TIXIK.cz » Pláže » Specializované vyhledávání

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Pláže z celého světa ()

(644)
(74)
(2)
(1557)
(494)









Řadit dle: OblíbenostiNejbližšíchNejvzdálenějších


5 Aut, Dominican Republic

Grande je nejkrásnější pláž v Dominikánské republice a jednou z nejkrásnějších pláží světa. Nachází se na severu země asi 10 kilometrů západně od m..

Najít ubytování

16901 Pacific Coast Hwy, Huntington Beach, CA 92649, USA

Sunset beach je písečná pláž na jihu USA. Můžete ji najít na jihovýchodu od města Huntington Beach. Je to poměrně dlouhá pláž, která měří zhruba 3..

Najít ubytování

B887, Isle of Harris, Na h-Eileanan an Iar HS3, UK

Scarp beach je písečná pláž ostrova Lewis with Harris (Velká Británie). Pobřeží omývá Hebridské moře. Naleznete ji 50 km na severovýchodu od města..

Najít ubytování


Ethniki Odos 50, Sami 280 80, Greece

Antisamos je pláž na řeckém ostrově Kefalonie , který patří do skupiny Jónských ostrovů. Nachází se na východním pobřeží ostrova v zátoce, cca 5 km ..

Najít ubytování

Eparchiaki Odos Komiliou - Akrotiriou Lefkatas, Apollonii 310 82, Greece

Porto Katsiki patří mezi nejkrásnější a nejznámější pláže na ostrově Lefkáda v Řecku . Do překladu název pláže znamená kozí přístav. Na Porto Katsi..

Najít ubytování

Eparchiaki Odos Komiliou - Akrotiriou Lefkatas, Lefkada 310 82, Greece

Nádherná pláž, 350schodů ve vedru je teda infarktových,ale stojí to za to. Vlevo je půjčovna slunečníků a lehátek,vpravo větší klídek. Občerstvení ..

Najít ubytování


No 2 Arterial Rd, Pukenui 0484, New Zealand

Pláž Ninety Mile je nejdelší pláž na Novém Zélandu. Nachází se na severu Severního ostrova, konkrétně na západním pobřeží poloostrova Aupori. Pláž N..

Najít ubytování

Eparchiaki Odos Ialisou-Katavias, Rhodes 851 09, Greece

Prassonisi je nejjižnější pláž ostrova Rhodos v Řecku . Vzdálenost od hlavního města Rhodos je cca 120km. K pláži Prassonisi vede pouze malá cesti..

Najít ubytování

16000-16274 Pacific Coast Hwy, Pacific Palisades, CA 90272, USA

Will rogers state beach je písečná pláž v jižní části USA. Můžete ji najít 5 km na jihovýchodu od města Santa Monica. Jde o docela dlouhou pláž..

Najít ubytování


Zátoka Maya Bay patří mezi 10 nejkrásnějších pláží světa. Leží jihovýchodně od metropole Phuket v Thajsku . Perla Thajska Tato pláž patřila vždy..

Najít ubytování

Rarawa Beach Rd, Ngataki 0484, New Zealand

Pláž Rarawa je jedna z nejoblíbenějších pláží východního pobřeží Nového Zélandu . Nachází se na poloostrově Aupouri, což je nejsevernější část Sever..

Najít ubytování

D113, 21426, Sumartin, Croatia

Plaža Sumartin je kamenná pláž ostrova Brač (Chorvatsko) . Tuto část pobřeží omývá Jaderské moře. Můžete ji najít v severovýchodní části ostrova..

Najít ubytování


Pratzschwitzer Straße 201, 01796 Pirna, Germany

Kiessee strand je travnatá pláž u jezera Kiesee (Německo). Nachází se poblíž města Pirna. Kousek od vesnice Großsedlitz, asi 2.7 km od jejího centra..

Najít ubytování

1 Main St, Huntington Beach Pier, Ladera Ranch, CA 92648, USA

Huntington beach, california je písečná pláž v jižní části USA. Nachází se na severozápadu od města Huntington Beach. Jedná se o velmi dlouhou plá..

Najít ubytování

El Capitan State Beach Rd, Goleta, CA 93117, USA

Pláž El Capitán State je známá pláž s jemným bílým pískem a průzračným mořem nedaleko města Santa Barbara ve státě Kalifornie v USA . Jméno pláže j..

Najít ubytování


Whitsunday Islands National Park, LOT 228 Hook Island Rd, Hook Island QLD 4741, Australia

Pláž Whitehaven je nejfotografovanější australská pláž. Nachází se na ostrově Whitsunday Island, který je největším ze 74 ostrovů v souostroví Whits..

Najít ubytování

Queen Elizabeth Dr, Bondi Beach NSW 2026, Australia

Pláž Bondi je jedna z nejvyhlášenějších a nejnavštěvovanějších pláží v Sydney , v Austrálii . Táhne se na jih od přístavu. Pláž Bondi je cca 1 kilom..

Najít ubytování

41 Ocean Club Dr, Fernandina Beach, FL 32034, USA

Pláž American Florida je historická pláž v USA . Rozkládá se na Floridě, na ostrově Amelia, severně od Jacksonville . Pláž Pláž American Florida b..

Najít ubytování


Moulins, 14710 Colleville-sur-Mer, France

Pláž Omaha se nachází v severní Francii . Rozkládá se mezi obcemi Vierville-sur-Mer a Sainte-Honorine-des-Pertes , na pobřeží Lamanšského průlivu. ..

Najít ubytování

Av. Atlântica, 1998 - Copacabana, Rio de Janeiro, 22021-001, Brazil

Copacabana je považována za neznámější pláž na světě. Nachází se v Brazílii , v jižní části města Rio De Janeiro . O pláži Copacabana je jednou z ..

Najít ubytování

Strada Victor Clinescu, Techirghiol, Romania

Lacul Techirghiol beach je písečná pláž na břehu jezera Jezero Techirghiol (mapa) na jihovýchodě Rumunska. Najdete ji 4.2 km na jihovýchodu od měs..

Najít ubytování


8 Am Meall, Vatersay, Isle of Barra, Na h-Eileanan an Iar HS9 5YU, UK

Vatersay South Beach je písečná pláž, kterou omývají vlny Hebridského moře. Tato docela nevelká část pobřeží patří pod Velkou Británii. Najdete ji n..

Najít ubytování

Bruce Hwy, Cardwell QLD 4849, Australia

Cardwell beach je písečná pláž v severovýchodní části Austrálie , na pobřeží Korálového moře. Leží na severozápadu od města Tully. Blízko vesničky C..

Najít ubytování

Ethniki Odos Rodou Lindou, Rhodes 851 00, Greece

Afandou beach je oblázková pláž Egejského moře (řecké pobřeží), patřící pod ostrov Rhodes. Naleznete ji na severovýchodu ostrova, u města Afantou...

Najít ubytování


Eparchiaki Odos Pilonas-Katavias, Rhodes 851 09, Greece

Pláž Gennadi se nachází na řeckém ostrově Rhodos . Rozkládá se na jihovýchodním pobřeží ostrova, cca 60 km od hlavního města ostrova - Rhodosu , u ..

Najít ubytování

Eparchiaki Odos Ormou Agiou Ioanni-Agiou Stefanou, Mykonos 846 00, Greece

Paradise Beach je součást písečného pobřeží Egejského moře na ostrově Mykonos (Řecko). Leží nedaleko města Mykonos. Kousek od vesničky Chora of Myko..

Najít ubytování

Shkodër - Velipojë Shkodër, Albania

Pláž Velipoja se nachází v severozápadní Albánii , v regionu Shkodër, na pobřeží města Velipojë , u hranic s Černou Horou . Zajímavosti Pláž Veli..

Najít ubytování


Hiekkarannantie, 00100 Helsinki, Finland

Pláž Hietaniemi je vyhlášená pláž ve Finsku . Nachází se ve středních Helsinkách , v části Töölö, vedle hřbitova Hietaniemi, což je místo, kde se po..

Najít ubytování

Spirits Bay Rd, Cape Reinga 0484, New Zealand

Spirits Bay je nejsevernější záliv Severního ostrova patřícího Novému Zélandu. Jedná se o posvátné místo Maurů. Právě na Spirits Bay podle maurské l..

Najít ubytování

Sol Mar, Marina, Cabo, Baja California Sur, Mexico

Mys San Lucas , oficiálně Los Cabos Corridor je turistická destinace v západním Mexiku. Celkem 30 km písečné pláže se rozprostírá na jižním pobřeží ..

Najít ubytování


Barrio Lentiscal, 11380 Tarifa, Spain

Pláž Bolonia je jedna z nejkrásnějších pláží ve Španělsku . Nachází se v jihozápadní části země, v Andalusii, cca 20 km od Tarify , nejjižnějšího mě..

Najít ubytování

Eparchiaki Odos Maganou - Fiskardou, Cephalonia 280 84, Greece

Foki je menší romantická pláž, která se nachází asi 5 km východně od hlavního města Fiskardo , které leží v severní části ostrova Kefalonia v Řecku..

Najít ubytování

8 Hall Rd, Pataua 0175, New Zealand

Pataua North beach je část písečného pobřeží Tasmanova moře na ostrově North Island (Nový Zéland). Najdete ji v severozápadní části ostrova, 20 ..

Najít ubytování


Calle de los Mioporos, 15993 Oleiros, Spain

Playa de Bastiagueiro je písečná pláž na severozápadu Španělska. Nachází se nedaleko města A Coruña. Blízko vesnice Alvedro, asi 4.4 km od přirozené..

Najít ubytování

Eparchiaki Odos Valerianou - Porou, Cephalonia 280 86, Greece

Najít ubytování

Wilsons Promontory Rd, Wilsons Promontory VIC 3960, Australia

Oberon Bay beach je písečná pláž na jihovýchodu Austrálie. Můžete ji najít 40 km na severozápadu od města Walkerville. Je to docela dlouhá pláž,..

Najít ubytování


Bulevardi Nënë Tereza Lezhe, Shëngjin, Albania

Shengjin je pěkné přímořské místo, které se nachází v severozápadní části Albánie , v regionu Lezhë, městečka Shëngjin . Shengjin je údajně nejznámě..

Najít ubytování

221 Chemin Parlee Beach, Pointe-du-Chêne, NB E4P 8V5, Canada

Pláž Pláž Parlee na východním pobřeží New Brunswick patří k nejpopulárnější rekreační oblasti, která přitahuje v horkých dnech tisíce návštěvníků. ..

Najít ubytování

Calle Los Mangos, Costa Rica

Najít ubytování


Golf Course Hill, Belmont, Grenada

Pláž Grand Anse je dlouhá písečná pláž v chráněné zátoce. Nachází v blízkosti města St George´s na ostrově Grenada v Malých Antilách. Bílá písčitá..

Najít ubytování

Avenida de Pontevedra, 52, 36970 Sanxenxo, Spain

Playa de Caneliñas je písečná pláž na severozápadu Španělska. Můžete ji najít poblíž města Pontevedra, které je hlavním centrem regionu. Kousek od v..

Najít ubytování

I-90 # 2 a 98, Santa Marta (Distrito Turístico Cultural E Histórico), Magdalena, Colombia

Playa Gairaca je písečná pláž v severní části Kolumbie. Můžete ji najít poblíž města Santa Marta. Nedaleko vesničky Vda. Cacahualito, asi 8 km od p..

Najít ubytování


948 Beach Rd, Siesta Key, FL 34242, USA

Pláž Siesta Key patří k nejvyhlášenějším plážím v USA . Nachází se na Floridě, u města Sarasota . Jedna z nejhezčích pláží světa Pláž Siesta Key ..

Najít ubytování

Eparchiaki Odos Ermoupolis-Kiniou, Siros Ermoupoli 841 00, Greece

Lotos je malá, ale velmi uznávaná pláž na ostrově Syro v Řecku . Lotos je menší pláž umístění v zátoce, jen několik desítek metrů od hotelových komp..

Najít ubytování

1104 Kalua Koi Rd, Maunaloa, HI 96770, USA

Najít ubytování


Via Spinesante, 80075 Forio, Province of Naples, Italy

Pláž Chiaia je krásná pláž na italském ostrově Ischia. Nachází se v západní části ostrova, nedaleko města Forio . Vybavení pláže Pláž Chiaia je..

Najít ubytování

Kuršių takas 64, Palanga 00009, Lithuania

Pape beach je písečná pláž v jihozápadní části Lotyšska. Leží 50 km severovýchodně od města . V blízkosti vesnice Rucava, asi 9 km od přirozeného c..

Najít ubytování

Southland 9691, New Zealand

Najít ubytování


Eparchiaki Odos Paliouri-Athitou, Kassandra 630 85, Greece

Najít ubytování

Eparchiaki Odos Androu-Stavropedas, Andros 845 02, Greece

Najít ubytování

57-99 Southview St, Boston, MA 02125, USA

Najít ubytování


Folegandros 840 11, Greece

Pláž Agali je překrásná pláž na ostrově Folegandros v Řecku . Její krásu ale mírně kompenzuje zástup turistů, kterých je zde především v hlavní sezó..

Najít ubytování

1-239 Lakeside Ave, Laconia, NH 03246, USA

Najít ubytování

Grigoriou Lampraki, Cephalonia 282 00, Greece

Najít ubytování


1 Manele Bay Rd, Lanai City, HI 96763, USA

Pláž Hulopo'e je jedna z nejvyhlášenějších plaží v USA . Nachází se na Hawaji, na ostrově Lanai, cca 10 km od města Lanai City. Pláž Hulopo'e je nej..

Najít ubytování

Antalya Fethiye Yolu, Antalya Province, Turkey

Kaputas je atraktivní písečná pláž s kameny v jihozápadním Turecku. Je vyhlášená pro své nedotčené přírodní okolí, zlatou pláž a tyrkysovou vodu. Ka..

Najít ubytování

15 Harbor View Way, Nantucket, MA 02554, USA

Najít ubytování


Eparchiaki Odos Iou-Ormou Iou, Ios 840 01, Greece

Středisko okolo Pláž Manganari je hlavním lákadlem ostrova Ios v Řecko . Jedná se o komplex 5 spojených pláží se zlatým pískem a nádherným mořem. Vš..

Najít ubytování

Eparchiaki Odos Lefkas - Kato Exanthias, Lefkada 310 80, Greece

Pláž Milos patří k pěkným plážím západního pobřeží ostrova Lefkáda v Řecku . Tato menší pláž je velmi známá. Leží v těsné blízkosti pod vesničkou A..

Najít ubytování

Eparchiaki Odos Argostoliou - Lakithras - Pessadon, Cephalonia 281 00, Greece

bary a samé duc duc duc i pod vodou jsou slyšet tyto šílené tony, škoda

Najít ubytování


Via Tuerra, 547, 08047 Tertenia Province of Ogliastra, Italy

Najít ubytování

Via del Vecchio Marino, 07020 Palau, Province of Olbia-Tempio, Italy

Všechno vypadá ve skutečnosti jako na obrázcích, jen vám nikdo neřekne, že místo na posteli budete spát na něčem, čemu říkají " sofa ".Jedná se o ro..

Najít ubytování

Calle La Gaviota, 19, 38612 Granadilla de Abona, Spain

Najít ubytování


Via Giovanni Mazzella, 80075 Forio, Province of Naples, Italy

Pláž Citara je krásná písečná pláž na italském ostrově Ischia . Leží v zálivu Citara na pobřeží Tyrhénského moře poblíž městečka Forio . Záliv i s ..

Najít ubytování

17-31 Bastuudden, Aland Islands

Najít ubytování

Eparchiaki Odos Agiou Kirikou - Armenisti, Icaria 833 01, Greece

Najít ubytování


578-724 County Highway Q, Richland Center, WI 53581, USA

Najít ubytování

E-65, Petrovac, Montenegro

Najít ubytování

Chemin de Gwazh Lagorn, 22300 Lannion, France

Najít ubytování


Eparchiaki Odos Maganou - Fiskardou, Cephalonia 280 84, Greece

Na obrázku vľavo hore je pláž Vouti, ktorá je naozaj blízko dedinky Zola. Už nie je panenská ako pred niekoľkými rokmi. V roku 2010 nad ňou postavil..

Najít ubytování

126-172 Wrigley Dr, Lake Geneva, WI 53147, USA

Najít ubytování

Eparchiaki Odos Lefkas - Kato Exanthias, Lefkada, Greece

Pláž Pefkoulia je nádherná pláž na severozápadě ostrova Lefkada v Řecku . Vyznačuje se pro Lefkadu dokonalou vodou. Pláž je pouze několik kilometrů..

Najít ubytování


R 180, Cox's Bazar, Bangladesh

Cox’s Bazar je nejdelší pláž světa. Nachází se na jižním pobřeží státu Bangladéš, u Bengálského zálivu. Cox’s Bazar je 120 km dlouhá a řada zkušenýc..

Najít ubytování

Anse Belleville, Martinique

Anse Céron je krásná pláž s černým pískem a kokosovými palmami. Nachází se na severozápadním pobřeží ostrova Martinik v Karibském moři. Anse Céron m..

Najít ubytování

Eparchiaki Odos Androu-Stavropedas, Andros 845 02, Greece

Najít ubytování


Villaggio le Farfalle, 3, 08020 San Teodoro, Province of Olbia-Tempio, Italy

Najít ubytování

Via Libeccio, 312P1, 09031 Arbus, Province of Medio Campidano, Italy

Najít ubytování

Merivälja tee 33, 11911 Tallinn, Estonia

Pirita je jeden z okrsků estonské metropole Tallinnu . Nabízí upravenou přímořskou pláž, která je v letních měsících hojně využívána k letnímu odpo..

Najít ubytování


Fern Crescent, Maple Ridge, BC V0M, Canada

Najít ubytování

Eparchiaki Odos Valerianou - Porou, Cephalonia 280 86, Greece

Najít ubytování

Eparchiaki Odos Agiou Kirikou - Armenisti, Icaria 833 02, Greece

Najít ubytování


Fiskardo Frikes, Fiskardo 280 84, Greece

Pláž Emblisi je menší romantická pláž na severní straně ostrova Kefalonia v Řecku. Leží zhruba 2 kilometry od nádherného přístavního městečka Fiskar..

Najít ubytování

Malindi Rd, Mombasa, Kenya

Nechci hodnotit pláž. Ostatně kdo chce prvotřídní pláže, tak ať do Keni nejezdí. Chci se zmínit o škole Littel Angel pro sirotky v Shanzu (vesnici)...

Najít ubytování


Icaria 833 01, Greece

Najít ubytování

1929 Boddeker Rd, Galveston, TX 77550, USA

Najít ubytování

Eparchiaki Odos Valerianou - Porou, Cephalonia 280 86, Greece

Najít ubytování


Eparchiaki Odos Argostoliou - Lakithras - Pessadon, Cephalonia 281 00, Greece

Najít ubytování

1012 Acacia Bay Rd, Acacia Bay, Taupo 3377, New Zealand

Najít ubytování

61-635 Kamehameha Hwy, Haleiwa, HI 96712, USA

Najít ubytování


Ethniki Odos Chanion Rethimnou, Apokoronos 730 07, Greece

Najít ubytování

Svjetionicarska ulica, 52475, Savudrija, Croatia

Plaža Šator je území u pobřeží Chorvatska a Jaderského moře. Naleznete ji 30 km severozápadně od města Rijeka. V blízkosti vesnice Borosia, asi 690 ..

Najít ubytování

2 Meadow Ln, Southampton, NY 11968, USA

Pláž Coopers je jedna z nejvyhlášenějších plaží v USA . Nachází se na jižním pobřeží Long Island, cca 130 km od New Yorku , v krásné obci Southampto..

Najít ubytování


31 Ocean Ave, York, ME 03909, USA

Najít ubytování

1204 Wakulla Beach Rd, Crawfordville, FL 32327, USA

Najít ubytování

Hesteskoen 2, 2436 Våler i Solør, Norway

Najít ubytování


SS125, 08042 Bari Sardo, Province of Ogliastra, Italy

Najít ubytování

Ocean Front, Santa Monica, CA 90403, USA

Pláž Santa Monica je údajně jedna z nejkrásnějších pláží v USA . Nachází se v Kalifornii, ve městě Santa Monica Beach. Pláž nabízí jemný písek a čis..

Najít ubytování

Av. Vieira Souto, 364 - Ipanema, Rio de Janeiro, 22420-000, Brazil

Pláž Ipanema je slavná pláž v Brazílii . Nachází se v Rio De Janeiru , v sousedství další slavné pláže Copacabana . Jedna z nejznámějších a nejsmys..

Najít ubytování


SS125, 08028 Orosei, Province of Nuoro, Italy

Najít ubytování

  1                      12  13  14  15  16  17  18  19  20  21   



Severní Amerika

Kanada (104), USA (574)