TIXIK.cz » Maďarsko » Bács-Kiskun » Kecskemét » Radnice Kecskemét

Radnice Kecskemét - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Radnice Kecskemét : Hlídač pokojů
Radnice Kecskemét  Mapa Mapa hotelů Radnice Kecskemét

Související témata

Radnice Kecskemét : Fotografie

Doporučené hotely Radnice Kecskemét


Zobrazit všechny »Radnice Kecskemét : Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Radnice Kecskemét  Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Radnice Kecskemét a doprava, Bankomaty, Čerpací stanice, benzinky
Városliget Budapešť82km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Radnice, Aktuální čas: 19:11:39, Adresa: Kecskemét, Kossuth tér 1, Maďarsko, Telefon: +36 76 513 513, WWW stránky:

Radnice Kecskemét je honosná renesanční budova v centru města Kecskemét v Maďarsku . Město leží přibližně 85 km jižně od města Budapešť a 25 km od města Kiskunfélegyháza . Radnice Kecskemét byla postavena na konci 19 století na místě staré radnice. Architektura budovy je silně ovlivněna francouzskou a anglickou renesancí. Radnice Kecskemét je stavba s obdélníkovým půdorysem, dominantním průčelím a 4 věžemi. Průčelí Radnice Kecskemét je obloženo dlaždicemi s tradičními maďarskými a tureckými motivy. Interiéry jsou zdobeny freskami Bertalana Székelyho, jednoho z předních maďarských malířů. Nástěnné portréty v hlavním sále znázorňují významné maďarské osobnosti, jako je obraz korunovace France Josefa I, nebo Rákóczi Ference, vůdce maďarského povstání proti Habsburské říši. Radnice Kecskemét je nominována na Seznam světového dědictví UNESCO.

Informace a fakta

GPS: 46.9068, 19.6915
Nadmořská výška: 121 m
Odvoz z letiště:
Nadmořská výška:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:27:26

Radnice Kecskemét : Recenze

Radnice Kecskemét prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Kecskemét (0.1km)Kerekegyháza (16km)Lajosmizse (17km)Tiszaug (28km)Tiszakécske (31km)Kiskunfélegyháza (25km)Cegléd (30km)Újhartyán (42km)Pusztaszer (46km)

Webmap: 1 2 3