TIXIK.cz » Česká republika » Liberecký kraj » Českolipsko » Česká Lípa » Tipy na výlety poblíž České Lípy

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Tipy na výlety poblíž České Lípy v České republice

Kam se vydat na výlet poblíž České Lípy ? Aktualizovaná stránka s tipy na výlety do okolí.

Blízké okolí
0-50 km
0-100 km
100-500 km
Klidně na konec světa
   - km 

Kam dále?

Řadit dle: OblíbenostiNejbližšíchNejvzdálenějších


Vlastivědné muzeum a galerie v České Lípě

Exotické přírodovědné expozice v přízemí kláštera představují svět živočichů od hmyzu až po velké plazy, ptáky a savce. Bohaté mineralogické sbírky ..

Najít ubytování

U Vodního hradu 63, 470 01 Česká Lípa, Czech Republic

Vodní hrad Lipý je jedna z dominant severočeského města Česká Lípa. Základem stavby Vodní hrad Lipý je mohutná hradba s renesančním oknem a dvě..

Najít ubytování


Barvířská 2690

příjemné prostředí, mnoho vyžití

Najít ubytování

Česká Lípa 200, Sosnová, Czech Republic

Autodrom Sosnová se nachází ve stejnojmenné obci, která leží v těsné blízkosti města Česká Lípa v severní části Česka . Autodrom Sosnová byl dokon..

Najít ubytování

Národní přírodní památka Peklo se rozkládá v délce 4 km mezi obcí Zahrádky a městem Česká Lípa , na severu České republiky . Peklo je údolní, místy..

Najít ubytování


Lezecké stěny u Sloupu v Čechách se nacházejí v bývalém lomu na pískovec. Nacházejí se na severu České republiky mezi Sloupem v Čechách a Svojkovem...

Najít ubytování

268, Sloup v Čechách, Czech Republic

Lesní divadlo Sloup v Čechách je přírodní divadelní scéna nad obcí Sloup v Čechách . Nachází se uprostřed pískovcových skal, v oblíbené turistické o..

Najít ubytování

Modlivý důl, kterým se pyšní obec Svojkov na severu České republiky, je nejen poutním místem s půvabnou skalní kaplí, ale zároveň překrásným skalnat..

Najít ubytování


Vyhlídka Na Stráži je vyhlídkový bod na skalním masivu nad obcí Sloup v Čechách . Pískovcová plošina poskytuje výhled v úhlu přibližně 180°. Nachází..

Najít ubytování

Pod Hradem, Sloup v Čechách, Česká republika

Skalní hrad a poustevna Sloup je nejlépe zachovalý skalní hrad v České republice . Stojí na 35 m vysoké skále v údolí Dobranovského potoka v obci Sl..

Najít ubytování

Samuelova jeskyně je uměle vytesaný prostor, který sloužila jako poustevna. Nachází se v oblíbené rekreační oblasti Sloup v Čechách na severu České..

Najít ubytování


26846, 471 52 Sloup v Čechách, Czech Republic

Koupaliště Sloup v Čechách je přírodní koupaliště v Česku . Nachází se v Libereckém kraji, v obci Sloup v Čechách , přesně na jednom z břehů Radvane..

Najít ubytování

Česká Lípa, Arnultovice, 473 01

Restaurace Ajeto je unikátně propojená restaurace se sklářskou dílnou v Česku . Nachází se v Libereckém kraji, v Novém Boru , v ulici T. G. Masaryka..

Najít ubytování

náměstí Míru 105, 473 01 Nový Bor, Czech Republic

Najít ubytování


Havraní skály jsou tvořeny skupinou sedmi pískovcových skalních věží na pískovcovém hřbetu. Nacházejí se cca 1 km severně od obce Radvanec , v Česku..

Najít ubytování

Czech Republic

Panská skála je čedičový vrch výrazně vystupující z náhorní plošiny nacházející se u Kamenického Šenova na severu České republiky . O Panské skál..

Najít ubytování

náměstí Osvobození 297/1, 470 01 Česká Lípa, Czech Republic

Najít ubytování


Jestřebí 157, 471 61 Jestřebí, Czech Republic

Najít ubytování