TIXIK.cz » USA » District of Columbia » District of Columbia » Washington D.C. » United States Botanic Garden

United States Botanic Garden - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

United States Botanic Garden: Hlídač pokojů
United States Botanic Garden Mapa Mapa hotelů United States Botanic Garden

Související témata

United States Botanic Garden: Fotografie

Doporučené hotely United States Botanic Garden


Zobrazit všechny »United States Botanic Garden: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


United States Botanic Garden Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, United States Botanic Garden a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD
Belt Woods22km
Down Patrick29km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Botanické zahrady, Aktuální čas: 13:39:57, Adresa: 3rd St Tunnel, Washington, DC 20216, USA, Telefon: +1 202-225-8333, WWW stránky:

United States Botanic Garden je hlavní botanická zahrada USA . Nachází se v hlavním městě Washingtonu , v těsné blízkosti slavného Kapitolu , v ulici First. Počátky zahrady United States Botanic Garden se datují rokem 1816, kdy bylo rozhodnuto založit ve Washingtonu zahradu, která by sbírala, pěstovala a distribuovala rostliny Ameriky, ale i dalších částí světa. Samotná zahrada vznikla v roce 1820. V roce 1842 pak přivezla americká výzkumná expedice, která cestovala po jižních mořích, řadu živých rostlin. Byly to druhy v podstatě z celého světa a právě tyto rostliny se staly základem sbírky této zahrady. Původní zahrada United States Botanic Garden byla původně umístěna za americkým patentovým úřadem. Později byla přesunuta do zahrad Kolumbijského institutu. Na současné místo se zahrada dostala až v roce 1933. V zahradě je umístěno více než 13 tisíc rostlin, z nichž stojí za zmínku především sbírky užitkových a léčivých rostlin, kaktusů a sukulentů, masožravých rostlin, bromélií, cykasů a kapradin. Výjímečná je také zdejší kolekce orchidejí (obsahující na 5 tisíc druhů) , část věnovaná živým fosiliím a také sbírka vzácných a ohrožených druhů Havajských ostrovů, která byla do zahrady umístěna v roce 2003. United States Botanic Garden slouží i jako záchranná stanice pro exempláře druhů spadajících pod ochranu mezinárodní úmluvy CITES, které byly zabaveny na hranicích USA. United States Botanic Garden je otevřena denně od 10 do 19 hodin. Po 6. září je otevřeno denně od 10 do 17 hodin. Vstupné do zahrady je zdarma.

Informace a fakta

GPS: 38.888, -77.0136
Nadmořská výška: 4 m
Telefon:
Alternativní název:
Rozloha (ha):
Počet exemplářů:
Datum vzniku:
Roční návštěvnost:
Nejvýznamnější exempláře:
Je povolen vstup s domácím zvířetem?:
Bezbariérový přístup:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:39:52

United States Botanic Garden: Recenze

United States Botanic Garden prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Washington D.C. (1.6km)Arlington (6km)Capitol Heights (8km)Cheverly (10km)Landover Hills (12km)Morningside (12km)Vienna (22km)Greenbelt (18km)Upper Marlboro (24km)

Webmap: 1 2 3