TIXIK.cz » Česká republika » Liberecký kraj » Českolipsko » Nový Bor » Tipy na výlety poblíž Nového Boru

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Tipy na výlety poblíž Nového Boru

Kam se vydat na výlet poblíž Nového Boru ? Aktualizovaná stránka s tipy na výlety do okolí.

Blízké okolí
0-50 km
0-100 km
100-500 km
Klidně na konec světa
   - km 

Kam dále?

Řadit dle: OblíbenostiNejbližšíchNejvzdálenějších


náměstí Míru 105, 473 01 Nový Bor, Czech Republic

Najít ubytování

Česká Lípa, Arnultovice, 473 01

Restaurace Ajeto je unikátně propojená restaurace se sklářskou dílnou v Česku . Nachází se v Libereckém kraji, v Novém Boru , v ulici T. G. Masaryka..

Najít ubytování

Havraní skály jsou tvořeny skupinou sedmi pískovcových skalních věží na pískovcovém hřbetu. Nacházejí se cca 1 km severně od obce Radvanec , v Česku..

Najít ubytování


26846, 471 52 Sloup v Čechách, Czech Republic

Koupaliště Sloup v Čechách je přírodní koupaliště v Česku . Nachází se v Libereckém kraji, v obci Sloup v Čechách , přesně na jednom z břehů Radvane..

Najít ubytování

Czech Republic

Klíč je vrch na severu České republiky , v Libereckém kraji , asi 4 km východně od Nového Boru . Někdy bývá nazýván "Bránou Lužických hor ". Je to m..

Najít ubytování

Pod Hradem, Sloup v Čechách, Česká republika

Skalní hrad a poustevna Sloup je nejlépe zachovalý skalní hrad v České republice . Stojí na 35 m vysoké skále v údolí Dobranovského potoka v obci Sl..

Najít ubytování


Polevsko 16, 471 16 Polevsko, Czech Republic

Lyžařský areál Polevsko je malé lyžařské středisko v Lužických horách. Nachází se v Polevsku nedaleko města Česká Lípa v České republice. Leží v na..

Najít ubytování

Vyhlídka Na Stráži je vyhlídkový bod na skalním masivu nad obcí Sloup v Čechách . Pískovcová plošina poskytuje výhled v úhlu přibližně 180°. Nachází..

Najít ubytování

268, Sloup v Čechách, Czech Republic

Lesní divadlo Sloup v Čechách je přírodní divadelní scéna nad obcí Sloup v Čechách . Nachází se uprostřed pískovcových skal, v oblíbené turistické o..

Najít ubytování


Samuelova jeskyně je uměle vytesaný prostor, který sloužila jako poustevna. Nachází se v oblíbené rekreační oblasti Sloup v Čechách na severu České..

Najít ubytování

Lezecké stěny u Sloupu v Čechách se nacházejí v bývalém lomu na pískovec. Nacházejí se na severu České republiky mezi Sloupem v Čechách a Svojkovem...

Najít ubytování

Czech Republic

Panská skála je čedičový vrch výrazně vystupující z náhorní plošiny nacházející se u Kamenického Šenova na severu České republiky . O Panské skál..

Najít ubytování


Modlivý důl, kterým se pyšní obec Svojkov na severu České republiky, je nejen poutním místem s půvabnou skalní kaplí, ale zároveň překrásným skalnat..

Najít ubytování

Kalvárie Cvikov je stará křížová cesta vedoucí na Křížových vrch nad městem Cvikov , v Česku . Naleznete jí přesně cca 1,5 km severovýchodně od Cvik..

Najít ubytování

Vlastivědné muzeum a galerie v České Lípě

Exotické přírodovědné expozice v přízemí kláštera představují svět živočichů od hmyzu až po velké plazy, ptáky a savce. Bohaté mineralogické sbírky ..

Najít ubytování


U Vodního hradu 63, 470 01 Česká Lípa, Czech Republic

Vodní hrad Lipý je jedna z dominant severočeského města Česká Lípa. Základem stavby Vodní hrad Lipý je mohutná hradba s renesančním oknem a dvě..

Najít ubytování

Barvířská 2690

příjemné prostředí, mnoho vyžití

Najít ubytování


Borská 1, 471 23 Zákupy, Czech Republic

Zámek Zákupy je renesanční zámecká budova, asi 10 km od města Česká Lípa . Zdislav Berka zde začal roku 1541 stavět své nové panské sídlo. Zámek Zá..

Najít ubytování


Ajeto Sklářská krčma je zajímavý objekt v Česku . Nachází se v Libereckém kraji, u Cvikova , v obci Lindava . O sklářské krčmě Ajeto Sklářská krčm..

Najít ubytování


náměstí Osvobození 297/1, 470 01 Česká Lípa, Czech Republic

Najít ubytování