TIXIK.cz » Vinařství Gotberg

Vinařství Gotberg - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Vinařství Gotberg: Hlídač pokojů
Vinařství Gotberg Mapa Mapa hotelů Vinařství Gotberg

Vinařství GotbergVinařství Gotberg

Související témata

Vinařství Gotberg: Fotografie

Doporučené hotely Vinařství Gotberg


Zobrazit všechny »


Vinařství Gotberg: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Vinařství Gotberg Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Vinařství Gotberg a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD


Turistické informace a hodnocení destinace

Aktuální čas: 07:51:03, Adresa: Gotberg, a.s., U Sadu 394, 691 27 Popice, Telefon: 530 330 132, WWW stránky:


Informace a fakta

GPS: 48.9286, 16.6645
Youtube:
Datum poslední aktualizace: 18.10.2012 21:00:33

Vinařství Gotberg: Recenze

Zobrazit recenze:
 Aura: 50Recenze: 124.2.2012 9:11:11, http://www.gotberg.cz
Vinařství se nachází nedaleko Hustopečí v obci Popice. Při zpracování hroznů a výrobě vína Gotberg respektuje evropské standardy a používá nejmodernější technologie. Vinařství sídlí v nové budově, která v roce 2009 získala ocenění „Nejlepší průmyslová stavba Jihomoravského kraje“ a je krásným příkladem moderní vinařské architektury. Vinařství se také podílí na společném česko-rakouském projektu ECOWIN - ochrana přírody ekologizací vinohradnictví. Kvalitu vín z Gotbergu již ocenili četnými medailemi hodnotitelé na významných českých i mezinárodních soutěžích. Tramín červený, Výběr z hroznů 2009 z viniční tratě Sonberk, byl v roce 2011 zařazen do prestižní publikace „1000 vín světa“. Gotberg se zapsal do vinařské mapy jižní Moravy v roce 2010, kdy představil veřejnosti svoji historicky první kolekci vín. Vinařství vsadilo na přívlastková vína špičkové kvality a zaměřilo se na odrůdy, které do zdejší lokality patří a kterým se zde dobře daří, jako jsou Pálava, Tramín červený, Ryzlink rýnský, Sylvánské zelené, Muškát moravský, Rulandské šedé, Rulandské modré a další. Vinná réva byla vysazena na oblých terasách s břehy porostlými broskvomandloněmi, šípky, planými višněmi a lékořicí. Specifický charakter dodávají vínu především hluboké sprašové půdy bohaté na obsah vápníku tří viničních tratí Panenský kopec, Svidrunk a Sonberk, na nichž Gotberg hospodaří.

Města a obce v okolí

Starovice (4.1km)Hustopeče (5km)Pavlov (6km)Kurdějov (8km)Pasohlávky (9km)Zaječí (10km)Klentnice (9km)Dolní Dunajovice (10km)Pohořelice (12km)

Webmap: 1 2 3