TIXIK.cz » Města » Primorsko

Primorsko - hotely, ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Primorsko: Hlídač pokojů
Primorsko Mapa Mapa hotelů Primorsko

PrimorskoPrimorsko

Související témata

Levné ubytování v Primorsku, Luxusní ubytování v Primorsku, Apartmány v Primorsku, Satelitní mapa Primorska, Primorsko - počasí, Primorsko: Fotografie

Doporučené hotely Primorsko


Zobrazit všechny »


Primorsko: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Primorsko Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely, Penziony, Apartmány, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Primorsko a doprava, Bankomaty


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Města, Aktuální čas: 11:48:43, Telefon: +359 87 890 9709, WWW stránky:

Primorsko je malé letovisko na pobřeží Černého moře, v jižní části Bulharska . Místní atrakce jsou především koupání, vodní sporty a poznávací potápění.

O městě

Město obývá přibližně 28 000 obyvatel. Historické centrum města Primorsko leží na malém poloostrově. Město patří k levnějším bulharským destinacím s postupným růstem kvality ubytování a služeb. Za návštěvu také určitě stojí okolní města Sozopol , Burgas a Nesebar .

Pláže

Od města vedou na sever i na jih dlouhé a kvalitní písčité pláže. Moře je mělké a čisté. Pod mořskou hladinou se nacházejí jeskyně a vraky lodí. Pro zájemce jsou k dispozici kurzy potápění, případně se můžete projet na kole nebo na koni. Ve městě se nachází aquapark.

Plusy

pestrá nabídka ubytování
klid
pobyty u moře
i luxusní ubytování
mírné klima

Služby

bankomat


Informace a fakta

GPS: 42.2667, 27.7584
Nadmořská výška: 22 m
Datum poslední aktualizace: 2012-10-22 02:14:07

Primorsko: Recenze

Zobrazit recenze:
 2009-05-27 14:05:02
Jak to myslíš, civilizovanější? V Řecku se nechá půjčit auto nebo motorka na každém rohu, prostě s tím počítají jako součást služeb pro turisty automaticky. Já jsem osobně v Bulharsku nikdy nebyl, ale taky by mě zajímalo, jestli si tam člověk může dovolit také takovou volnost, jako v Řecku.
 2009-05-27 13:47:33
V Primorsku je oproti Řecku zhruba o 40% levněji, mentalita lidí je podobná, ale teploty moře a vzduchu jsou v BLG nižší. Také fauna a flora je jiná. Půjčit se dá jak auto, tak kolo, ale Řecko je v tomto směru civilizovanější.
 2009-02-19 17:39:51
Nemáte někdo bližší informace, jak je to v Primorsku v porovnání např. s Řeckem? Nechá se tam půjčit auto nebo motorka a objet třeba nějaké zajímavosti v okolí Primorska? Jaké jsou tam ceny za jídlo a vůbec základní potraviny?

Města a obce v okolí

PrimorskoKiten (3.5km)Lozenec (8km)Velika (9km)Tsarevo (13km)Sozopol (18km)Varvara (20km)Chernomorets (22km)Achtopol (24km)