TIXIK.cz » Golf » Finsko » Ski Resort Ounasvaara

Ski Resort Ounasvaara - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Ski Resort Ounasvaara: Hlídač pokojů
Ski Resort Ounasvaara Mapa Mapa hotelů Ski Resort Ounasvaara

Ski Resort OunasvaaraSki Resort Ounasvaara

Související témata

Ski Resort Ounasvaara: Fotografie

Doporučené hotely Ski Resort Ounasvaara


Zobrazit všechny »


Ski Resort Ounasvaara: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Ski Resort Ounasvaara Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Ski Resort Ounasvaara a doprava, Parkování, Čerpací stanice, benzinky
Arctic Golf FinlandGolf1km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Golf, Aktuální čas: 18:48:58, Adresa: Taunontie 14, 96600 Rovaniemi, Finsko, WWW stránky:

Ski Resort Ounasvaara je lyžařské středisko nacházející se hned vedle laponské metropole, města Rovaniemi . Leží de facto přímo na polárním kruhu. Výhodou tohoto areálu je to, že Rovaniemi je město se vším všudy, existuje zde tudíž mnoho možností ubytování. Navíc je tím značně ulehčená doprava do Ski Resort Ounasvaara.

Vybavení střediska Ski Resort Ounasvaara

Najdeme zde celkem čtyři vleky a sedm sjezdovek, které jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé lyžaře. Areál Ski Resort Ounasvaara se dělí do dvou oblastí – Ounashissit a Tottohissi. První jmenovaná je větší a nabízí širokou škálu možností podle našich schopností. Celkem jsou v ní čtyři sjezdovky, z toho dvě modré a také dětský svah. Pro snowboardisty a freestyle lyžaře je zde připravena trať s mnoha překážkami, skoky a také U-rampa. V Tottohissi je vlek pouze jeden, zato zde najdeme těžší tratě, vhodné pro zdatnější lyžaře. Zde se učila známá finská lyžařka Tanja Poutiainen. Obě oblasti jsou samozřejmě propojeny, takže při návštěvě můžeme využít celý areál Ski Resort Ounasvaara. V okolí střediska se nacházejí i hezké běžkařské tratě s rozdílným převýšením, od těch odpočinkových až po náročné. I ve Ski Resort Ounasvaara si pochopitelně můžeme půjčit příslušenství přímo v areálu, případně využít služeb lyžařské školy.

Rovaniemi

Blízká poloha hlavního města Laponska Rovaniemi dává Ski Resort Ounasvaara velkou výhodu před konkurencí. Zajímavostí je, že město je rozlohou mezi největší město světa, i když její drtivou většinu zabírají lesy. Jedná se o ekonomické a kulturní centrum celého Laponska, takže pokud se zde ubytujeme, rozhodně nebudeme zkráceni o zážitky, i když nebudeme zrovna stát na lyžích. Můžeme navštívit například Santa Clausovu vesnici, ve které tato postavička údajně bydlí, když zrovna neroznáší dárky.

Doprava

Doprava do Ski Resort Ounasvaara je velice jednoduchá. V Rovaniemi se nachází letiště, do kterého je pravidelné spojení z Helsinek. Nachází se, stejně jako vlakové nádraží, deset minut od Ski Resort Ounasvaara.


Informace a fakta

GPS: 66.5053, 25.7945
Typ hřiště:
Telefon:
Počet jamek:
Par:
Délka golfového hřiště:
Datum vzniku:
Vybavení hřiště:
Služby resortu:
Je možný vstup bez karty?:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:41:26

Ski Resort Ounasvaara: Recenze

Ski Resort Ounasvaara prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Rovaniemi (3.5km)