TIXIK.cz » Olomouc » Solná jeskyně Solana

Solná jeskyně Solana - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Solná jeskyně Solana: Hlídač pokojů
Solná jeskyně Solana Mapa Mapa hotelů Solná jeskyně Solana

Související témata

Solná jeskyně Solana: Fotografie

Doporučené hotely Solná jeskyně Solana


Zobrazit všechny »Solná jeskyně Solana: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Solná jeskyně Solana Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Solná jeskyně Solana a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD


Turistické informace a hodnocení destinace

Aktuální čas: 16:48:41, WWW stránky:

Solná jeskyně Solana je jedinečné zařízení svého druhu v České republice . Nachází se na Moravě, v Olomouci , v ulici 8.května 519/11.

Jedna z nejlepších solných jeskyní v Česku

Solná jeskyně Solana nabízí relaxační a zdravotní pobyty s využitím kombinace solí z Mrtvého moře, himálajských solných krystalů, jodo-bromové soli z Polska a polského dolu Klodawa. Tyto krátkodobé pobyty mají preventivní a regenerační účinky. Solná jeskyně Solana nabízí unikátní a nenapodobitelné klima. To se vyznačuje svou vysokou bakteriologickou čistotou, silně mikro a makro elementy nasyceným záporně ionizovaným vzduchem, dostatečnou vlhkostí a teplotou. Kromě toho je vzduch "přesycený" sloučeninami jódu, vápníku, hořčíku, sodíku, brómu a dalšími, které jsou důležitými složkami pro správnou činnost lidského organizmu. Solná jeskyně Solana příznivě působí na náladu, energii, obranyschopnost a zdraví dětí, dospělích i seniorů. Ke zlepšení zdravotního stavu dochází již po několika procedurách. Léčí se tu jinak hlavně např. všechny dýchací nemoci, kožní onemocnění, srdečně-cévní problémy a onemocnění a snížená funkce štítné žlázy.

Praktické informace

Solná jeskyně Solana je otevřena od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. V sobotu a o svátcích je otevřena od 10 do 16 hodin. O nedělích je pak zavřeno. Jednorázový vstup do jeskyně stojí 130 Kč. Pro děti od 6 do 15 let stojí 110 Kč. Dítě do 6-ti let v doprovodu platící dospělé osoby má vstup zdarma.


Informace a fakta

GPS: 49.5956, 17.249
Nadmořská výška: 223 m
Odvoz z letiště:
Nadmořská výška:
Datum poslední aktualizace: 2012-10-19 19:45:03

Solná jeskyně Solana: Recenze

Solná jeskyně Solana prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Olomouc (0.2km)Slatinice (11km)Tršice (14km)Kostelec na Hané (16km)Prostějov (17km)Přerov (21km)Plumlov (22km)Lipník nad Bečvou (26km)Uničov (22km)

Webmap: 1 2 3