TIXIK.cz » Golf » Maďarsko » Pest » Göd » Pólus Palace

Pólus Palace - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Pólus Palace: Hlídač pokojů
Pólus Palace Mapa Mapa hotelů Pólus Palace

Pólus PalacePólus Palace

Související témata

Pólus Palace: Fotografie

Doporučené hotely Pólus Palace


Zobrazit všechny »


Pólus Palace: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Pólus Palace Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Pólus Palace a doprava, Bankomaty, Čerpací stanice, benzinky
Magyar Golf ClubGolf21km
Budapešť Highland Golfový ClubGolf33km
Pannonia Golf & Country ClubGolf49km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Golf, Aktuální čas: 11:47:16, Adresa: 2131 Göd, Ősz St, Maďarsko, WWW stránky:

Pólus Palace je moderní rekreační centrum a vyhledávaný turistický cíl v Maďarsku . Nachází se v severní části země ve městě Göd , které leží asi 25 kilometrů severně od Budapešti a administrativně spadá pod region Pest. Pólus Palace byl založen a slavnostně otevřen roku 2002.

Pólus Palace objekty

V Pólus Palace naleznou klienti na jednom místě Golf a Country Club s nádherným 18-ti jamkovým golfovým hřištěm, umístěným v malébné krajině, obklopené horskými pásy. Oblast golfového hřiště je botanickou památkovou rezervací v původně bažinaté krajině s mnoha vodními překážkami. Nechybí ani plně osvětlený driving range, putting a pitching greeny, golfový simulátor a Golfová akademie s golf shopem. Navíc jsou zde pravidelně pořádány turnaje v golfu. Pólus Palace disponuje také wellness a fitness centrem, které zahrnuje estetickou a zubní kliniku, termální lázně s kosmetickým salonem, moderně zařízenou posilovnu, saunu a solárium. Dominantním prvkem Pólus Palace je luxusní hotel s vyhlášenou restaurací, který zde vítá ročně mnoho slavných osobností. Další rekreační možnosti poskytuje zdejší Country klub, který nabízí spoustu zábavy a sportovního vyžití ve formě jízdy na koni, cykloturistiky, pěší turistiky, plážového volejbalu, rybaření nebo tenisu. Zábavu, potěšení a odpočinek zde najdou klienti všech věkových kategorií. Vyhlášený Pólus Palace můžete navštívit a ubytovat se zde po celý rok. Mnoho dalších zajímavých a užitečných informací včetně aktuálních sazeb se dozvíte na oficiálních stránkách komplexu Pólus Palace.


Informace a fakta

GPS: 47.6956, 19.1489
Nadmořská výška: 115 m
Typ hřiště:
Telefon:
Počet jamek:
Par:
Délka golfového hřiště:
Datum vzniku:
Vybavení hřiště:
Služby resortu:
Je možný vstup bez karty?:
Datum poslední aktualizace: 2012-10-19 19:42:06

Pólus Palace: Recenze

Pólus Palace prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Göd (1.7km)Leányfalu (5km)Veresegyház (11km)Vác (10km)Visegrád (16km)Kisoroszi (16km)Nagymaros (18km)Gödöllő (18km)Dömös (19km)

Webmap: 1 2 3