TIXIK.cz » Rusko » Krasnojarský kraj » Tipy na výlety v Rusku

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Tipy na výlety v Rusku, nejlepší místa k navštívení

Seznam nejlepších tipů na výlet, mapa nejlepších turistických cílů v zemi.

(2980)
Řadit dle: OblíbenostiNejbližšíchNejvzdálenějších


Telecké jezero je tektonické jezero v Rusku . Nachází se v Altajské republice na severovýchodu pohoří Altaj. Telecké jezero se rozkládá na ploše 2..

Najít ubytování

Russia

Rudé náměstí je jedním z nejvýznamnějších turistických cílů v Moskvě. Spolu s Kremlem je Rudé náměstí od roku 1990 zařazeno na Seznam památek světov..

Najít ubytování

Solovecké ostrovy se skládají ze šesti ostrovů. Nachází se v západní části Bílého moře v Archangelské oblasti. Solovecké ostrovy byly osídleny v 5. ..

Najít ubytování


6 Karl Marx Street, Vakhitovskiy District, Kazan, Russia

Vznik historického a architektonického komplexu Kazaňského Kremlu (Rusko) se váže k muslimskému období chanátu Zlaté hordy a Kazaňského chanátu. Rok..

Najít ubytování

просп. Андропова, 39 строение 9, Москва, Россия

Kolomenskoje je bývalé letní sídlo ruských carů. Nachází se asi 10 km od města Moskva , na cestě vedoucí do historického města Kolomna . Součástí Ko..

Najít ubytování

Bol'shaya Moskovskaya ulitsa, 56, Vladimir, Vladimir Oblast, Russia, 600000

Vladimir а Suzdal jsou dvě slavná historická centra ruského umění. Nachází se v centrální části Ruskа . Vladimir а Suzdal patří do tzv. Zalatovo ka..

Najít ubytování


Kamčatka je jednou z nejvýznamnějších vulkanických oblastí na světě. Poloostrov s plochou 472 300 km2 omývá Tichý oceán a Okhotsk moře. Vysoká husto..

Najít ubytování

Pevnost Ivangorod je středověký hrad v Rusku . V současnosti slouží jako muzeum historie a umění. Pevnost Ivangorod leží ve městě Ivangorod v Len..

Najít ubytování

Tsvetnoy Blvd, 13, Moscow, Russia, 127051

Moskevský cirkus je nejstarší stálý cirkus v Rusku . Nachází se ve městě Moskva na bulváru Cvetnoj v upraveném parku s množstvím soch cirkusových ..

Najít ubytování


M27, Krasnodar Krai, Russia

Riviéra Soči je rekreační a zábavní park v Rusku . Nachází se v Krasnodarském kraji v centru města Soči . Riviéra Soči nabízí množství atrakcí a z..

Najít ubytování

M18, Leningrad Oblast, Russia

Najít ubytování

Bagrationovskiy proyezd, 5 строение 14, Moscow, Russia, 121087

Najít ubytování


Петропавловская крепость, Невская куртина, Санкт-Петербург, Россия

Petropavlovská pevnost je tvrz a historické centrum města Petrohrad v Rusku . Leží na Zaječím ostrově v nejširší části ústí řeky Něvy. Petropavlov..

Najít ubytování

P8, Novgorod Oblast, Russia

Iverský klášter , který je známý také jako Valdajský Iverský Svatojezerní Bohorodičský mužský klášter se nachází na jednom z ostrovů Valdajského jez..

Najít ubytování

Pulkovskoye shosse, 65, St Petersburg, Russia, 196140

Pulkovská observatoř je hlavní astronomická observatoř Ruské akademie věd. Nachází se přibližně 20 km od města Petrohrad na svahu Pulkovské pahork..

Najít ubytování


7, Mozhaysk, Moskovskaya oblast, Russia

Najít ubytování

ulitsa Aleksandrova, 6-8, Murmansk, Murmansk Oblast, Russia

Oceanárium Murmansk je nejseverněji položenou stavbou svého druhu na světě. Vzniklo jako výsledek výzkumu a výcviku mořských savců, provozovaného m..

Najít ubytování

Донская площадь, д.1-3, г.Москва, Россия

Donský klášter je mužský klášter v Rusku . Nachází se ve městě Moskva jižně od Kremlu . Donský klášter vznikl v roce 1591 o 100 let později byla ..

Najít ubytování


Kotlin je ostrov ve Finském zálivu v Rusku . Odděluje Finský záliv od Něvské zátoky, do níž ústí řeka Něva. Na ostrově Kotlin je opevněné město Kr..

Najít ubytování

Ledovec Vatnajökull je největší ledovec v Evropě . Nachází se v jihovýchodní části Islandu a je součástí národního parku Skaftafell . Základní úda..

Najít ubytování

Olchon (Ol'khon) je největší a nejposvátnější ostrov na jezeře Bajkal v Rusku . Rozkládá se v západní části jezera cca 7,5 hodiny jízdy z Irkutsku ..

Najít ubytování


Kavkazská přírodní rezervace je největší a nejstarší chráněná oblast západního Kavkazu v Rusku . Rozkládá se částečně v Krasnodarském kraji, Adygej..

Najít ubytování

Elbrus je nejvyšší hora Ruska . Rozkládá se v pohoří Kavkaz a je považován za hranici mezi Evropou a Asii. Pokud by to tak bylo, byl by Elbrus i nej..

Najít ubytování

P107, Moskovskaya oblast, Russia

Najít ubytování


Кремль, г. Казань, Республика Татарстан, Россия

Mešita Kul Šerif je největší mešita v Rusku . Nachází se v západní části Kazaňského kremlu ve městě Kazaň republiky Tatarstán. Původní Mešita Kul Š..

Najít ubytování

пл. Растрелли, 1, г. Санкт-Петербург, Россия

Najít ubytování

Bol'shaya Nizhegorodskaya ulitsa, Vladimir, Vladimir Oblast, Russia

Najít ubytování


M7, Vladimir Oblast, Russia

Najít ubytování

остров Ореховый, г. Шлиссельбург, Ленинградская область, Россия

Pevnost Shlisselburg , známá také jako Oreshek, nebo Orechov je historická pevnost v Rusku . Nachází se ve městě Shlisselburg na ostrově v Ladožsk..

Najít ubytování


A192, Kaliningrad Oblast, Russia

Najít ubytování

Kizhi Pogost se nachází na ostrově Kizhi Oněžského jezera v Karelii. Soubor dřevěných kostelů a zvonice patří k populárním turistickým destinacím v ..

Najít ubytování


prospekt Mira, 119, Moscow, Russia

Botanická zahrada akademie věd Moskva je největší botanická zahrada v Evropě. Nachází se ve městě Moskva v Rusku , v sousedství Výstaviště úspěchů ..

Najít ubytování

Kronocká rezervace je chráněná přírodní rezervace v Rusku . Nachází se na východním pobřeží poloostrova Kamčatka . Kronocká rezervace byla založen..

Najít ubytování


Katuňská biosférická rezervace je chráněná oblast Katuňských hor pohoří Altaj v Rusku . Rozkládá se podél hranic Ruska s Kazachstánem a Čínou v ..

Najít ubytování

Přírodní rezervace Altaj leží na jihu Altajského pohoří v republice Altaj, v Rusku . Rozkládá se na ploše 881 238 hektarů. Přírodní rezervace Altaj ..

Najít ubytování


Teatral'naya ploshchad', 1, St Petersburg, Russia, 190000

Najít ubytování


Shosseynaya ulitsa, 82 строение 5, Moscow, Russia

Najít ubytováníRamenskoye, Moskovskaya oblast, Russia

Najít ubytováníМосква, Москва 622, 111622

Najít ubytováníSovetskiy pereulok, 5, St Petersburg, Russia, 190005

Najít ubytování


  1                      12  13  14  15  16  17  18  19  20  21