TIXIK.cz » Koupání » Litva » Vilniaus » Vilnius » Vichy Aquapark

Vichy Aquapark - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Vichy Aquapark: Hlídač pokojů
Vichy Aquapark Mapa Mapa hotelů Vichy Aquapark

Vichy AquaparkVichy Aquapark

Související témata

Vichy Aquapark: Fotografie

Doporučené hotely Vichy Aquapark


Zobrazit všechny »


Vichy Aquapark: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Vichy Aquapark Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Vichy Aquapark a doprava


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Koupání, Alternativní názvy: Akvapark Vichy, Aktuální čas: 07:08:03, Adresa: V. Gerulaičio gatvė, Vilnius district municipality 08009, Litva, WWW stránky:

Vichy Aquapark je vyhlášený vodní zábavní park s největší vodní atrakcí na světě. Nachází se v jihovýchodní části Litvy , v hlavním městě této země Vilniusu . Vichy Aquapark se skládá celkem ze tří pater vodních atrakcí.

Atrakce

Vichy Aquapark je navržen v duchu příjemné exotické atmosféry ostrova Polynésie. Najdete v něm dekorativní doplňky ve formě soch, totemů, masek i rostlin,jako jsou např. bambusy, palmy a fíky. Atmosféru podtrhuje tradiční exotická hudba. Vichy Aquapark má, kromě klasického bazénu, atrakci moře, jehož rozloha je 280 m2. Můžete si tam užít až 1,5 metrů vysoké vlnobití. Zajímavá je i umělá divoká řeka, což je 137 metrů dlouhý a 2,6 metrů široký vodní tunel okolo bazénu, kde můžete relaxovat nebo si prohlížet polynéské prostředí vodního parku. Vichy Aquapark je vybaven devíti tobogány. Na některých z nich můžete dosáhnout rychlosti až 60 km/hod. Pro děti je k dispozici vodní hřiště s více než 50 atrakcemi. Pro chvíle odpočinku a relaxace jsou připraveny vířivé vany jacuzzi v různých velikostech a tvarech s příjemnou perličkovou masáží.

Fitness a wellness

Vichy Aquapark má unikátní lávové lázně, díky nimž nabízí klientům relaxaci a odpočinek. K dispozici je 5 různých druhů lázní, které simulují různé druhy klimatických oblastí na zemi. Vyzkoušet můžete například proceduru sucho na Havaji, tropické vedro, tropické deště, padající sněhové vločky a mnoho dalších. Dále je v areálu občerstvení, sauna a masážní salon.

Praktické informace

Otevřeno je od února do května od 12,00 do 22,00 hodin a od června do července od 10,00 do 22,00 hodin. Vstupné se pohybuje od 59 Lt pro dospělou osobu za 3 hodiny pobytu ve vodním parku. Děti od 7 do 17 let zaplatí vstup 39 Lt a děti od 3 do 6 let 19 Lt. Podrobnější informace můžete nalézt na oficiálních stránkách komplexu Vichy Aquapark.


Informace a fakta

GPS: 54.7145, 25.2733
Nadmořská výška: 130 m
Adresa URL - ceník vstupného:
Adresa URL : otevírací doba:
Vzdálenost od parkoviště:
Typ koupání:
Charakter koupání:
Je na pláži plavčík?:
Počet bazénů:
Velikost největšího bazénu (délka x šířka) v metrech:
Hloubka největšího bazénu (m):
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:42:43

Majitelem prozatím nepotvrzené informace

Tyto údaje jsme obdrželi jako návrhy od komunity uživatelů TIXIK. Nyní čekají na ověření majitelem. Informace si raději ověřte na oficiálním webu : www.vandensparkas.lt

Majitelem prozatím nepotvrzené informace Atrakce: jeskyně
Majitelem prozatím nepotvrzené informace Služby: hotel
Majitelem prozatím nepotvrzené informace Vybavení: sauna, pára, sprchy
Majitelem prozatím nepotvrzené informace Typ koupání: aquapark

Vidíte zde chybu? Pomozte nám ji opravit

Vichy Aquapark: Recenze

Vichy Aquapark prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Vilnius (3.9km)Trakai (24km)Kernavė (33km)

Webmap: 1 2 3