TIXIK.cz » Polsko » Lubusko » Sportovní centrum Slowianka

Sportovní centrum Slowianka - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Sportovní centrum Slowianka: Hlídač pokojů
Sportovní centrum Slowianka Mapa Mapa hotelů Sportovní centrum Slowianka

Sportovní centrum SlowiankaSportovní centrum Slowianka

Související témata

Sportovní centrum Slowianka: Fotografie

Doporučené hotely Sportovní centrum Slowianka


Zobrazit všechny »


Sportovní centrum Slowianka: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Sportovní centrum Slowianka Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Sportovní centrum Slowianka a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky
Socha Ježíše Krista v Świebodzině61km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Sportovní centra, Aktuální čas: 01:19:04, Adresa: Słowiańska 14, Gorzów Wielkopolski, Polsko, Telefon: +48 95 733 85 00, WWW stránky:

Sportovní centrum Slowianka je sportovně rekreační areál na severozápadě Polska . Nachází se ve městě Gorzów Wielkopolski , kousek od přírodního chráněného území Park Słowiański. Svým návštěvníkům nabízí moderní vybavení, možnost rekreace i příležitost uspořádat sportovní soutěže.

Aquapark Slowianka

Sportovní centrum Slowianka je vybaveno dvěma bazény. Sportovní bazén má olympijské parametry (délka: 50 m, šířka: 25 m, hloubka: 2m) . Rekreační bazén je určen pro zábavu a odpočinek a disponuje lákavými atrakcemi. Nacházejí se zde 3 tobogány, z nichž nejdelší měří téměř 120 m. Při projížďce vás ohromí speciální zvukové a visuální efekty. Z dalších atrakcí je to divoká řeka, vířivka, masážní sprchy, gejzíry a brouzdaliště pro malé děti. Hloubka rekreačního bazénu je 1,3 m. Sportovní centrum Slowianka využívá bazény i pro kurzy plavání a aqua aerobic. V komplexu je welness centrum a sauna.

Další zajímavosti

Sportovní centrum Slowianka má hokejové kluziště (48 x 24 m) a sportovní hřiště pro fotbal, volejbal, házenou a tenis. Můžete si zde zahrát bowling nebo petanque, zajít si do kosmetického salonku nebo se občerstvit v jednom z barů. Dva kilometry od areálu se nachází přírodní rezervace Parku Słowiański.

Praktické informace

Sportovní centrum Slowianka je otevřené denně od 6.00 do 21.45. Hokejové kluziště je otevřené od 7.00 do 21.00 (o víkendech od 9.00 do 22.00) . Sportovní centrum Slowianka má i velmi přehledné internetové stránky v angličtině a polštině, kde najdete podrobný ceník a další užitečné informace.


Informace a fakta

GPS: 52.7437, 15.2193
Nadmořská výška: 46 m
Odvoz z letiště:
Nadmořská výška:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:45:29

Sportovní centrum Slowianka: Recenze

Sportovní centrum Slowianka prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Gorzow Wielkopolski (1.7km)Witnica (23km)Lubniewice (26km)Myślibórz (31km)Barlinek (28km)Ośno Lubuskie (40km)Lagów (46km)Torzym (49km)Rzepin (51km)

Webmap: 1 2 3