TIXIK.cz » Města » Plymouth

Plymouth - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Plymouth: Hlídač pokojů
Plymouth Mapa Mapa hotelů Plymouth

PlymouthPlymouth

Související témata

Satelitní mapa Plymouthu, Penziony v Plymouthu, Luxusní ubytování v Plymouthu, Autopůjčovny v Plymouthu, Plymouth - počasí, Plymouth: Fotografie

Doporučené hotely Plymouth


Zobrazit všechny »


Plymouth: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Plymouth Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Hotely v centru, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa, Cyklotrasy, Street view v Plymouthu, Plánovač výletů, Plymouth a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Města, Aktuální čas: 04:57:51, Adresa: 38 Looe Street, Plymouth, Velká Británie, Telefon: +44 1752 206114, WWW stránky:

Plusy

mírné klima

Vhodné pro

studium

Doprava a dopravní možnosti

mezinárodní letiště


Informace a fakta

GPS: 50.37, -4.14
Datum poslední aktualizace: 2012-10-21 12:48:33

Plymouth: Recenze

Zobrazit recenze:
 Aura: 78Recenze: 2742011-08-24 10:10:48
Plymouth se nachází ve Velké Británii. Spadá do regionu Anglie hrabství Devon. Město Plymouth bylo historicky důležitým přístavem a základnou Královského námořnictva. V současnosti má kolem 250 000 obyvatel. Nejstarší osídlení této oblasti spadá do doby bronzové. Za 2. světové války bylo město značně poškozeno při bombardování. Město Plymouth nabízí svým návštěvníkům krásnou promenádu Plymouth Hoe. Na promenádě se nachází několik pomníků. Nejvýraznější je pomník věnovaný námořnictvu. Před pomínky se nachází Smeatonś Tower přístupná od Velikonoc do září. Pod touto věží se nachází zábavní komplex Plymouth Dome. Na pobřeží stojí Royal Citadel. Z části je zde i dnes vojenská posádka a část je přístupná veřejnosti s průvodcem. Nedaleko se pak nachází Sutton Harbour přístav starého města, kde i dnes kotví rybářské lodě a konají se zde rybí trhy. Důležitá je i čtvrť Barbican kde se nachází obchody a restaurace. Mezi významnou atrakci města Plymouth patří National Marine Aqarium s pestrou expozicí mořských živočichů a s nějvětší evropskou sbírkou mořských koníků. Město je protkáno parky a zelení. Největší parky jsou Victoria park a Central park.

Města a obce v okolí

PlymouthBrixton (8km)Yelverton (14km)East Looe (22km)Callington (19km)Gunnislake (18km)South Brent (23km)Talland (25km)Tavistock (20km)

Webmap: 1 2 3