TIXIK.cz » Polsko » Dolnoslezsko » Wroclaw » Vratislavské divadlo loutek

Vratislavské divadlo loutek - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Vratislavské divadlo loutek: Hlídač pokojů
Vratislavské divadlo loutek Mapa Mapa hotelů Vratislavské divadlo loutek

Doporučené hotely Vratislavské divadlo loutek


Zobrazit všechny »


Vratislavské divadlo loutek: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Vratislavské divadlo loutek Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Vratislavské divadlo loutek a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD
Dębowa30km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Divadla, Aktuální čas: 01:47:31, Adresa: pl. Teatralny 4, Wrocław, Polsko, Telefon: +48 506 134 993

Vratislavské divadlo loutek je loutkové divadlo v polské Vratislavi . Podobně jako Ostravské divadlo loutek v České republice se zaměřuje produkcí především na dětského diváka, ale ne výlučně. Se svými kašpárky a princeznami zajíždí také na venkov. S legendárním Bajkobusem.

Divadlo podle dětí a pro děti

Uměleckým šéfem divadla je Roberto Skolmowski. Řeknu-li, že každý divadelník je tak trochu dítětem, nebudu jistě daleko od pravdy. Divadelní repertoár těchto „dospělých dětí“ zahrnuje ikonická díla, jako dramatizace Astrid Lindgrenové, Piotra Jerszowa, pohádky o Červené Karkulce, Popelce apod. Ať jde o účinnou dramatizaci dětem notoricky známých námětů, či o autorskou tvorbu, vždy jde o inscenace výchovné a poučné. A hlavně nejsou nudné …

Bajkobus

Jde o jedinečnou mobilní divadelní scénu, která je v podstatě miniaturní verzí Vratislavského divadla loutek. Nápad, který vznikl již v roce 2007, nebylo snadné realizovat, neboť tři tuny vážící pojízdná scéna si vyžádala mnoho technických znalostí a řemeslné zručnosti. Každý detail Bajkobusu, karoserie i interiér je vyřezávaný a malovaný ručně. Zde je možná zajímavé připomenout, že s podobnou atrakcí, jen zaměřenou na téma cirkusu a živé herectví, přišla dvojice bratří Formanů (synové Miloše Formana) , také v roce 2007.


Informace a fakta

GPS: 51.105, 17.0331
Nadmořská výška: 122 m
Youtube:
Telefon:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:49:17

Vratislavské divadlo loutek: Recenze

Vratislavské divadlo loutek prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Wroclaw (0.5km)Radwanice (7km)Bielany Wrocławskie (9km)Psary (9km)Samotwór (14km)Domasław (12km)Długołęka (14km)Brzezina (18km)Karczyce (20km)

Webmap: 1 2 3