TIXIK.cz » Koupání » Slovensko » Trnavský kraj » Okres Dunajská Streda » Termalpark Velký Meder

Termalpark Velký Meder - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Termalpark Velký Meder: Hlídač pokojů
Termalpark Velký Meder Mapa Mapa hotelů Termalpark Velký Meder

Termalpark Velký MederTermalpark Velký Meder

Související témata

Termalpark Velký Meder: Fotografie

Doporučené hotely Termalpark Velký Meder


Zobrazit všechny »


Termalpark Velký Meder: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Termalpark Velký Meder Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Termalpark Velký Meder a doprava, Bankomaty
Thermalpark Dunajská StredaKoupání19km
Aquapark Rába QuelleKoupání20km
Termální lázně Mosonmagyaróvár Koupání36km
Termální koupaliště PatinceKoupání43km
Termál Centrum Galandia - GalantaKoupání39km
Termální koupaliště Vincov lesKoupání41km
Termální koupaliště PodhájskaKoupání51km
Aquapark SenecKoupání49km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Koupání, Aktuální čas: 20:24:24, Adresa: Pri prameni, 93201 Veľký Meder, Slovensko, 932 01 Veľký Meder, Telefon: 421/ 31 555 21 04, WWW stránky:

Termalpark Velký Meder se nachází na Slovensku . Leží v obci Veľký Meder , v prostředí krásného lesoparku, cca 10 km od maďarských hranic a 65 km od Bratislavy . Termalpark Velký Meder nabízí svým návštěvníkům 9 bazénů s termální vodou, která má teplotu 26–38 °C a navíc má blahodárné účinky na pohybové ústrojí. Areál tvoří venkovní bazény a krytý komplex. Krytý komplex mimo 4 bazénů nabízí perličkovou koupel, masáž, biosolarium, saunový svět, bioptronickou léčbu, kosmetický salón, magnetoterapii Bemer, termoakupresurní masážní lůžko Ceragem, samoobslužnou restauraci a bar. Termalpark Velký Meder dále disponuje také 3 tobogány, lanovým parkem, sportovním hřištěm, stolním tenisem, dětským hřištěm či možností aquaaerobiku. Letní areál je v provozu od 1. 5. do 10. 10., a to od 9 do 19 hod. Krytý komplex je otevřen celoročně, i o svátcích, a to od 9 do 21 hod.

Typ koupání

termální koupaliště

Charakter koupání

venkovní a částečně i krytý

Služby

půjčovna sportovních potřeb
restaurace
rychlé občerstvení

Atrakce

chrliče vody
dětský bazén
podvodní masážní lavice
skluzavka
vodní tobogan
vodní hřib
vodopád
vodotrysk

Vybavení

dětské hřiště
pára
parkoviště
převlékárna
šatna
sauna
solárium
sprchy
vířivka
wc

Typ pláže

betonová

Provozní doba

celoročně


Informace a fakta

GPS: 47.8465, 17.7599
Nadmořská výška: 113 m
Vzdálenost od parkoviště: 50 m
Je na pláži plavčík?: Ano
Počet bazénů: 8
Bezbariérový přístup: Ano
Datum poslední aktualizace: 11.10.2012 8:18:57

Majitelem prozatím nepotvrzené informace

Tyto údaje jsme obdrželi jako návrhy od komunity uživatelů TIXIK. Nyní čekají na ověření majitelem. Informace si raději ověřte na oficiálním webu : www.thermalcorvinus.sk

Majitelem prozatím nepotvrzené informace Služby: půjčovna sportovních potřeb, restaurace, rychlé občerstvení, wellness
Majitelem prozatím nepotvrzené informace Typ koupání: bazén

Vidíte zde chybu? Pomozte nám ji opravit

Termalpark Velký Meder: Recenze

Zobrazit recenze:
 22.2.2011 22:36:28
Popsat přednosti je zbytečné platí vše co zde bylo napsáno předemnou positivního.Negativní pouze to,že administrativa lázní není schopna realisovat svoje vlastní nařízení vylepená na většině vhodných i nevhodných míst v lázních.Jedná se o zákaz vnášení do prostoru krytých bazénů batožinu,dětské kočíky a blokovat lavičky a lehátka,ručníky,taškami,župany atd.a na celé hodiny obsazovat lehátka,kde nikdo neleží,lavice kde nikdo nemůže posedět.Stačilo by doplnit pár kůsů stojanů a na vhodná místa/kterých je dost/obyčejné věšáčky.Pak ovšem donutit na realisaci tohoto nařízení flegmatické plavčíky,kteří bohorovně přihlížejí jak se přižene početnější rodinka a svou bagáží zabere 4-5 lehátek, jedno jestli u bazénu,v odpočívárně,nebo na galerii.Je zajímavé,že 100% návštěvníků akceptuje jednu jedinou značku na podlaze chodby-zákaz vstupu v botech a všichni se poslušně přezují/kromně pracovníků administrativy/a žádný plavčík na to nedohlíží.Toto je jediná negativní věc,která kazí dokonalost celého místa.Protože nikdo nevydrží/nemněl by/sedět stále ve vodě,nebo plavat,nebo konsumovat v restauraci.Zdraví Trahnil.
 Aura: 51Recenze: 9422.9.2010 10:53:12
Loni na podzim jsem navštívila termální lázně Velký meder. Moc se mi tu líbilo, ubytování se zde najde bez problémů a za rozumné ceny. Samotné termální koupele jsou příjemným relaxačním centrem. Jsou zde jak venkovní tak vnitřní bazény. A mají tady buď chladnou vodu a nebo bahenní koupele, kde je voda příjemně teplá a nevadí ani chladnější počasí. No a pokud máme dost koupání zajedeme si do města na nákupy a nebo za zábavou.

Města a obce v okolí

Veľký Meder (1.3km)Vrakúň (15km)Lipót (22km)Hédervár (23km)Dunajská Streda (19km)Dunajský Klátov (21km)Komárno (29km)Orechová Potôň (26km)Nové Zámky (33km)

Webmap: 1 2 3