TIXIK.cz » Vodopády » Specializované vyhledávání

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Vodopády z celého světa ()

(11)
(32)
(35)
(1995)
(119)


Řadit dle: OblíbenostiNejbližšíchNejvzdálenějších


Niagara Falls, NY, USA

Niagarské vodopády jsou dva obrovské vodopády na řece Niagara, na hranicích USA a Kanady . Důvodem, proč Niagarské vodopády jsou tolik vyhledávané,..

Najít ubytování

Vodopády Iguazú se nachází na hranici Brazílie a Argentiny , mezi městy Foz do Iguaçu a Puerto Iguazú . Je to jedna z největších turistických atra..

Najít ubytování

Mumlavské vodopády se nacházejí v severní části České republiky , na řece Mumlavě, necelý kilometr severně od známého zimního centra Harrachov . Mum..

Najít ubytování


Lozovac, Croatia

Vodopády v Národním parku Krka se rozkládá v centrální části Dalmácie v Chorvatsku . Parkem protéká krasová řeka Krka. Vodopády v Národním parku Krk..

Najít ubytování

Iceland

Vodopád Gullfoss je nejkrásnější a nejnavštěvovanější vodopád na Islandu . Nachází se asi 90 kilometrů východně od hlavního města Islandu - Reykj..

Najít ubytování

Walcherfall je nejvyšší vodopád v Rakousku . Najdete ho ve spolkové zemi Salcbursko, v národním parku Vysoké Taury ( Hohe Tauern) , u začátku vysoko..

Najít ubytování


Pančavský vodopád je nejvyšší vodopád v České republice . Nachází se v Královéhradeckém kraji, v Krkonoších , asi 1 km od Labské boudy . O vodopádu..

Najít ubytování

Průvodci ostrova Lefkada v Řecku říkají, že na ostrově Lefkada spadne za rok stejně srážek, jako v celé Anglii . I když v létě téměř nezaprší, na..

Najít ubytování

Viktoriiny vodopády se nacházejí na hranicích Zambie a Zimbabwe na řece Zambezi. Patří k nejznámějším turistickým destinacím Afriky. V jejich korytě..

Najít ubytování


Vodopády Angel jsou nejvyššími vodopády na světě. Leží v Národním parku Canaima ve státě Bolivar ve Venezuele . Domorodý název vododopádů je Kerepa..

Najít ubytování

Vodopády Havasu jsou druhými vodopády v Grand Canyon, hned po vodopádech Navajo, na řece Colorado ve státě Arizona ve Spojených státech amerických. ..

Najít ubytování

Rešovské vodopády leží na říčce Huntavě asi 1,5 km západně od vesnice Rešov . Přibližně 8km od města Rýmařov v pohoří Nízký Jeseník (Olomoucký kraj)..

Najít ubytování  1                      12  13  14  15  16  17  18  19  20  21   Severní Amerika

Kanada (987), USA (1995)