TIXIK.cz » Ski areály » Mariánské Lázně » Ski areál Mariánské Lázně

Ski areál Mariánské Lázně - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Ski areál Mariánské Lázně: Hlídač pokojů
Ski areál Mariánské Lázně Mapa Mapa hotelů Ski areál Mariánské Lázně

Ski areál Mariánské LázněSki areál Mariánské Lázně

Související témata

Ski areál Mariánské Lázně: Fotografie

Doporučené hotely Ski areál Mariánské Lázně


Zobrazit všechny »


Ski areál Mariánské Lázně: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Ski areál Mariánské Lázně Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Ski area Mariánské Lázně a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Ski areály, Alternativní názvy: Lyžařský areál Mariánské Lázně, Aktuální čas: 10:59:45, Nadmořská výška: 665m, Adresa: Dusíkova 592/10, 353 01 Mariánské Lázně, Česká republika

Ski areál Mariánské Lázně je lyžařský sjezdový areál. Nachází se blízko lázeňského města Mariánské Lázně v České republice. Areál nabízí dvě sjezdovky Slalomák a Krakonoška. Pro děti je připraven vyukový plácek. Na sjezdovce slalomák fungují dva vleky s kapacitou 2180 osob za hodinu. Délka sjezdovky je 250m. Krakonoška má délku 1200 m, značením je modrá. Přepravu zajištuje kabinová lanovka. Dětský plácek disponuje lanovým vlekem o délce 120 m. Celý Ski areál Mariánské Lázně je uměle zasněžován. Provozní doba areálu je od 9:00 do 16:00 hod. Večerní lyžování je od 18:00 do 21:00 hod. K dispozici je půjčovna lyžařského a snovboardového vybavení a skiservis. Pro občerstvení slouží skibar. V dolní části nabízí Ski areál Mariánské Lázně parkoviště zdarma. K dispozici je i lyžařská škola. Návštěvníci lyžařského areálu mohou pro relaxaci a odpočinek využít služeb v blízkých lázních.

Informace a fakta

GPS: 49.9737, 12.7133
Nadmořská výška: 665 m
Nejvyšší stanoviště lanovky:
Vhodné pro:
KM sjezdovek celkem:
Služby ve skiareálu:
Počet červených sjezdovek:
Počet modrých sjezdovek:
Počet černých sjezdovek:
Kapacita vleků / hodina:
Nejdelší sjezdovka (m):
Datum poslední aktualizace: 2012-10-19 19:28:15

Ski areál Mariánské Lázně: Recenze

Zobrazit recenze:
 2010-01-17 19:47:00
Ski areál v Mariánských Lázních je opravdu pěkný. Bohužel pro parkování je nepostačující počet míst. Snad by pomohlo šikmé stání, nebo pravidelné jízdy skibusu ve vhodných intervalech. Skibus, který jezdil v minulosti nenavazoval na provozní dobu areálu, totéž platilo o lince č. 7. Snem a velým přáním lyžařů je přestavba kabinkové lanovky na sedačkovou, která by jistě odstranila fronty a tak umožnila lyžařům strávit více času sjezdem, než čekáním na lanovku. Jistě by se takovýmito vylepšeními zlepšila i ekonomická situace areálu. H.J.

Města a obce v okolí

Mariánské Lázně (1.3km)Planá (12km)Bečov nad Teplou (15km)Konstantinovy Lázně (22km)Toužim (22km)Horní Slavkov (20km)Tachov (21km)Cheb (27km)Sokolov (24km)

Webmap: 1 2 3