TIXIK.cz » Česká republika » Jihomoravský kraj » Blanensko » Blansko » Tipy na výlety poblíž Blanska

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Tipy na výlety poblíž Blanska

Kam se vydat na výlet poblíž Blanska ? Aktualizovaná stránka s tipy na výlety do okolí.

Blízké okolí
0-50 km
0-100 km
100-500 km
Klidně na konec světa
   - km 

Kam dále?

Řadit dle: OblíbenostiNejbližšíchNejvzdálenějších


Poříčí 2182/1, 678 01 Blansko, Czech Republic

Aquapark Blansko se nachází ve městě Blansko cca 20km severně od města Brno . Jedná se o krytý bazén na který je připojen venkovní aquapark. Kry..

Najít ubytování

Zámek 1/1, 678 01 Blansko, Czech Republic

Najít ubytování

Zámek 1/1, 678 01 Blansko, Czech Republic

Zámek Blansko je krásná renesanční stavba v Česku . Nachází se v Jihomoravském kraji, v Blansku . Historie zámku Zámek Blansko byl vystavěn na pře..

Najít ubytování


Skalní Mlýn, 678 01 Blansko, Česká republika

Kateřinská jeskyně se nachází v CHKO Moravský kras ležící cca 25km severně od Města Brna. Jeskyně leží v hlubokém kaňonu Suchého žlebu blízko Skalní..

Najít ubytování

Olomučany 59, 679 03 Olomučany, Czech Republic

Nový hrad u Blanska je zřícenina rozsáhlého gotického hradu, který se vypíná nad řekou Svitavou, nedaleko Adamova a Blanska , v České republice . ..

Najít ubytování

Rozhledna Podvrší u Veselice je vyhlídková a telekomunikační věž. Nachází se na kopci Podvrší v CHKO Moravský kras. Rozhledna stojí u obce Veselice ..

Najít ubytování


Punkevní jeskyně a propast Macocha jsou nejvyhledávanějším jeskynním systémem v České republice. Nacházejí se v oblasti Moravského krasu nedaleko mě..

Najít ubytování

Blanenská 1, 679 02 Rájec-Jestřebí, Czech Republic

Zámek Rájec nad Svitavou je rokokově klasicistní zámek, který se nachází v Jihomoravském kraji, asi 10 km severně od města Blanska , v České republi..

Najít ubytování

Rudice 90, 679 06 Rudice, Czech Republic

Větrný mlýn Rudice je typický kamenný válcový mlýn holandského typu. Nachází se v Česku , na Moravě, v obci Rudice (č.p.90) . Historie mlýna Větr..

Najít ubytování


Vranov, Czech Republic

Vranov je malá obec ležící severně od moravské metropole Brno , v České republice . Obec je součástí mikroregionu Ponávka a žije v ní okolo 600 obyv..

Najít ubytování

Josefovské údolí se rozkládá mezi Křtinami a Adamovem, proto i tyto obce slouží jako ideální výchozí bod. Josefovské údolí je zajímavé především roz..

Najít ubytování

Stará huť u Adamova 679 04 Adamov

Stará huť u Adamova, kulturní památka umístěná v památkové rezervaci ve správě Technického muzea v Brně. Objekty bývalé železářské huti, založené ..

Najít ubytování


Býčí skála je druhým největším podzemním systémem Moravského krasu, v Česku . Nachází se 2 km východně od Adamova u Brna , v Křtinském údolí, kterým..

Najít ubytování

Vrcholné dílo středověkého řezbářství, ojedinělý duchovní předmět či evropský unikát, tak to jsou jen některé přívlastky z mnoha, které si vysloužil..

Najít ubytování

Alexandrova rozhledna známá také jako rozhledna Alexandrovka je krásná kamenná vyhlídková věž v Česku . Nachází se na vrcholu Špičák, nedaleko obce ..

Najít ubytování


Rozhledna Babí Lom je vyhlídková věž. Nachází se nad obcí Lelekovice severně od města Brno na Jižní Moravě v České republice. Rozhledna Babí Lom sto..

Najít ubytování

679 05 Křtiny Czech Republic

Jeskyně Výpustek se nachází v CHKO Moravský kras blízko obce Křtiny. Patří mezi významné jeskyně Moravského krasu. Jeskyně Výpustek byla navštěvován..

Najít ubytování