TIXIK.cz » Šiklův mlýn

Šiklův mlýn, Česká republika - cestovní průvodce

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Šiklův mlýn: Hlídač pokojů
Šiklův mlýn Mapa Mapa hotelů Šiklův mlýn

Šiklův mlýnŠiklův mlýn

Související témata

Šiklův mlýn: Fotografie

Doporučené hotely Šiklův mlýn


Zobrazit všechny »


Šiklův mlýn: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Šiklův mlýn Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Šiklův mlýn a doprava, Čerpací stanice, benzinky


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Zábavní parky, Aktuální čas: 00:06:54, Nadmořská výška: 480m, Adresa: Zvole 49, Zvole, Česká republika, Telefon: +420 566 567 400, WWW stránky:

Šiklův mlýn je přírodní zábavní areál, ve stylu westernového městečka. Nachází se mezi obcemi Olešínky a Zvole nedaleko města Bystřice nad Pernštejnem na Vysočině v České republice .

O Šiklově mlýně

Šiklův mlýn nabízí zábavu pro celou rodinu. Areál vznikl z původních potlachů, které se zde konaly na počátku devadesátých let. Nejdříve bylo vystavěno westernové městečko, kde se začali konat divadelní představení a různé zábavní programy. Dále vznikly restaurace, kavárna, hotel a penzion. Později bylo vybudováno koupaliště s přírodním biotopem. Šiklův mlýn nabízí také ZOO, kde se nachází zvířata účinkující ve westernových show a v divadle. Součástí areálu je Military & Off-Road zóna a Aero zóna s letištěm pro přistávání vrtulníku a ultralehkých letadel. V areálu se nachází řada různých atrakcí, patří mezi ně půjčovna kostýmů a jízdních kol, trampolína, skákací hrad, vláček Union Pacific, volejbalové a nohejbalové hřiště, jízda na elektrickém býku, whirpool, lukostřelba, rybník na rybaření a další. Šiklův mlýn je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro školní výlety a firemní akce. Ubytování je nabízeno na různých úrovních: kemp, chatky, stany Tee - pee, penzion a náročnější zde najdou tříhvězdičkový hotel.


Informace a fakta

GPS: 49.4757, 16.166
Nadmořská výška: 480 m
Telefon:
Typ zábavního parku:
Charakter zábavního parku:
Datum vzniku (rok):
Má návaznost na další atrakci?:
Domácí zvířata povolena?:
Je součástí sítě zábavních parků?:
Jaká je roční návštěvnost?:
Provozovatel parku:
Datum poslední aktualizace: 2012-10-19 19:32:27

Šiklův mlýn: Recenze

Zobrazit recenze:
 2012-08-15 10:44:24
Je to tak 3 roky co jsme byli s dětmi na týdením pobytu v Šikláku s ubytováním na penzionu.Program byl zajímavý ,dětem se to moc líbilo.Zábavné atrakce apod.Jediné co nám zkazilo náladu bylo to ,že pod námi byli ubytovaní brigádníci ze Slovenska ,kteří v areálu pracovali.Celé noci dělali v opilosti strašný bordel ,řvali mlátili tam čím šlo.Ani recepční ,kterého jsme vyzvali k sjednání klidu ,nepochodil a ještě mu opilci sprostě nádávali.Nakonec musela být v noci kvůli této situaci přivolaná ředitelka ,která sice byla rázná a hned zakročila,ale po jejím odjezdu pracovníci v kráválu pokračovali vesele dál.Takže jsme se ani pořádně nevyspali a nejhorší je ,že přímo kvůli personálu.Napoak ostatní rodiny ubytované v penzionu byli vůči druhým ohleduplní ,nikdo jiný noční klid nerušil.

Města a obce v okolí

Nové Město na Moravě (12km)Nové Veselí (19km)Lomnice (19km)Žďár nad Sázavou (19km)Velké Meziříčí (17km)Tři Studně (18km)Kuklík (18km)Sněžné (19km)Bystré (21km)

Webmap: 1 2 3