TIXIK.cz » Ski areály » Skiareál Bedřichov

Skiareál Bedřichov - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Skiareál Bedřichov: Hlídač pokojů
Skiareál Bedřichov Mapa Mapa hotelů Skiareál Bedřichov

Skiareál BedřichovSkiareál Bedřichov

Související témata

Skiareál Bedřichov: Fotografie

Doporučené hotely Skiareál Bedřichov


Zobrazit všechny »


Skiareál Bedřichov: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Skiareál Bedřichov Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony poblíž, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování poblíž, Luxusní hotely poblíž, Kempy, Mapa hotelů poblíž, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Skiareál Bedřichov a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Ski areály, Alternativní názvy: Lyžařský areál Bedřichov, Aktuální čas: 00:55:29, Nadmořská výška: 757m, Adresa: Bedřichov 1724, 468 12 Bedřichov, Česká republika, WWW stránky:

Skiareál Bedřichov je známý lyžařský areál. Nachází se v centrální části Jizerských hor cca 10 km od města Liberec v České republice. Skiareál Bedřichov nabízí 8 vleků s přepravní kapacitou 5520 os/hod. Celková délka sjezdových tratí je 6km. Skiareál Bedřichov je vhodný především pro rodiny s dětmi. Areál má k dispozici umělé zasněžování a nabízí noční lyžování na vleku Malinovka od 16:30 do 21:00hod. U chaty Malinovka je k dispozici půjčovna lyžařského vybavení a také lyžařská škola. Skiareál Bedřichov nabízí několik typů přepravních zařízení. Areál je současně nástupním místem na 80km upravovaných běžeckých tratí. Parkování zajištěno na několika parkovištích.

Informace a fakta

GPS: 50.7869, 15.1424
Nadmořská výška: 757 m
Nejvyšší stanoviště lanovky:
Vhodné pro:
KM sjezdovek celkem:
Služby ve skiareálu:
Počet červených sjezdovek:
Počet modrých sjezdovek:
Počet černých sjezdovek:
Kapacita vleků / hodina:
Nejdelší sjezdovka (m):
Datum poslední aktualizace: 2012-10-19 19:25:51

Majitelem prozatím nepotvrzené informace

Tyto údaje jsme obdrželi jako návrhy od komunity uživatelů TIXIK. Nyní čekají na ověření majitelem. Informace si raději ověřte na oficiálním webu : http://www.skijizerky.cz/

Majitelem prozatím nepotvrzené informace Služby ve skiareálu: lyžařská škola, půjčovna sportovního vybavení

Vidíte zde chybu? Pomozte nám ji opravit

Skiareál Bedřichov: Recenze

Zobrazit recenze:
 Aura: 51Recenze: 942010-09-24 22:31:33
Pokud si chceme na Liberecku dobře zalyžovat, stojí za to navštívit skiareál Bedřichov. sněhu tu bývá dost a sjezdovky jsou perfektně upryvené. Je to tu dobré i pro začátečníky, kteří tu naleznou jistotu tohoto nádherného sportu. Ubytovat se můžeme v horských chatách, které navozují skvělou romantickou atmosféru.
 Aura: 63Recenze: 2242010-09-24 13:32:04
Bedřichov je ideálním výchozím bodem pro klasické lyžování. Začínají tu běžecké stopy do Jizerek. Z města se sem dostanete buď autem, které necháte na placeném parkovišti a nebo autobem, který jezdí z centra Liberce až na bedřichov. Je tu také samozřejmě velké množství občerstvení a ubytování.

Města a obce v okolí

Bedřichov (0.4km)Janov nad Nisou (2.5km)Liberec (6km)Lučany nad Nisou (8km)Jablonec nad Nisou (7km)Smržovka (9km)Rádlo (10km)Desná (12km)Chrastava (13km)

Webmap: 1 2 3