TIXIK.cz » Města » Itálie » Sardinie » Olbia-Tempio » Porto Cervo

Ubytování Porto Cervo, hotely Porto Cervo

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Porto Cervo: Hlídač pokojů
Porto Cervo Mapa Mapa hotelů Porto Cervo

Porto CervoPorto Cervo

Související témata

Největší města v Itálii, Satelitní mapa Itálie, Penziony v Portu Cervu, Luxusní ubytování v Portu Cervu, Satelitní mapa Porta Cerva, Porto Cervo: Fotografie

Doporučené hotely Porto Cervo


Zobrazit všechny »


Porto Cervo: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Porto Cervo Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely, Penziony, Apartmány, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Porto Cervo a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky
Pláž Cala GranoPláže0.8km
Porto Cervo PortPřístavy0.7km
Parrocchia Stella MarisNáboženství0.9km
Pláž NibaniPláže2km
Pláž Liscia di VaccaPláže2km
SattaNáboženství2km
Pláž Cala del faroPláže2km
Poltu PaddhaPláže2km
Golfo PeveroZátoky2km
Etabussement TrigliaNáboženství3km
Pláž Baja SardiniaPláže4km
AquadreamZábavní parky5km
Pláž PeveroPláže3km
Pláž Porto SolePláže5km
Pláž Villaggio PalmaPláže5km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Města, Aktuální čas: 06:58:22

Porto Cervo je italské letovisko.Jedná se o půvabné městečko Porto Cervo na pobřeží Středozemního moře. Leží na severozápadním pobřeží Sardinie. Město Porto Cervo je hlavním střediskem Smaragdového pobřeží. Město má autobusové spojení s městem Olbia. Letovisko nabízí luxusní restaurace a hotely. Nechybí ani obchody a butiky. Impozantní je přístav kde kotví luxusní jachty. Ve městě Porto Cervo se nachází moderní kostel stojící nad přístavem. Ve městečku a okolí se najde návštěvník řadu pláží. Namátkou: pláže kolem Capriccioli, Rena Bianca nebo Liscia Ruia.

Plusy

blízko k moři
klid
okolní příroda
pobyty u moře
i luxusní ubytování
lesy

Služby

bar
půjčovna aut
kostel


Informace a fakta

GPS: 41.1406, 9.5327
Nejbližší letiště: Letiště Olbia, 27 km
Pobřeží: Tyrhénské moře
Datum poslední aktualizace: 21.10.2012 13:36:25

Porto Cervo: Recenze

Zobrazit recenze:
 Aura: 68Recenze: 24231.1.2012 20:54:00
Co se mi na Sardinii líbilo, je ohromná rozmanitost kultur od jihu až na sever. A právě Porto Cervo jako jedno z nejsevernějších letovisek smaragdového pobřeží je toho důkazem. Je to údajně jedno z nejdražších letovisek celé Evropy, kam si jezdí dělat soukromé párty nejznámější celebrity světa, premiéři domlouvat své boční kšeftíky a baťůžkáři fotit našlapaná auta, která už v životě neuvidí.
Porto Cervo je klasická malá vesnička, která má mimo sezonu okolo 300 obyvatel. V létě se ale nafoukne na 50000 metropoli. Zajímavá je i historie. Před 20 lety to žádné letovisko nebylo, jednoho krásného dne se ale arabský šejk Karim Aga Khan dobře vyspal a řekl si, že by mohl utratit pár miliard a vybudovat nejhonosnější turistické pobřeží v Evropě. Jak moc se mu to podařilo, se musíte přesvědčit sami. Pravdou je, že moře okolo je krásné, a uměle vybudované město vypadá také kouzelně, i když poněkud draze. Když už nic jiného, tak neexistuje jiná vesnice na světě, kde jsou obchody všech světových značek.

Města a obce v okolí

Porto CervoBaja Sardinia (4.5km)Cannigione (9km)Palau (13km)Arzachena (14km)La Maddalena (13km)Golfo Aranci (17km)Conca Verde (23km)Luogosanto (29km)

Webmap: 1 2 3