TIXIK.cz » Polsko » Lodžsko » Tipy na výlety v Polsku

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Tipy na výlety v Polsku, nejlepší místa k navštívení

Seznam nejlepších tipů na výlet, mapa nejlepších turistických cílů v zemi.

Řadit dle: OblíbenostiNejbližšíchNejvzdálenějších


Starościńska 1, 82-200 Malbork, Poland

Křižácký hrad Malbork je největší gotická stavba na světě a zároveň největší stavba z cihel na světě. Nachází se Polsku , ve městě Malbork , na břeh..

Najít ubytování

Zamek Królewski na Wawelu - Państwowe Zbiory Sztuki, 31-001 Kraków, Wawel 5

Hrad Wawel je historické sídlo polských králů. Nachází se v Polsku , asi 1 kilometr jižně od města Krakow , na nízkém pahorku. Hrad Wawel je skutečn..

Najít ubytování

Kostely míru Jawor a Swidnica jsou unikátní hrázděné kostely, jediné svého druhu na světě. Nacházejí se v Polsku , ve městech Świdnica a Jawor . U..

Najít ubytování


Nowa Kolonia 20, 58-420 Lubawka, Poland

Kostel Nanebevzetí Krzeszów je barokní historická budova, která se od roku 2004 řadí do Světového dědictví UNESCO . Kostel Nanebevzetí Krzeszów se..

Najít ubytování

Daniłowicza Street 10, Kraków, Polska

Solný důl Wieliczka je jeden z nejstarších solných dolů na světě. Nachází se v Polsku , pod městem Wieliczka . UNESCO Solný důl Wieliczka byl v pr..

Najít ubytování

Babia hora je nejvyšší vrchol Oravských Beskyd. Nachází se na hranicích Polska a Slovenska , nedaleko obce Oravská Polhora . Vrchol Babia hora Vět..

Najít ubytování


Wystawowa 1, Wrocław, Polska

Jubilejní hala ve Vratislavi je unikátní architektonická památka v Polsku . Nachází se ve městě Vratislav , nedaleko místní zoologické zahrady. V ro..

Najít ubytování

Solinské jezero je přehradní nádrž v Polsku . Nachází ve velice atraktivní krajině, v samém jihovýchodním cípu země, u obce Solina . Jezero Solin ..

Najít ubytování

Otmuchovské jezero, ve skutečnosti přehrada, je oblíbené letovisko v jižní části Polska , u hranic s Českou republikou . O Otmuchowském jezeruPřeh..

Najít ubytování


Sportowa, 84-200 Gmina Wejherowo, Poland

Golfový klub Sierra je vyhlášené golfové hřiště v Polsku . Nachází se na severu země, ve východním Pomořansku, přibližně 22 km od Gdyně .Základní fa..

Najít ubytování

Przystanek autobusowy, 34-125 Rzyki, Poland

Lanový park Czarny Groń je sportovní středisko nejen pro milovníky adrenalinu. Na návštěvníky zde čeká mnoho zajímavé zábavy i nástrah. Lanový park ..

Najít ubytování

Rydzowa 12, 90-001 Łódź, Poland

Zábavní park Figloraj? To je přeci den plný zábavy v centru polské Lodži , jen kousek od ulic Rydzowa a Alexandrowska. Samozřejmě ne jenom pro děti..

Najít ubytování


52, 34-123, Poland

Park Miniatur Inwałd je zábavní park v Polsku . Nachází se v Malopolském vojvodství, cca 7 km od Wadowic , v obci Inwałd . Park Miniatur Inwałd zauj..

Najít ubytování

Centrum sportu a rekreace Nowa Gdynia je sportovní, rekreační i relaxační středisko u města Zgierz v Polsku . Nachází se v centrální části země, v ..

Najít ubytování

Parkowa 7, 32-640 Gmina Zator, Poland

Dinopark Zatorland je úžasný zábavní a současně vzdělávací park. Umožní Vám návrat do doby před miliony let, kdy naši planetu obývala pravěká monstr..

Najít ubytování


754, 27-423, Poland

Park Jurajski je park s tématikou o dinosaurech, nacházející se v Polsku , v Baltówě. Dinosauří park v Baltówě Nachází se tu několik desítek mode..

Najít ubytování

Ogrodowa 21, 58-530 Kowary, Poland

Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska je park s miniaturami staveb z Dolního Slezka. Nachází se v jihozápadním Polsku , ve městě Kowary .Základní fa..

Najít ubytování

297, Poland

Zámek slezských legend je zábavní areál na téma slezkých legend, umění a řemesel. Nachází se v obci Pławna v jihozápadním Polsku , přibližně 24 km ..

Najít ubytování


Charzykowské jezero je ledovcové jezero, které se nachází na severu Polska , v kraji Charzykowska Chojnice. Proslulé je zejména mezi milovníky plach..

Najít ubytování

Národní park Kampinos je chráněné území v Polsku . Nachází se na severozápadním okraji hlavního města Varšavy . Kampinoski Park Narodowy Národní p..

Najít ubytování

Mořské oko je vysokohorské jezero na hranicích Polska a Slovenska v pohoří Vysoké Tatry . Je to nejhlubší jezero v celých Vysokých Tatrách. Leží ..

Najít ubytování


Biebrzański národní park je atraktivní přírodní oblast a rozlohou největší národní park v Polsku . Leží na severovýchodě země, nedaleko obce Osowiec..

Najít ubytování

Přírodní rezervace Kamienne Kręgi je chráněné přírodní území a archeologické naleziště. Nachází se v blízkosti vesničky Miedzno , na pravém břehu ře..

Najít ubytování

Cedyński přírodní park je chráněné území v Polsku , které je součástí komplexu krajinných parků Dolního Údolí Odry. Rozkládá se v západní části země..

Najít ubytování


Śnieżnica je výrazná hora v Beskydech, v jižní části Polska . Nachází se u obce Kasina Wielka , v západní části Beskyd, v oblasti Beskid Wyspowy. Śn..

Najít ubytování

Stóg Izerski je vrchol vysoký 1105 m n. m. Nachází se v polské části Jizerských hor nedaleko hranice s Českou republikou . Na vrcholu hory Stóg Iz..

Najít ubytování

Přírodní rezervace Morasko je významná přírodní rezervace. Nachází se v Polsku , na severním okraji města Poznaň , v části Morasko . V celé Evropě ..

Najít ubytování


11, 76-036, Poland

Botanická zahrada Hortulus je vzdělávací a poznávací instituce, která sídlí v Polsku . Nachází se v severozápadní části země, ve městě Dobrzyca , ..

Najít ubytování

Ostrów Tumski je považován za nejstarší část města Vratislav , v Polsku . Pohled od historie Jedná se o bývalý ostrov, kterého v minulosti obkl..

Najít ubytování

Wieżyca je kopec na severu Polska . Leží v Pomořanské jezerní plošině, asi 40 km od města Gdaňsk . Wieżyca je oblíbené turistické centrum. O kopci ..

Najít ubytování


Bledovská poušť je zcela unikátní pouštní oblast ve střední Evropě . Nachází se u města Olkusz , severozápadně od Krakova , v jižní části Polska . B..

Najít ubytování

Herkulova palice je fascinující vápencový útvar, který se nachází v Ojcowském národním parku , nedaleko města Krakov v Polsku . Nepřehlédnutelná sk..

Najít ubytování

Sportowa 18, 11-015 Olsztynek, Poland

Etnografický park Olsztynek je jeden z největších skanzenů v Polsku . Rozléhá se v severní části země, ve městě Olsztynek , které leží asi 25 kilome..

Najít ubytování


Pojezierze Suwalskie je velmi zajímavá jezerní oblast v Polsku . Nachází v severovýchodním cípu země. Tato oblast navazuje na známější Mazurskou jez..

Najít ubytování

Dub Bartek je patrně nejznámější a nejstarší polský strom nacházející se nedaleko městečka Zagnańsk , v jižní části Polska . Tento majestátní dub, k..

Najít ubytování

Szklarska Poręba, Poland

Szrenica (Jínonoš) je hora a oblíbený cíl turistů na polské straně Krkonoš. Nachází se v Dolnoslezském vojvodství, nad rekreačním, sportovním a tur..

Najít ubytování


Postawna je vrchol ve Východních Sudetech v Polsku , u hranic s Českou republikou . Je někdy uváděn jako nejvyšší vrchol Bialskich hor, jejich nejvy..

Najít ubytování

Park Arkadia je proslulá krajinná oblast, dýchající historickým dojmem. Nachází se v Polsku , asi čtyři kilometry východním směrem od města Lowicz. ..

Najít ubytování

Kaliningradský záliv, Viselský nebo také Vislanský záliv je sladkovodní laguna Baltského moře. Nachází se u břehů Ruska a Polska . Základní fakta ..

Najít ubytování


Rysy jsou nejvyšší vrchol Polska. Nacházejí se ve Vysokých Tatrách , na státní hranici Polska a Slovenska . Výstup na Rysy je jedna z nejoblíbenějš..

Najít ubytování

Pszczynský park je jedním z nejhezčích krajinných parků ve Slezsku. Nachází se ve městě Pszczyna , v Polsku , podél řeky Pszczymky. Historie Pszcz..

Najít ubytování

Warszawa, Polska

Botanická zahrada Powsin je vědecko-vzdělávací instituce a centrum pro ochranu biologické rozmanitosti se sídlem v Polsku . Nachází se ve městě Pows..

Najít ubytování


Jana Henryka Dąbrowskiego 165, 61-001 Poznań, Poland

Botanická zahrada Poznaň je věděcký a vzdělávací komplex, který sídlí v Polsku . Nachází se v západní části země, ve městě Poznaň . Je to neodmyslit..

Najít ubytování

Kremenec je vrchol v Karpatech, na Slovensku . Leží na polsko-ukrajinské hranici. Je nejvyšší horou slovenské části Bukovských vrchů. Dosahuje nadmo..

Najít ubytování

226, 83-041, Poland

Golfový klub Postolowo je unikátní a proslulé golfové hřiště v Polsku . Zároveň je to jedno z nejdelších a nejnáročnějších hřišť v Polsku i v Evrop..

Najít ubytování


32-047 Ojców; 65 1, Polska

Ojcowský národní park je nejmenší národní park v Polsku . Nachází se v Malopolském vojvodství, severně od města Krakov . Národní park Ojców Ojcow..

Najít ubytování

Zamkowa, 58-500 Jelenia Góra, Poland

Hrad Chojnik se nachází na stejnojmenném vrchu nad městem Jelenia Góra na jihu Polska . Pohled do historie Kamenný hrad nechal postavit kníže B..

Najít ubytování

28, 37-741, Poland

Hrad Krasiczyn je středověké sídlo rodu Krasických. Nachází se v Polsku asi 13 kilometrů od města Przemyśl. Hrad Krasiczyn obklopuje rozlehlý kraji..

Najít ubytování


Kraszewskiego 8, 59-420 Gmina Bolków, Poland

Hrad Bolkow se nachází na návrší nad řekou Nysou Szalonou, 20 km jižně od polského města Jawor. Je známý svými mezinárodními rytířskými slavnostmi,..

Najít ubytování


Radkowska 4, 26-060 Gmina Chęciny, Poland

Najít ubytování





Kotarz je hora ve Slezských Bekydech, na jihu Polska . Tato hora 974 m vysoká leží v pásmu Baraniej Góry. O hoře Kotarz Pokud se vydáte na horu Ko..

Najít ubytování



Aleja Zieleniecka 1, Warsaw, Poland

Najít ubytování





Adama Mickiewicza 52, 64-510 Gmina Wronki, Poland

Najít ubytování

białostocki, Podlaskie, Supraśl, 16-030

Najít ubytování



Piastowska 2, Katowice, Poland

Najít ubytování

Świętochłowice, Śląskie, 41-600

Najít ubytování

Mostowa 5, 43-300 Bielsko-Biała, Poland

Najít ubytování


Warszawa, Mazowieckie, 01-448

Najít ubytování


Fabryczna, Wrocław, Poland

Najít ubytování



Góra Przemysła 1, Poznań, Poland

Najít ubytování

  1                      12  13  14  15  16  17  18  19  20  21