TIXIK.cz » Austrálie » Victoria » Casey » Royal Botanic Gardens Cranbourne

Royal Botanic Gardens Cranbourne, Austrálie - cestovní průvodce

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Royal Botanic Gardens Cranbourne: Hlídač pokojů
Royal Botanic Gardens Cranbourne Mapa Mapa hotelů Royal Botanic Gardens Cranbourne

Související témata

Royal Botanic Gardens Cranbourne: Fotografie

Doporučené hotely Royal Botanic Gardens Cranbourne


Zobrazit všechny »Royal Botanic Gardens Cranbourne: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Royal Botanic Gardens Cranbourne Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Royal Botanic Gardens Cranbourne a doprava, Bankomaty, Čerpací stanice, benzinky
Queen Victoria Market45km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Botanické zahrady, Aktuální čas: 08:27:51, Adresa: 1000 Ballarto Rd, Cranbourne South VIC 3977, Austrálie, Telefon: +61 3 5990 2200, WWW stránky:

Royal Botanic Gardens Cranbourne je botanická zahrada, která je vyjádřením nejfantastičtějších snů zahradních architektů 21. století. Royal Botanic Gardens Cranbourne je součástí Královské botanické zahrady Melbourne . Nachází se cca 45 km jihovýchodně právě od Melbourne . Zahrada zaujímá rozlohu 363 hektarů a v lidech vzbuzuje opravdový úžas a ohromení. Royal Botanic Gardens Cranbourne vyprojektoval architekt Taylor Cullity Lethlean společně se zahradním architektem Paulem Thompsonem. V roce 1997 získal návrh této zahrady významné ocenění od Australian Institute of Landscape Architects. Projekt této zahrady se může zdát jako velmi extravagantní. To je ale jen zdání. Zdejší nádherná botanická zahrada se snaží velmi názorně a výstižně zachytit podobu přírodních stanovišť australského kontinentu a představit je návštěvníkům. Royal Botanic Gardens Cranbourne má určitý vliv a přínos pro další nasměrování vývoje poslání botanických zahrad na celém světě. Pro samotné Australany je tato zahrada i silným národním symbolem celého kontinentu. V zahradě je počítáno i s pohybem zvířat. Zajímavostí je, že se ve výstavbě Royal Botanic Gardens Cranbourne stále pokračuje.

Informace a fakta

GPS: -38.1293, 145.2695
Nadmořská výška: 62 m
Telefon:
Alternativní název:
Rozloha (ha):
Počet exemplářů:
Datum vzniku:
Roční návštěvnost:
Nejvýznamnější exempláře:
Je povolen vstup s domácím zvířetem?:
Bezbariérový přístup:
Datum poslední aktualizace: 11.10.2012 18:21:50

Royal Botanic Gardens Cranbourne: Recenze

Royal Botanic Gardens Cranbourne prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Frankston (13km)Narre Warren (12km)Tyabb (16km)Dandenong (16km)Mornington (23km)Dromana (35km)Monbulk (31km)Olinda (32km)Red Hill (35km)

Webmap: 1 2 3