TIXIK.cz » Belgie » Seafront Zeebruges

Seafront Zeebruges - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Seafront Zeebruges: Hlídač pokojů
Seafront Zeebruges Mapa Mapa hotelů Seafront Zeebruges

Seafront ZeebrugesSeafront Zeebruges

Související témata

Seafront Zeebruges: Fotografie

Doporučené hotely Seafront Zeebruges


Zobrazit všechny »


Seafront Zeebruges: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Seafront Zeebruges Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Seafront Zeebruges a doprava, Bankomaty, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Zábavní parky, Aktuální čas: 01:25:57, Adresa: Rederskaai 1, 8380 Brugge, Belgie, Telefon: +32 50 55 14 15, WWW stránky:

Seafront Zeebruges je mořský zábavní park ve městě Zeebrugge . Nachází se na belgickém pobřeží Severního moře, asi 110 km severozápadně od hlavního města Brusel . Zábavní park najdete blízko přístavu na bývalém rybím trhu. Expozice je rozdělena do tří částí.

Maritime themepark Seafront Zeebruges

První expozice Seafront Zeebruges nazvaná Maritime themepark je umístěna v budovách bývalého rybího trhu. Tato expozice je interaktivní a lze ji rozdělit do několika částí: Bruggy a moře, Zeebrugge-vojenský přístav, Rybáři dříve a dnes, Mezinárodní přístav Zeebrugge nebo Pirátský ráj. Zde svým návštěvníkům Seafront Zeebruges nabízí pohled do dávné i nedávné minulosti přístavu, do těžkého života rybářů a prostřednictvím filmu i do hlubin moře. V Pirátském ráji si můžete vyzkoušet třeba to, jak zvládnete vyšplhat do ráhnoví.

Majáková loď

Druhou expozici Seafront Zeebruges tvoří majáková loď WEST-HINDER. Loď, která až donedávna označovala stejnojmennou mělčinu poblíž města Nieuwpoort. Můžete si ji projít, osahat a dozvědět se něco víc o úloze majákových lodí.

Ruská ponorka Foxtrot

Třetí expozice Seafront Zeebruges je ruská ponorka Foxtrot. Ponorky tohoto typu se používaly až do roku 1994. Při její návštěvě zažijete, jak zde asi bylo 75 členům posádky, a poučíte se o životě na ponorkách.

Otvírací doba a další užitečné informace

Seafront Zeebruges má otevřeno každý den od 10 do 18 hod, v červenci a srpnu do 19 hod. Počítejte s tím, že prohlídka všech tří částí Seafront Zeebruges zabere asi dvě hodiny. Lístek vám prodají nejpozději hodinu před zavírací dobou. Děti do jednoho metru výšky, v doprovodu rodičů, mají do Seafront Zeebruges vstup zdarma. Děti do 12. let platí 8,50 €, dospělí pak 10,50 €. Pro skupiny platí speciální ceny a Seafront Zeebruges nabízí i mnoho dalších doprovodných programů pro školy i pro společnosti. Nejbližší zastávka tramvaje je Zeebrugge Kerk. Autem se k Seafront Zeebruges dostanete tak, že v Zeebrugge pojedete na centrum a pak po hnědém dopravním značení. Parkování je přímo u Seafront Zeebruges a je zdarma.

Typ zábavního parku

tématický zábavní park

Charakter zábavního parku

venkovní a částečně i krytý

Atrakce

houpačky
pirátská loď
skluzavky


Informace a fakta

GPS: 51.3343, 3.2074
Nadmořská výška: 1 m
Vzdálenost od parkoviště (m): 50 m
Je parkování bezplatné?: Ano
Celoroční provoz?: Ano
Čas potřebný na návštěvu (minuty): 120
Datum poslední aktualizace: 11.10.2012 20:38:02

Seafront Zeebruges: Recenze

Seafront Zeebruges prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Zeebrugge (0.3km)Knokke-Heist (4.3km)Lissewege (4.4km)Wenduine (10km)Retranchement (13km)Sluis (13km)De Haan (14km)Zuidzande (17km)Bruggy (14km)