TIXIK.cz » Česká republika » Královéhradecký kraj » Jičínsko » Jičín » Tipy na výlety poblíž Jičína

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Tipy na výlety poblíž Jičína

Kam se vydat na výlet poblíž Jičína ? Aktualizovaná stránka s tipy na výlety do okolí.

Blízké okolí
0-50 km
0-100 km
100-500 km
Klidně na konec světa
   - km 

Kam dále?

Řadit dle: OblíbenostiNejbližšíchNejvzdálenějších


Revoluční 863, 506 01 Jičín, Czech Republic

Aquapark Jičín se nachází ve městě Jičín v srdci Českého ráje v České republice. Aquapark nabízí plavecký bazén 25m x 8m a dětský bazén 12,5m x 8..

Najít ubytování

Ono je tu daleko více zajímavostí, nicméně zatím se neodhodlal je nikdo pořádně publikovat. Snad se zadaří brzy na tixiku .)

Najít ubytování


Pod Koštofránkem 102, 506 01 Jičín, Czech Republic

Rumcajsova ševcovna je minimuzeum věnované pohádkové postavě Rumcajse. Nachází se v Česku , jen několik desítek metrů od známé Valdické brány , ve m..

Najít ubytování

Rozhledna Čeřovka je jičínská vyhlídková věž. Je také nazývána Milohlídka. Nachází se na severním okraji města Jičín v Královéhradeckém kraji v Č..

Najít ubytování

Valdštejnovo nám. 1

Regionální muzeum a galerie v Jičíně - muzeum hry (Valdštejnův zámek) je jednou z dominant města Jičína. Jičín je vzdálen asi 90km severovýchodně ..

Najít ubytování


Jarošov 296, 506 01 Jičín, Czech Republic

Koupaliště Kníže Jičín je letní plavecký areál, který prošel v roce 2010 rozsáhlou rekonstrukcí. Nachází se v blízkosti historického centra města Ji..

Najít ubytování

Lipová alej Jičín se nachází ve městě Jičín v České republice. Jedná se o unikátní, 1700 m dlouhou čtyřřadou alej. Tu nechal vybudovat Albrecht z V..

Najít ubytování


Valdštejnská lodžie je jednou z dominant Jičína. Nachází se v Královéhradeckém kraji v České republice. Valdštejnská lodžie je s Jičínem propojena L..

Najít ubytování

Vokšice 25, 506 01 Jičín

Najít ubytování

Volně přístupná Rumcajsova jeskyně je věnována památce nejznámějšího jičínského hrdiny. Nachází se uprostřed lesa nedaleko zříceniny Brada u obce Br..

Najít ubytování


Podhradí 55, 506 01 Podhradí, Czech Republic

Hrad Veliš je zřícenina původního hradu z přelomu 13. a 14. století. Nachází se u obce Veliš nedaleko města Jičín v České republice . Střípky z hi..

Najít ubytování

Libuň 121, 506 01 Libuň, Czech Republic

Jinolické rybníky se nacházejí v Českém ráji, asi 5 km od Jičína , v blízkosti Prachovských skal , u obce Jinolice . Jinolické rybníky tvoří tři ryb..

Najít ubytování

Prachovské skály jsou unikátní komplex pískovcových skalních útvarů v turistické oblasti Český Ráj v České republice . Skalní město se nachází v ce..

Najít ubytování


Prachovské škály, Zámostí-Blata 49, 506 01 Zámostí-Blata, Czech Republic

Rybník Pelíšek leží přímo ve středu Prachovských skal. Je obklopen skalami, takže sluníčko se sem moc nedostane. Když jsem byla malá holka a to už j..

Najít ubytování

Úbislavice 7, 509 01 Úbislavice, Czech Republic

Zřícenina hradu Kumburk se nachází v České republice dvě hodiny cesty severovýchodně z Prahy. Tyčí se na homolovitém kopci 5km západně od Nové Paky ..

Najít ubytování

Rozhledna Tábor se nachází na vrcholu stejnojmeného kopce. Rozhledna leží poblíž měst Jičín a Lomnice nad Popelkou v České republice . Rozhledna T..

Najít ubytování


Synagoga Jičín je jedna z nejvýznamnějších a nejdochovalejších židovských staveb na Jičínsku. Leží nedaleko severovýchodního rohu náměstí v Jičíně ..

Najít ubytování