TIXIK.cz » Itálie » Lazio » Latina » Tipy na výlety v Itálii

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Tipy na výlety v Itálii, nejlepší místa k navštívení

Seznam nejlepších tipů na výlet, mapa nejlepších turistických cílů v zemi.

Řadit dle: OblíbenostiNejbližšíchNejvzdálenějších


Val Gardena ( Gröden ) je rozsáhlé lyžařské středisko v Itálii , v oblasti jižního Tyrolska. Nachází se cca 30 km východně od města Bolzano a je ozn..

Najít ubytování

Pobřeží Amalfitana se nachází v jižní části Sorrentského poloostrova, v Kampánii, Itálie . Zdejší oblast přitahuje krásnými kopci stoupajícími od pl..

Najít ubytování

Ostrov Vulcano je jeden z Liparských ostrovů, které patří Itálii . Leží ve Středozemním moři na sever od Sicílie. Ostrov Vulcano je malý ostrov sope..

Najít ubytování


Herculaneum jsou ruiny antického města v Itálii . Nacházejí se v jižní části země v oblasti Kampánie cca 10 km jižně od Neapole . Herculaneum zanik..

Najít ubytování

Via Aurispa Giovanni, 149, Noto Siracusa, Italia

Pozdně barokní města v údolí Val di Noto reprezentují významné inovace v urbanistickém plánování a výstavbě v 18. století. Nacházejí se na Sicílii, ..

Najít ubytování

Údolí Val d'Orcia se nachází v Itálii , v Toskánsku, jižně od Sieny . Jedná se o velmi malebnou oblast s vinicemi, obilnými poli, krásně kuželovitým..

Najít ubytování


Archeologické naleziště Agrigento se nachází na Sicílii, Itálie . Rozkládá se na jižním pobřeží ostrova, u města Agrigento . Nalezišti se také říká ..

Najít ubytování

Via Capellini, 1, Portovenere La Spezia, Italia

Portovenere, Cinque Terre a ostrovy Palmaria, Tino a Tinetto je významnou kulturní krajinou v Itálii . Jedná se o Ligurskou pobřežní oblast, která s..

Najít ubytování

Via Giuseppe Garibaldi, 2-4, 44121 Ferrara, Province of Ferrara, Italy

Katedrála Ferrara se nachází v italském městě Ferrara , které patří do regionu Emilia-Romagna. Katedrála Ferrara je spolu s historickým centrem měs..

Najít ubytování


Villa Romana del Casale (Villa Rumana dû Casali) je římská vila na Sicílii. Nachází se asi 5 km od města Piazza Armerina . Byla postavena ve 4. stol..

Najít ubytování

Villa Adriana v Tivoli jsou pozůstatky po vile císaře Hadriána v Itálii . Vila se nachází cca 30 km jižně od Říma , v historickém městě Tivoli . Cís..

Najít ubytování

Piazza Trento, 5, Province of Rome, Italy

Villa d'Este v Tivoli je renesanční palác v Itálii . Nachází se v oblasti Lazio, cca 30 km západně od Říma , v historickém městě Tivoli . Villa d'Es..

Najít ubytování


Piazza Santa Maria delle Grazie, 1, 20123 Milan, Italy

Kostel a dominikánský klášter Santa Maria delle Grazie se nachází v druhém největším italském městě Miláně . Stojí v ulici Corso Magenta 68. Refektá..

Najít ubytování

Etruské nekropole Cerveteri a Tarquinia jsou velké starověké hřbitovy v Itálii . Nacházejí se v západo-centrální části země, v regionu Lazio, severo..

Najít ubytování

Královský palác Caserta se nachází v Itálii , ve městě Caserta , přibližně 40 km od Neapole . Zahrnuje královský palác s parkem, akvadukt Vanvitelli..

Najít ubytování


Giottova zvonice se nachází v historickém centru města Florencie , v oblasti Toskánska, v severní části Itálie . V roce 1982 byla Giottova zvonice z..

Najít ubytování

Náměstí zázraků v Pise (Piazza dei Miracoli) je historické náměstí v italském městě Pisa . Nacházejí se na něm jedny z nejvýznamnějších italských pa..

Najít ubytování

Su Nuraxi di Barumini je archeologické naleziště na Sardinii, Itálie . Nachází se na malém vrcholku, v nadmořské výšce 238 m, poblíž městečka Barumi..

Najít ubytování


Národní park Cilento a Vallo di Diano s archeologickými nalezišti Paestum je nádherná přírodní a historická oblast v Itálii . Táhne se od Tyrhénskéh..

Najít ubytování

Skalní kresby v údolí Valcamonica se nacházejí v Lombardii, v Itálii . Jedná se o jedno z největších nalezišť skalních maleb na světě. Skalní kresby..

Najít ubytování

Sacri Monti v Piemontu a Lombardii je celkem 9 architektonických komplexů kaplí a jiných budov z 16. - 17. století. Nacházejí se v severní Itálii , ..

Najít ubytování


Alta Murgia National Park, Strada Statale 170 Dir, 76123 Province of Barletta-Andria-Trani, Italy

Castel del Monte je nejzáhadnější hrad na světě, který se nachází v Itálii . Stojí v jižní části země, na území Národního parku dell´Alta Murgia, as..

Najít ubytování

Via Cavallari, 96100 Siracusa Province of Syracuse, Italy

Syrakusy a skalnatá nekropole Pantalica jsou dvě lokality s pozůstatky z řecko-římského období na Sicílii, Itálie . Ve starověkém městě Syrakusy na..

Najít ubytování

Via Orto Botanico, 35123 Padua Province of Padua, Italy

Botanická zahrada Padova (Orto botanico di Padova) je nejstarší univerzitní botanická zahrada na světě, která je stále na svém původním místě (ofici..

Najít ubytování


Budovy královského domu vévody Savojského v Turíně se nacházejí v severní části Itálie , ve městě Turíně a v jeho provincii Piedmont. Jedná se o k..

Najít ubytování

Via Beata Maria Schinina, 33051 Aquileia Province of Udine, Italy

Archeologické naleziště a patriarchální bazilika v Aquileia se nachází v severní Itálii , cca 30 km od známého letoviska Bibione , ve městě Aquileia..

Najít ubytování

Via Arianna, 96100 Siracusa Province of Syracuse, Italy

Najít ubytování


Lungolago Marconi 2 c / d, Iseo, Province of Brescia, Italy

Najít ubytování

Via Ludovico Ariosto, 1, 25080 Manerba del Garda, Province of Brescia, Italy

Najít ubytování


Via del Molo Mediceo, Livorno, Province of Livorno, Italy

Najít ubytování

SS101, 73014 Province of Lecce, Italy

Najít ubytování

Via S. Giuliano, 13, 33054 Lignano Sabbiadoro Province of Udine, Italy

Aquasplash je vodní zábavní park ve známém letovisku Lignano Sabbiadoro v Itálii . Je to úplně první vodní svět v Itálii , jelikož byl otevřen již ..

Najít ubytování


A4 Torino - Trieste, 28060 Province of Novara, Italy

Najít ubytování

Grande Raccordo Anulare, 00166 Province of Rome, Italy

Najít ubytování

Via Salesina, 1, 20134 Milan, Italy

Najít ubytování


Via Filippo Meda, 61, 00157 Rome, Italy

Najít ubytování

Strada Provinciale 8, 64018 Tortoreto Lido Province of Teramo, Italy

Acquapark Onda Blu je vyhlášený aquapark v Itálii . Nachází se v regionu Abruzzo, ve městě Tortoreto Lido . Základní informace Acquapark Onda Blu ..

Najít ubytování

Strada Statale 99, 70022 Province of Bari, Italy

Najít ubytování


Strada del Roccolino, 37017 Province of Verona, Italy

Aqua paradise Canevaworld je oblíbený vodní park v Itálii . Nachází se v severozápadní části země, v regionu Veneto, na břehu jezera Lago di Garda ...

Najít ubytování

Ruetta Sechini, 64021 Giulianova Province of Teramo, Italy

Najít ubytování

Via Leonardo Da Vinci, 00040 Torvaianica Province of Rome, Italy

Najít ubytování


Via Greppa, 47863 Province of Rimini, Italy

Najít ubytování

Via Tevere, 76, 57023 Province of Livorno, Italy

Najít ubytování

Via Pistoia, 47838 Riccione Province of Rimini, Italy

Oltremare je tématický zábavní park v Itálii . Nachází se ve vyhlášeném letovisku Riccione , asi 10 km od Rimini . Zábavní park Oltremare nabízí vod..

Najít ubytování


Via Roma, 97, 81010 San Giorgio Province of Caserta, Italy

Najít ubytování

Via Cantù, 20, 47924 Rimini Province of Rimini, Italy

Najít ubytování

Strada Provinciale 49, 88900 Province of Crotone, Italy

Najít ubytování


Strada Provinciale 175, 84098 Province of Salerno, Italy

Najít ubytování

Strada Regionale Gardesana Orientale, 37067 Province of Verona, Italy

Najít ubytování

Via Luigi Picchini, 3, 30033 Noale Province of Venice, Italy

Najít ubytování


Via Quinto Romano, 84, 20153 Province of Milan, Italy

Najít ubytování

Strada Statale 214, 03011 Province of Frosinone, Italy

Najít ubytování

Strada Rivoltana, 20090 Novegro-tregarezzo-san Felice Province of Milan, Italy

Luna Europark Idroscalo Milano je vyhlášený zábavní park v Itálii . Nachází se nedaleko od Milána , v blízkosti letiště Linate. Díky tomu je park sn..

Najít ubytování


Via Turco, 00053 Civitavecchia, Province of Rome, Italy

Najít ubytování

Jezero Nemi je vulkanické jezero, které leží asi 25 km od města Řím , uprostřed Albánské vrchoviny, v Itálii . Jezero Nemi je kromě nádherné přírody..

Najít ubytování

Vesuv je jedna z nejznámějších a nejnebezpečnějších sopek na světě. Nachází se v Itálii . Leží na jihu země nad Neapolským zálivem, cca 15 km od měs..

Najít ubytování


Monte paterno leží v Sextenských Dolomitech. Cesta na Monte paterno vede z Lago di Misurina, odkud vás autobus za nějaké to euro vyveze do sedla pod..

Najít ubytování

Hora Tofana di Rozes je jeden ze tří vrcholů v oblasti Le Tofane. Hora je vysoká 3225 m n.m. a leží na severu Itálie v Dolomitech, západně od města..

Najít ubytování

Sorgeto (Baia Di Sorgeto) je malý skalnatý záliv sevřený mezi mysy Capo Negro a Punta Chiarito západně od St. Angela na jižním pobřeží Ischie v Itál..

Najít ubytování


Národní park Archipelago Maddalena je národní park v Itálii . Jak zní jeho oficiální název, leží v souostroví La Maddaleny v jižní části Bonifáckého..

Najít ubytování

Monte Epomeo je nejvyšší horou ostrova Ischia. Leží v samém středu ostrova v nadmořské výšce 789 m. n. m. Monte Epomeo je vulkanického původu, je tv..

Najít ubytování

Il Fungo je symbolem obce Lacco Ameno na severním pobřeží Ischie. Il Fungo znamená v překladu houba či hřib a právě houbu tento lávový útvar opracov..

Najít ubytování


Valle di Ledro je horské údolí v Itálii . Nachází se v provincii Trento, na severozápadním okraji jezera Lago di Garda , nedaleko města Riva del ..

Najít ubytování

Etna je nejvyšší sopkou v Evropě a také jedna z nejaktivnějších sopek na světě. Leží v Itálii na ostrově Sicílie . Sopka Etna je činná již 2,5 mil..

Najít ubytování

Mont Blanc (Monte Bianco, čili "bílá hora") je nejvyšší vrchol Alp, západní Evropy a Evropské unie. Je vysoká 4810 m. Tato nádherná hora, kterou Fra..

Najít ubytování


Gran Paradiso je hora v Itálii . Nachází se v Garajských Alpách, poblíž italské hranice s Francií. Gran Paradiso dosahuje nadmořské výšky 4061 m n.m..

Najít ubytování

Stromboli je ostrůvek sopečného původu o velikosti 12,2 km2, který je součástí Liparských ostrovů, patřících k Itálii . Najdete jej severně od Sicíl..

Najít ubytování

Národní park Gennargentu , jak zní oficiální název národního parku zálivu Orosei a Gennargentu, byl založen dne 30. 3. 1998 na východním pobřeží Sar..

Najít ubytování


Jezero Misurina je jezero na severu Itálie . Nachází se v nadmořské výšce 1 754 m. Jeho obvod měří 2,6 km. Jezero Misurina dosahuje hloubky 5 metrů...

Najít ubytování

Solfatara je kráter stále ještě částečně činné sopky v italské Campánii, u města Puzzuoli, poblíž Neapole . Tento kráter měří v obvodu zhruba 2 kilo..

Najít ubytování

Via Papa Giovanni XXIII, 60121 Ancona, Italy

Najít ubytování


Strada Mulino, 9, 43013 Torrechiara Province of Parma, Italy

Najít ubytování

Via Nazario Sauro, 87029 Scalea Province of Cosenza, Italy

Najít ubytování

Viale Regina Elena, 34073 Grado, Province of Gorizia, Italy

Pláž Grado je jedna z nejvyhlášenějších pláží v Itálii , která byla vyhledávaná již za dob Rakouska-Uherska. Nachází se v severní části země, ve zná..

Najít ubytování


SS125, 09040 Sinnai, Province of Cagliari, Italy

Najít ubytování

Località Pittulongu, 07026 Olbia, Province of Olbia-Tempio, Italy

Najít ubytování

Via Forlì, 39, 47043 Gatteo, Province of Forlì-Cesena, Italy

Najít ubytování


Viale Guglielmo Marconi, 1, 55049 Viareggio, Province of Lucca, Italy

Najít ubytování

Via Umberto I, 21, 61012 Gradara Province of Pesaro and Urbina, Italy

Hrad Gradara je středověký hrad v italském regionu Marche . Nachází se nedaleko pobřeží Jaderského moře, asi 20 km jihovýchodně od města Rimini . O..

Najít ubytování

SS26, 11016 Valle D'aosta, Italy

Ski Údolí Aosta je lyžařská oblast v Itálii nedaleko od nejvyšší hory Evropy Mont Blancu. Zahrnuje celkem dvě lyžařská střediska a s jedním na fran..

Najít ubytování


Viale San Salvador, 77-95, 47922 Rimini, Province of Rimini, Italy

Najít ubytování

Vila Valmarana je unikátní stavba a památka UNESCO ve Vicenze ve Venetu v Itálii . Postavil ji Andrea Palladio. O tomto významném architektovi, po ..

Najít ubytování


strada comunale di altessano

Najít ubytování

Via Terme di Traiano, 00053 Civitavecchia Province of Rome, Italy

Najít ubytování


Tre Cime leží v Sextensých dolomitech a patří mezi nejznámější symoly Dolomit. autem či autobusem se dá dojed z Lago di misurina až k chatě Riffugio..

Najít ubytování
Via Astino, 16-18, 24129 Bergamo, Province of Bergamo, Italy

Najít ubytování


  1                      12  13  14  15  16  17  18  19  20  21