TIXIK.cz » Německo » Sasko » Drážďany » Volkswagen Transparent Factory

Volkswagen Transparent Factory - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Volkswagen Transparent Factory: Hlídač pokojů
Volkswagen Transparent Factory Mapa Mapa hotelů Volkswagen Transparent Factory

Související témata

Volkswagen Transparent Factory: Fotografie

Doporučené hotely Volkswagen Transparent Factory


Zobrazit všechny »Volkswagen Transparent Factory: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Volkswagen Transparent Factory Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Volkswagen Transparent Factory a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD
Obrazárna Starých mistrů v Drážďanech2km
Rezidenční zámek Drážďany2km
Brühlská Terasa a Kasematy2km
Pfunds Mölkerei2km
Waldschlösschen3km
Albrechtsberg4km
Lingnerschloss4km
Aussichtspunkt Dresden5km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Technické památky, Aktuální čas: 07:10:14, WWW stránky:

Volkswagen Transparent Factory, česky "Skleněná továrna Volkswagen", je moderní továrna na výrobu automobilů. Nachází se v Drážďanech v Německu . Automobilka Volkswagen vám dovolí nahlédnout pod pokličku výroby luxusních limuzín této značky. Celá budova je vytvořena ve velmi moderním a ekologickém stylu. Původní německé jméno Gläserne Manufaktur (tedy "továrna ze skla") docela zřetelně naznačuje to, co na vlastní oči potom opravdu uvidíte.

Ekologie především

Celá budova zvenku vypadá spíše jako administrativní budova. Z velké většiny ji tvoří sklo, celá budova je hodně světlá. Při stavbě továrny zde vyrostlo také mnoho stromů, a narazíte tu i na nově vzniklý park. Díky příjemnému prostředí si tuto budovu pronajímají i přední německé televizní stanice pro některé své diskusní pořady.

Dobrodružství pro majitele

Majitelé nových vozů značky Volkswagen se při návštěvě továrny mohou o svém vozidle dozvědět řadu užitečných informací. Nový majitel má možnost navštívit s průvodcem výrobní prostory. Může se tak důkladně seznámit s výrobním procesem tohoto automobilu. Návštěvník neuvidí úplně celý proces, protože například lakování jednotlivých dílů neprobíhá přímo v Drážďanech . Nicméně, možnost vidět montáž jednotlivých částí až do podoby funkčního automobilu je nezapomenutelný zážitek. Prohlídka je zakončena v salonu, kde si nový majitel přebere klíče od vozu.

Otevírací doba

Továrna je otevřena denně od 8 do 20 hodin.


Informace a fakta

GPS: 51.0445, 13.7557
Nadmořská výška: 117 m
Youtube:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:45:43

Volkswagen Transparent Factory: Recenze

Zobrazit recenze:
 Aura: 69Recenze: 1247.3.2011 12:30:55
Nad tímhle mě napadá, příští moje auto bude Volkswagen a pro klíče si jedu do Drážďan, do téhle skleněno-zelené fabriky. Ta exkurze zcela jistě stojí za to. Navíc, tato firma má zjevně slabost pro Čechy, na jejich webu najdete, že pokud si budete přát, aby průvodce při exkurzi mluvil česky, tak bude.
Saň

Města a obce v okolí

Drážďany (1.4km)Bannewitz (6km)Possendorf (9km)Kesselsdorf (11km)Reichenberg (11km)Kreischa (11km)Tharandt (14km)Radeberg (14km)Wilsdruff (15km)

Webmap: 1 2 3