TIXIK.cz » Města » Slunečné Pobřeží

Slunečné Pobřeží - hotely

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Slunečné Pobřeží: Hlídač pokojů
Slunečné Pobřeží Mapa Mapa hotelů Slunečné Pobřeží

Slunečné PobřežíSlunečné Pobřeží

Související témata

Luxusní ubytování na Slunečném Pobřeží, Apartmány na Slunečném Pobřeží, Levné ubytování na Slunečném Pobřeží, Satelitní mapa Slunečného Pobřeží, Slunečné Pobřeží - počasí, Slunečné Pobřeží: Fotografie

Doporučené hotely Slunečné Pobřeží


Zobrazit všechny »


Slunečné Pobřeží: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Slunečné Pobřeží Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Slunečné Pobřeží a doprava, Bankomaty, Čerpací stanice, benzinky


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Města, Aktuální čas: 23:37:42

Slunečné Pobřeží je největší pobřežní turistické letovisko v Bulharsku . Leží asi 30 km severně od Burgasu mezi městy Sveti Vlas a Nesebar .

Základní informace

Největší atrakce v letovisku Slunečné Pobřeží je 7 km dlouhá písčitá pláž. Mírně se svažuje do moře, a mohou se tam proto koupat bez obav i menší děti. V rozlehlém středisku zajišťují přepravu malé vláčky. Hotely a ubytovací komplexy se rozkládají podél celé pláže. Slunečné Pobřeží má zrekonstruované a moderní ubytování, které odpovídá přísným mezinárodním normám. Ubytování v hotelu přes cestovní kanceláře vyjde často výhodněji než zajištění ubytování až na místě. Ve středisku naleznete restaurace, pizzerie, kavárny, bary, cukrárny, casina, půjčovny sportovního vybavení i automobilů. Můžete si zahrát minigolf, tenis nebo si zajezdit na koni. Slunečné Pobřeží má svůj aquapark se spoustou atrakcí. Pokud se chystáte na výlet, tak určitě stojí za pozornost starobylé městečko Nesebar , které je zapsáno na Seznam kulturních památek UNESCO .

Plusy

pestrá nabídka ubytování
pobyty u moře
i luxusní ubytování

Služby

bankomat
čerpací stanice


Informace a fakta

GPS: 42.6931, 27.7083
Nadmořská výška: 2 m
Datum poslední aktualizace: 2012-10-22 02:26:35

Slunečné Pobřeží: Recenze

Slunečné Pobřeží prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Slunečné PobřežíSveti Vlas (5km)Nesebar (4.4km)Ravda (6km)Elenite (8km)Kosharitsa (7km)Obzor (20km)Byala (25km)Burgas (29km)

Webmap: 1 2 3