TIXIK.cz » Ski areály » Karolinka » Ski areál Soláň

Ski areál Soláň - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Ski areál Soláň: Hlídač pokojů
Ski areál Soláň Mapa Mapa hotelů Ski areál Soláň

Ski areál SoláňSki areál Soláň

Související témata

Ski areál Soláň: Fotografie

Doporučené hotely Ski areál Soláň


Zobrazit všechny »


Ski areál Soláň: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Ski areál Soláň Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Ski areál Soláň a doprava, Bankomaty


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Ski areály, Alternativní názvy: Lyžařský areál Soláň, Aktuální čas: 05:46:26, Nadmořská výška: 822m, Adresa: Bzové 45, 756 05 Karolinka, Česká republika, WWW stránky:

Ski areál Soláň leží n hřebench Beskyd na východě České republiky. Najdeme jej blízko obce Hutisko - Solanec. Ski areál Soláň vytváří výborné podmínky pro lyžování rodin s dětmi. Areál nabízí 2 vleky, přibližovací vlek a pojízdný koberec a dětský lanový vlek. K dispozici jsou 4 sjezdovky a snowpark. Snowpark nabízí:2x střední skok, klasická bedna, 2x lámaná bedna, Z - bedna, rainbow, speed rail.Vstup do snowparku není zpoplatněn. Není však uměle zasněžován. V délce 150m najdeme v areálu 3 hřiště a jeden odpočinkový kout pro malé děti do 3let. Hřiště jsou vždy přizpůsobena určitému věku dítěte.Pro nejmenší lyžaře je určeno hřiště u provazového vleku. Pro větší děti je určeno hřiště u sjezdovky JihII. a má délku 120m. Nově byl také instalován dětský pojízdný koberec. Ski areál Soláň také nově nabízí přibližovací vlek od parkoviště, což uvítají především rodiny s malými dětmi. Areál dále nabízí lyžařskou školu, půjčovnu lyžařského vybavení a skiservis.Na vrcholu Soláně u autobusové zastávky Čarták je záchytné parkoviště pro 120 aut a odtud je možné se dostat přibližovacím vlekem přímo ke sjezdovkám. Ski areál Soláň nabízí pro běžkaře upravovaný cvičný běžecký okruh v délce 1,5km. Dále je možné na Soláni nastoupit na hřebenovou trasu Vsacký Cáb – Soláň – Bumbálka, která je v celé své délce 32 km strojově opravovaná. Trasa nabízí především za jasného počasí, krásné výhledy nejen na Beskydy.

Informace a fakta

GPS: 49.3915, 18.246
Nadmořská výška: 822 m
Nejvyšší stanoviště lanovky:
Vhodné pro:
KM sjezdovek celkem:
Služby ve skiareálu:
Počet červených sjezdovek:
Počet modrých sjezdovek:
Počet černých sjezdovek:
Kapacita vleků / hodina:
Nejdelší sjezdovka (m):
Datum poslední aktualizace: 2012-10-19 19:26:21

Ski areál Soláň: Recenze

Zobrazit recenze:
 2010-11-30 16:52:35
Je tomu již několik let , kdy se začal stavět Biocel .Nesmíme zapomenout , proč se stavěl, kdo tam uklízel a komu dával odpočinek .

30.11.2010.

Města a obce v okolí

Velké Karlovice (4.5km)Karolinka (4.5km)Prostřední Bečva (5km)Horní Bečva (5km)Dolní Bečva (8km)Rožnov pod Radhoštěm (10km)Halenkov (11km)Vsetín (19km)Horná Mariková (17km)

Webmap: 1 2 3