TIXIK.cz » Zábavní park Šťastná země

Zábavní park Šťastná země - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Zábavní park Šťastná země: Hlídač pokojů
Zábavní park Šťastná země Mapa Mapa hotelů Zábavní park Šťastná země

Zábavní park Šťastná zeměZábavní park Šťastná země

Související témata

Zábavní park Šťastná země: Fotografie

Doporučené hotely Zábavní park Šťastná země


Zobrazit všechny »


Zábavní park Šťastná země: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Zábavní park Šťastná země Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Zábavní park Šťastná země a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Dětská hřiště, Aktuální čas: 16:32:52, Adresa: Karlovice 11, 511 01 Karlovice, Česká republika, WWW stránky:

Zábavní park Šťastná země je přírodní venkovní zábavní areál pro děti na okraji turistické oblasti Český Ráj . Nachází se přibližně 7 km východně od města Turnov , na severu České republiky . Zábavní park Šťastná země nabízí mnoho atrakcí, které jsou z velké části z přírodních materiálů, jako je dřevo nebo sláma.

Základní informace

Zábavní park Zábavní park Šťastná země připravuje bohatý doprovodný program. Můžete se zúčastnit rajčatové bitvy, navštívit švestkové hody nebo se zúčastnit akce Slamák. Při akci Slamák nabízí Zábavní park Šťastná země velký hrad ze slámy, bludiště v kukuřičném poli, možnost vytvořit si svoji sochu ze slámy a mnoho soutěží. V areálu je sbírka starých zemědělských strojů, trampolíny, houpačky, prolézačky nebo pískoviště, ve kterých jsou ukryty pravé české polodrahokamy.


Informace a fakta

GPS: 50.5508, 15.2245
Nadmořská výška: 298 m
Odvoz z letiště:
Nadmořská výška:
Datum poslední aktualizace: 2012-10-11 13:06:59

Zábavní park Šťastná země: Recenze

Zobrazit recenze:
 Aura: 51Recenze: 942010-09-29 20:53:07
Štastná země je bezvadnej nápad jak udělat něco pěkného pro děti. Veliký zábavní park, ale vesměs vyroben z přírodních materiálů, dřeva, slámy a pod. Prolézačky, klouzačky, pro nejmenší pískoviště a taky stánky s občerstvením. Vedle parku je lesem udělaná naučná stezka...a dozvíme se tady spoustu věcí o přírodě, rostlinách, stromech. Prostě je to tu fajn.
 Aura: 50Recenze: 572010-09-29 22:03:32
Vypadá to skutečně zajímavě! :) Možná, až bráška trošku vyroste, se sem podíváme taky. Tedy doufám, že takové centrum zde ještě stále bude stát a ne-li, že bude ještě lepší :D Pochopitelně už teď se těším :D

Města a obce v okolí

Vyskeř (5km)Turnov (7km)Žehrov (9km)Semily (10km)Lomnice nad Popelkou (11km)Dobšín (11km)Sobotka (10km)Malá Skála (11km)Frýdštejn (12km)

Webmap: 1 2 3