TIXIK.cz » Španělsko » Sierra de Aracena

Sierra de Aracena - ubytování, mapa a tipy na výlety

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Sierra de Aracena: Hlídač pokojů
Sierra de Aracena Mapa Mapa hotelů Sierra de Aracena

Sierra de AracenaSierra de Aracena

Související témata

Sierra de Aracena: Fotografie

Doporučené hotely Sierra de Aracena


Zobrazit všechny »


Sierra de Aracena: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Sierra de Aracena Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Sierra de Aracena a doprava, Čerpací stanice, benzinky


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Turistické oblasti, Aktuální čas: 10:58:05

Pohoří s korkovými duby směřuje od města Huelva v Andalusii směrem na sever. Oblast je známá chovem iberských prasat. Obrovské haly, na které narazíte, nejsou průmyslové. Suší se v nich šunky z oněch vepřů. Některé ze sušáren lze navštívit. Snad nejznámějším městem, které šunky proslavilo, je Jabugo. Podél řeky Tinto existují už od dob Féničanů železné a měděné doly, a najdete tu Hornické muzeum. Město Valverde je známé koženými výrobky. Hory jsou protkány jeskynními komplexy. Veřejnosti je přístupná jeskyně Gruta de las Maravillas (s krápníky ve tvaru penisů) , ležící u hlavního města oblasti Aracena. Výlet do pohoří zvládnete i z měst Huelva nebo Palos de la Frontera. Nedaleko Palos de la Frontera najdete známý klášter La Rábida.
Datum poslední aktualizace: 2012-08-29 11:36:08

Sierra de Aracena: Recenze

Sierra de Aracena prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Los Marines (8km)Aracena (7km)Fuenteheridos (11km)Galaroza (13km)Linares de la Sierra (10km)Jabugo (15km)La Nava (17km)Fuentes de León (12km)Cortegana (23km)Almonaster la Real (22km)Segura de León (18km)Monesterio (29km)Aroche (34km)Encinasola (34km)Montemolín (38km)Zalamea la Real (32km)Jerez de los Caballeros (44km)Valverde del Camino (46km)Burguillos del Cerro (47km)Puebla de Sancho Pérez (51km)

Webmap: 1 2 3