TIXIK.cz » Města » Skala Kalloni

Hotely a ubytování Skala Kalloni

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Skala Kalloni: Hlídač pokojů
Skala Kalloni Mapa Mapa hotelů Skala Kalloni

Skala KalloniSkala Kalloni

Související témata

Skala Kalloni: Fotografie

Doporučené hotely Skala Kalloni


Zobrazit všechny »


Skala Kalloni: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Skala Kalloni Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely, Apartmány, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Skala Kalloni a doprava


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Města, Aktuální čas: 10:57:10

Zátoka Skala Kalloni leží u města Kalloni na ostrově Lesbos v Řecku . O Kalloni jsou první zmínky již okolo roku 1300 před naším letopočtem. Díky tomu si město zachovává historický ráz, obdivovat můžete dochované historické domy, nebo kostel, který je nejznámější budovou ve městě - Zoodochos Pig. Samotná zátoka Skala Kalloni nabízí krásnou písčitou pláž, na kterou můžete z města dojít příjemnou procházkou údolím z Kalloni. Zátoka také slouží jako rybářský přístav. Skala Kalloni je známá také díky lovu sardinek. Na konci srpna se zde každoročně konají slavnosti sardinek, kdy můžou všichni návštěvníci ochutnat místní sardinky zdarma. Zátoka Skala Kalloni je díky uzavřenosti od širého moře jedním z míst s nejteplejší vodou na Lesbosu. Na pláži naleznete dostatek stínu pod stromy. Přímo na pláži je možné si zapůjčit lehátka a slunečníky. Bavit Vás budou různé druhy vodních sportů.

Plusy

klid
mírné klima


Informace a fakta

GPS: 39.2067, 26.2125
Nadmořská výška: 7 m
Datum poslední aktualizace: 2012-10-21 19:53:25

Skala Kalloni: Recenze

Zobrazit recenze:
 2010-08-26 16:10:22
Skala je díky tomu, že je to zátoka, asi nejteplejší místo na ostrově. My jste chytili počasí, kdy na celém ostrově bylo 20 stupňů, ale tady bylo vedro k nesnesení. Téměř vůbec tu nefoukalo, voda byla teplá jako kafe a vstup do ní naprosto pozvolný, maximálně vhodný i pro děti. Doporučuji především rodinám s dětmi.

Města a obce v okolí

Skala KalloniAnaxos (14km)Sígri (31km)Vatera (21km)

Webmap: 1 2 3