TIXIK.cz » Města » Itálie » Kalábrie » Vibo Valentia » Tropea

Ubytování Tropea, hotely Tropea

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Tropea: Hlídač pokojů
Tropea Mapa Mapa hotelů Tropea

Související témata

Největší města v Itálii, Satelitní mapa Itálie, Luxusní ubytování v Tropei, Apartmány v Tropei, Penziony v Tropei, Satelitní mapa Tropey, Tropea - počasí, Tropea: Fotografie

Doporučené hotely Tropea


Zobrazit všechny »Tropea: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Tropea Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Tropea a doprava, Bankomaty, Čerpací stanice, benzinky
Marina Del ConventoKempy0.3km
Pláž TropeaPláže0.4km
Curia VescovileNáboženství0.4km
Parrocchia Maria Ss.Di RomaniaNáboženství0.5km
Convento Frati Minori La Sanita'Náboženství0.5km
Pláž RiaciPláže2km
Pláž PargheliaPláže2km
Casa S. CuoreNáboženství4km
Pláž Torre MarinoPláže5km
Torre RuffKempy6km
Campo di Volo Il GrifoLetiště6km
Costa VerdeKempy7km
Pláž Marina di ZambronePláže7km
CalabrianoKempy8km
Calabria VerdeKempy8km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Města, Aktuální čas: 01:52:23, WWW stránky:

Tropea je město, které se nachází na jihu Itálie , v regionu Kalábrie, na pobřeží Tyrhénského moře. Tropea je jedno z nejnavštěvovanějších a nejkrásnějších měst v italské Kalábrii. V současnosti město obývá asi 7000 lidí.

Pohledy do historie

Oblast dnešního města Tropea byla osídlena již kolem roku 1000 př. n. l. V 8. století tam sídlilo biskupství. Větší rozmach města se však odehrál až v 16. a 17. století. Ve městě samotném i jeho okolí je proto spousta památek nejen ze středověku, ale i z dob řecké a římské nadvlády.

Pláže

V současnosti je Tropea ideální letovisko, které nabízí nejen nádherné pláže a čisté moře, ale také mnoho památek a krásnou přírodu. K dispozici jsou tam celkem 4 km pláží, které mají jemný bílý písek a které také obdržely cenu ekologické organizace Legambiente. Mezi nejvyhlášenější pláže patří La Marina dell´ Isola Bella, Spiaggia del Vescovado, Lido di San Leonardo a Spiaggia del Convento. Asi 8 km od letoviska Tropea se rozkládá údajně nejkrásnější pláž celé Kalábrie, Grotticelle.

Památky a kultura

Mezi nejvýznamnější památky v letovisku Tropea patří nekropole z 10. století př. n. l., katedrála z 11. století, majestátní kostel Chiesa di Santa Maria dell´Isola a mnoho dalších kostelů a kaplí, které jistě stojí za prohlídku. Nedaleko města Tropea se rozkládají zbytky starověkého přístavu Portus Herculis.

Aktivity

Mezi oblíbené aktivity v letovisku Tropea patří potápění a šnorchlování, jelikož tamní útesy, malebné skály a podmořské jeskyně jsou k tomu jako stvořené. Milovníci rybaření se mohou zapsat do místních kurzů rybaření na moři. Okolí města je vhodné k výletům na horských kolech a k pěším túrám. V letovisku Tropea je možné hrát i tenis a golf. Během celého léta se ve městě Tropea odehrává opravdu mnoho festivalů. Ten nejvyhlášenější je “Sagra della Cipolla“, který se koná vždy 25. – 27 července. Slavnost je spojena s ochutnávkami místních gastronomických speciality, které obsahují cibuli, jež proslavila toto město po celém světě.

Plusy

dobrá občanská vybavenost
dostatečná nabídka ubytování
klid
pobyty u moře
i luxusní ubytování
blízko do větších měst
rodiště významných osobností
mírné klima

Doprava a dopravní možnosti

námořní

Služby

kemp
půjčovna aut
radnice


Informace a fakta

GPS: 38.6754, 15.8945
Nejbližší letiště: Letiště Lamezia Terme, 58 km
Pobřeží: Středozemní moře
Datum poslední aktualizace: 21.10.2012 12:59:37

Tropea: Recenze

Tropea prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

TropeaParghelia (2.5km)Ricadi (6km)Zambrone (9km)Briatico (13km)San Costantino Calabro (16km)Vibo Valentia (17km)Mileto (17km)Pizzo (24km)

Webmap: 1 2 3