TIXIK.cz » New York » Times Square

Times Square - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Times Square: Hlídač pokojů
Times Square Mapa Mapa hotelů Times Square

Související témata

Times Square: Fotografie

Doporučené hotely Times Square


Zobrazit všechny »Times Square: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Times Square Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Times Square a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Shopping, Aktuální čas: 04:04:07, Adresa: 1-7 W 43rd St, Manhattan, NY 10036, USA

Times Square je náměstí v centru města New York , v USA . Je hlavní křižovatkou na Manhattanu - schází se na něm ulice Broadway a 7th Avenue. Je to dnes nejrušnější newyorské náměstí, zářící ve dne v noci stovkami světelných reklam. Náměstí Times Square nese jméno po deníku The New York Times, jehož redakce zde kdysi sídlila. Historie tohoto místa ale sahá daleko do dávné minulosti, kdy byla ulice Broadway významnou indiánskou stezkou a Manhattan byl indiánskou osadou. Nyní je Times Square považováno za křižovatku světa, a je jedním z nejoblíbenějších turistických cílů ve městě New York. Denně tudy projde více než 350 tisíc lidí. Od 25. 5. 2009 je náměstí Times Square bez aut, byla zde vyhlášena pěší zóna. Zákaz vjezdu platí mezi 42. a 47. ulicí. Místní sdružení podnikatelů dalo zdarma k dispozici téměř 400 různobarevných kempingových křesílek a lehátek, na nichž si newyorčané a turisté v klidu vychutnávají originální atmosféru. Největšími atrakcemi na náměstí Times Square jsou již zmíněné světelné reklamní panely. Tím nejznámější je Toshiba HD Countdown Billboard. Mezi významné podniky na náměstí Times Square patří Hard Rock Cafe a Planet Hollywood. Nejznámější hotel je Da Vinci Hotel, je tu nespočet různých obchodů. Nejčastější pouliční aktivitou, kterou můžete na Times Square vidět je portrétování osob.

Informace a fakta

GPS: 40.7565, -73.9863
Telefon:
Datum vzniku (rok):
Počet všech obchodů v centru:
Počet pater:
Majitel:
Velikost prostor (m2):
Architekt:
Slogan:
Čas potřebný na návštěvu (minuty):
Datum poslední aktualizace: 2012-10-11 13:19:45

Majitelem prozatím nepotvrzené informace

Tyto údaje jsme obdrželi jako návrhy od komunity uživatelů TIXIK. Nyní čekají na ověření majitelem.

Majitelem prozatím nepotvrzené informace Typy obchodů: obchody s uměním, módní butiky, obchody s mobilními telefony, hodinářství, hračkářství
Majitelem prozatím nepotvrzené informace Možnosti zábavy: divadlo, bary
Majitelem prozatím nepotvrzené informace Druhy stravování: restaurace

Vidíte zde chybu? Pomozte nám ji opravit

Times Square: Recenze

Zobrazit recenze:
 Aura: 50Recenze: 572010-09-22 21:04:16
Úchvatné náměstí v blízkosti Broadway! Sama jsem navštívila a ráda se zde ještě vrátím. Mrakodrapy, příjemní, nikam nespěchající (a sportující) Američané a spousta cizinců - příjemné skloubení. Nemusíte se bát, že byste se zde nedokázali odreagovat - i USA má něco do sebe ;)

Města a obce v okolí

Jersey City (8km)New York (7km)Edgewater (8km)East Rutherford (13km)Newark (16km)Carlstadt (13km)South Hackensack (13km)Great Neck (22km)Elizabeth (22km)

Webmap: 1 2 3