TIXIK.cz » Sierra de Grazalema

Sierra de Grazalema - dovolená a ubytování v Sieře de Grazalema

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Sierra de Grazalema: Hlídač pokojů
Sierra de Grazalema Mapa Mapa hotelů Sierra de Grazalema

Sierra de GrazalemaSierra de Grazalema

Související témata

Sierra de Grazalema: Fotografie

Doporučené hotely Sierra de Grazalema


Zobrazit všechny »


Sierra de Grazalema: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Sierra de Grazalema Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Sierra de Grazalema a doprava


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Turistické oblasti, Aktuální čas: 02:33:42

Sierra de Grazalema je horský masiv v Andalusii na jihu Španělska, který byl prohlášen Národním parkem. Částečně spadá do provincie Málaga a částečně do provincie Cádiz. Jde o typické vápencové pohoří s roklinami a jeskyněmi, kde ze svahů vystupují nejrůznější vápencové formace jako například Salto del Cabrero. V jeskyni de la Pileta se našly prehistorické malby. Sierra de Grazalema je velmi dobře přístupná z přímořského města Málaga. Částí Grazalemy prochází stará římská dlážděná stezka. Po svazích pohoří jsou roztroušeny tzv. bílé vesnice Andalusie, z nichž vyniká romantické město Ronda, Zahara de la Sierra nebo obec Grazalema, která dala jméno celému pohoří.
Datum poslední aktualizace: 30.8.2012 8:29:12

Sierra de Grazalema: Recenze

Sierra de Grazalema prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Villaluenga del Rosario (1.8km)Benaocaz (4.3km)Grazalema (5km)Ubrique (7km)Benaoján (11km)Montejaque (11km)Jimera de Líbar (11km)El Bosque (13km)Cortes de la Frontera (11km)Ronda (19km)Prado del Rey (18km)Cartajima (21km)Parauta (23km)Arriate (23km)El Gastor (17km)Jubrique (22km)Algodonales (19km)Genalguacil (22km)Setenil (24km)La Muela (24km)Arcos de la Frontera (39km)Olvera (27km)Istán (41km)Casares (30km)Jimena de la Frontera (32km)Montellano (36km)Alcalá de los Gazules (42km)

Webmap: 1 2 3