TIXIK.cz » Polsko » Mazovsko » Varšava » Scena Prezentacje

Scena Prezentacje - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Scena Prezentacje: Hlídač pokojů
Scena Prezentacje Mapa Mapa hotelů Scena Prezentacje

Scena PrezentacjeScena Prezentacje

Související témata

Scena Prezentacje: Fotografie

Doporučené hotely Scena Prezentacje


Zobrazit všechny »


Scena Prezentacje: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Scena Prezentacje Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Scena Prezentacje a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD
Klub Medyk1km
Teatr Kamienica1km
Varšavské ghetto2km
Hula Kula3km
Kubického podloubí2km
Hřbitov Powązkowski2km
Hrad Ujazdów3km
Hala Torwar4km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Divadla, Aktuální čas: 08:12:46, Adresa: Żelazna 51/53, Warszawa, Polsko, Telefon: +48 22 620 34 90, WWW stránky:

Scena Prezentacje je populární divadlo v polské Varšavě . Divadlo předvádí moderní klasiku a divadelní bestsellery. Často je k vidění populární materiál v podobě her Tennessee Williamse či „Kdo se bojí Wirginie Woolfové“ Edwarda Albieho. Divadlo sídlí v historické části Varšavy , v továrním komplexu Zakladów Norblina.

Moderní divadlo

Zakladatelem a ředitelem scény je Romuald Szejd. Divadlo má dvě scény. Hlavní je umístěna v bývalé tržnici a Malá scéna se nachází v samostatné budově. Ta byla postavena speciálně pro divadelní záměry 29. října 1979. Otevřena byla představením Heloise a Abélard. První fáze divadla se nesla ve znamení spolupráce s Alliance Francaise, divadlo dokonce obdrželo jednorázový grant ministerstva kultury. Divadelní soubor vystupoval v Austrálii , Londýně i Francii a proslavil se například uvedením inscenace, utvořené na motivy Čechova, „Racek nebo čejka“. V roce 1984 v divadle vystoupil slavný francouzský klasický kytarista Pierre Pradel. Ve stejném roce představil pařížský kabaret Café – Théatre poetický kabaret s názvem L´Opera Orange.

Určitě si najděte cestu

Divadlo je výbornou volbou pro strávení volného večera v romantické Varšavě . Představení stojí zpravidla 60 zl, studenti mají poloviční slevu


Informace a fakta

GPS: 52.2323, 20.9919
Nadmořská výška: 112 m
Youtube:
Telefon:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:53:32

Scena Prezentacje: Recenze

Scena Prezentacje prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Varšava (3.4km)Raszyn (9km)Stare Babice (11km)Konotopa (12km)Pustelnik (14km)Dziekanów Leśny (16km)Józefów (20km)Otrębusy (20km)Nadarzyn (20km)

Webmap: 1 2 3