TIXIK.cz » Golf » Polsko » Dolnoslezsko » Toya Golf & Country Club

Toya Golf & Country Club - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Toya Golf & Country Club: Hlídač pokojů
Toya Golf & Country Club Mapa Mapa hotelů Toya Golf & Country Club

Toya Golf & Country ClubToya Golf & Country Club

Související témata

Toya Golf & Country Club: Fotografie

Doporučené hotely Toya Golf & Country Club


Zobrazit všechny »


Toya Golf & Country Club: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Toya Golf & Country Club Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Toya Golf & Country Club a doprava, Bankomaty, Čerpací stanice, benzinky


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Golf, Aktuální čas: 22:26:36, Adresa: Gajowa, 55-095 Gmina Długołęka, Polsko, Telefon: +48 71 388 76 00, WWW stránky:

Toya Golf & Country Club je proslulé a vyhlášené golfové hřiště v Polsku . Je umístěné v jihozápadní části země, severně od města Wrocław . Toya Golf & Country Club byl založen roku 2006 a jeho hrací plocha je uznávaná jako jedno z nejlepších golfových hřišť této části Evropy .

Hřiště

Toya Golf & Country Club dostal stylový design díky zkušenému anglickému architektovi Jeremymu Pernovi. Na území golfového hřiště byla uměle vytvořena vlněná plocha s četnými rybníky, které vypadají zcela přirozeně. Hráči mají k dispozici 18-ti jamkové mistrovské hřiště a 9-ti jamkové golfové hřiště, které je určené nejen pro začátečníky. Toya Golf & Country Club je první sídlo golfové akademie David Leadbettera ve střední a východní Evropě . Tato akademie je známá po celém světě jako nejlepší golfová škola. Toya Golf & Country Club pravidelně hostí šampionáty a mistorvství v golfu. Pro zájemce pořádá kvalifikované kurzy golfu pro začátečníky.

Další objekty

Toya Golf & Country Club nabízí svým klientům také návštěvu luxusní restaurace a obchodu, který má širokou škálu golfového vybavení. V areálu je i country klub.

Ceny

Na 18-ti jamkové hřiště je vstupné 120 PLN v pondělí, 160 PLN v úterý-pátek a 240 PLN o víkendech a svátcích. Na 9-ti jamkové hřiště je vstupné 60 PLN v pondělí, 80 PLN v úterý-pátek a 100 PLN o víkendech a svátcích. Mnoho dalších zajímavých informací se dozvíte na oficiálních stránkách komplexu Toya Golf & Country Club.


Informace a fakta

GPS: 51.1964, 17.0669
Nadmořská výška: 124 m
Typ hřiště:
Telefon:
Počet jamek:
Par:
Délka golfového hřiště:
Datum vzniku:
Vybavení hřiště:
Služby resortu:
Je možný vstup bez karty?:
Datum poslední aktualizace: 11.10.2012 19:22:18

Toya Golf & Country Club: Recenze

Toya Golf & Country Club prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Psary (2.6km)Długołęka (9km)Wroclaw (10km)Borowa (15km)Trzebnica (13km)Brzezina (16km)Oborniki Śląskie (16km)Radwanice (16km)Samotwór (19km)

Webmap: 1 2 3