TIXIK.cz » Polsko » Mazovsko » Varšava » Teatr Kamienica

Teatr Kamienica - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Teatr Kamienica: Hlídač pokojů
Teatr Kamienica Mapa Mapa hotelů Teatr Kamienica

Doporučené hotely Teatr Kamienica


Zobrazit všechny »


Teatr Kamienica: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Teatr Kamienica Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Teatr Kamienica a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD
Varšavské ghetto0.8km
Kubického podloubí1km
Hula Kula2km
Hřbitov Powązkowski2km
Klub Medyk2km
Hrad Ujazdów3km
Hala Torwar4km


Turistické informace a hodnocení destinace

Aktuální čas: 15:07:33, Adresa: Aleja Solidarności 93, Warszawa, Polsko, Telefon: +48 22 620 12 63

Teatr Kamienica je velmi mladé soukromé divadlo v polské Varšavě , ve střední Evropě. Jeho zakladatelem a provozovatelem je divadelní, filmový a muzikálový režisér Emilian Kaminski. Významný divadelník je mimo jiné zakladatelem nadace Fundacje Atut wspierająca młodych twórców kultury polskie a ve svých inscenacích často sám vystupuje.

Není divadlo jako divadlo

Hlavní budova divadla sídlí na adrese Solidarnosci 93, v secesní budově z roku 1910. Jako zázrakem zůstala neporušená během druhé světové války, kdy bylo zničeno nebo velmi poškozeno velmi mnoho cenných budov historického centra polského hlavního města. Teatr Kamienica působí na ploše přibližně 1800 m2 a má tři části. Zadní trakt (hlediště pro 300 osob) , parter, tedy „jámu“ (spodní hlediště pro 130 osob) a "sklep" (pro 80 osob) . Divadlo bylo založeno teprve roku 2009, v rámci spolupráce s Nadací pro podporu mladých tvůrců polské kultury (FA) . Teatr Kamienica má na repertoáru mnoho zajímavých inscenací, například Romanse, romanse …, což je multimediální koncertní vystoupení Justyny Sciencyllo a Emiliana Kaminského. Návštěvu tohoto výborného divadla byste neměli vynechat při jakékoliv příležitosti, která vám umožní pobývat aspoň na krátkou dobu ve Varšavě.


Informace a fakta

GPS: 52.2432, 20.9984
Nadmořská výška: 116 m
Youtube:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:50:36

Teatr Kamienica: Recenze

Teatr Kamienica prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Varšava (3.3km)Stare Babice (11km)Raszyn (11km)Konotopa (12km)Pustelnik (13km)Dziekanów Leśny (16km)Józefów (20km)Otrębusy (21km)Legionowo (19km)

Webmap: 1 2 3