TIXIK.cz » Města » Sant'Agnello

Ubytování Sant'Agnello, hotely Sant'Agnello

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Sant'Agnello: Hlídač pokojů
Sant'Agnello Mapa Mapa hotelů Sant'Agnello

Sant'AgnelloSant'Agnello

Související témata

Penziony v Sant'Agnellu, Luxusní ubytování v Sant'Agnellu, Apartmány v Sant'Agnellu, Levné ubytování v Sant'Agnellu, Sant'Agnello: Fotografie

Doporučené hotely Sant'Agnello


Zobrazit všechny »


Sant'Agnello: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Sant'Agnello Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Sant'Agnello a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky
Neapolský zálivRegiony16km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Města, Aktuální čas: 00:05:37, WWW stránky:

Plusy

blízko k moři
dobrá občanská vybavenost
pestrá nabídka ubytování
dostatečná nabídka ubytování
klid
pobyty u moře
i luxusní ubytování
blízko do větších měst
hodně výletů
mírné klima

Vhodné pro

festivaly
aktivní dovolenou
romantiku

Doprava a dopravní možnosti

námořní

Služby

kemp
půjčovna aut
radnice


Informace a fakta

GPS: 40.63, 14.3971
Datum poslední aktualizace: 2012-10-21 13:12:24

Sant'Agnello: Recenze

Zobrazit recenze:
 Aura: 80Recenze: 192011-08-24 09:24:06
Sant'Agnello je přímořské letovisko v centrální části Itálie. Rozkládá se na Sorentském poloostrově (Sorentina peninsula) , asi 26 km jihovýchodně od Neapole . Administrativně spadá Sant'Agnello do regionu Campania . V městečku žije asi 8500 obyvatel.

Oblíbené letovisko

Sant'Agnello patří mezi oblíbené italské destinace. Azurové moře doplňuje krásná okolní příroda a vápencové kopce, které nabízí nezapomenutelné pohledy. Navzdory všem lákadlům si město zachovalo pověst místa klidu a harmonie. Hlavní pláž se nazývá La Marinella a je tvořena štěrkem a oblázky.

Zajímavá místa v městečku

Sant'Agnello nabízí návštěvníkům mnoho historických památek. Na skalním výběžku v blízkosti pláže La Marinella se tyčí Villa Crawford pojmenovaná po americkém spisovateli Francisu Crawfordovi, který zde žil od roku 1885. Vila je obehnána majestátními hradbami a nabízí krásné výhledy na celý neapolský záliv, včetně známé sopky Vesuv. Zachovalá stavba z 19. století je obklopena neméně krásnou zahradou, kde se nachází i hrobka samotného spisovatele. Nejstarší částí městečka je čtvrť Angri, kde najdeme budovy pocházející z roku 1400. Její dominantu tvoří kostel sv. Annunziata založený v 15. století.Sant'Agnello je krásné historické město. To potvrzují i další starobylé čtvrti: Maiano, Tordara a Trasaella. Najdeme zde celou řadu městských domů z období renesance a baroka. Za navštívení stojí také kostel zasvěcený Panně Marii nebo kaple sv. Martina. Všechny čtvrti se spojují na náměstí Piazza Matteotti, které je středem letoviska Sant'Agnello . Centrem nočního života jsou však pláže a jejich okolí, kde se nachází nejvíce barů.

Výlety do okolí

Sant'Agnello je nejen příhodným místem pro koupání a opalování se na pláži, ale také výchozím bodem pro výlety do zajímavých míst v okolí. Nedaleko Sant'Agnello se nachází malebná osada Colli di Fontanelle, kterou ocení zejména milovníci klidu a romantiky. Její dominantu tvoří kostel Narození Panny Marie. Můžete také navštívit sousední město Sorrento s vyhlášenými plážemi nebo 5 km vzdálenou osadu Massa Lubrense s chráněnou mořskou oblastí Punta Campanella. Ze Sant'Agnello se rovněž dají podniknout plavby na ostrovy Capri a Ischia. Vyrazit můžete i na tak známá místa, jako jsou starověké Pompeje, sopka Vesuv nebo 3. největší italské město Neapol .

Města a obce v okolí

Sant'AgnelloPiano di Sorrento (1.6km)Sorrento (2km)Meta (2.1km)Massa Lubrense (4.8km)Vico Equense (4.5km)Positano (7km)Praiano (11km)Pimonte (11km)

Webmap: 1 2 3