“. Co si pod tím představit? Jde o naprosto netradiční spektákl ve velkém prostoru pro tisíce diváků, kterého se účastní stovky účinkujících. Pro srovnání uveďme, že výmarský soubor Meiningenských, který vedl slavný německý umělec a filozof Johann Wolfgang Goethe, uváděl masové inscenace již v polovině 19. století. Monumentální představení vratislavské operní scény se setkala s obrovským zájmem veřejnosti, a dokonce domácích i zahraničních médií. Největším uvedeným cyklem byl Prsten Nibelungů, opera Richarda Wagnera. Projekt byl zahájen v roce 2003, premiérou Zlata Rýna. V současnosti láká opera monumentálními opusy Don Giovanni a Martina zahrada.


Informace a fakta

GPS: 51.1056, 17.0309
Nadmořská výška: 121 m
Youtube:
Telefon:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:50:47

Vroclavská opera: Recenze

Vroclavská opera prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Wroclaw (0.5km)Radwanice (8km)Bielany Wrocławskie (9km)Psary (9km)Samotwór (14km)Domasław (12km)Długołęka (14km)Brzezina (17km)Karczyce (20km)

Webmap: 1 2 3