TIXIK.cz » Pláže » Řecko » Jónské ostrovy » Lefkada » Pláž Milos

Pláž Milos - hotely a ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Pláž Milos: Hlídač pokojů
Pláž Milos Mapa Mapa hotelů Pláž Milos

Související témata

Pláž Milos: Fotografie

Doporučené hotely Pláž Milos


Zobrazit všechny »Pláž Milos: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Pláž Milos Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Pláž Milos a doprava
Pláž KathismaPláže1km
Pláž PefkouliaPláže3km
KalamitsiPláže3km
Pláž Agios JoannesPláže7km
LygiaPláže10km
Pláž NikianaPláže10km
AiGiannis beachPláže9km
Pláž AsprogialosPláže12km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Pláže, Aktuální čas: 06:25:34, Adresa: Eparchiaki Odos Lefkas - Kato Exanthias, Lefkada 310 80, Řecko

Pláž Milos patří k pěkným plážím západního pobřeží ostrova Lefkáda v Řecku . Tato menší pláž je velmi známá. Leží v těsné blízkosti pod vesničkou Agios Nikitas .

Doprava

Ze střediska Agios Nikitas jezdí na Pláž Milos nejvíce turistů. Na pláž je možné se dostat vodním taxíkem z vesnice nebo nebo procházkou přes kopec.

Místo k relaxaci

Vzhledem ke své obtížné dostupnosti Pláž Milos není v sezoně tolik obsazená jako například pláž Kathisma a proto si zde může najít každý své klidné místečko pro relaxaci a koupání. V souvislosti s touto pláží se mluví i o nudismu. Pláž se také označuje jako pláž milenců.


Informace a fakta

GPS: 38.7858, 20.6076
Nadmořská výška: 61 m
Délka pláže (m): 500 m
Datum poslední aktualizace: 11.10.2012 10:26:52

Pláž Milos: Recenze

Zobrazit recenze:
 Aura: 53Recenze: 817.9.2010 13:18:52
Jedna z oblíbených pláží Lefkády. Nachází se jižně od Agios Nikitas. Na Milos je přístup pouze pěšky nebo lodí z Agios Nikitas. Když se rozhodnete pro pěší cestu, odbočku k pláži Milos naleznete pod tavernou Poseidon.
Úzká stezka se vine úbočím nad Agios Nikitas porostem křovin a olivovníků. Během cesty se nabízejí výhledy na přístav v Agios Nikitas a pláž Pefkoulia. Jakmile se dostanete na vrchol útesu, který odděluje pláž Milos a Agios Nikitas, otevře se vám úžasný výhled na překrásnou pláž, dlouhou nejméně 1 km. Na pláž se dá dostat i lodí, tzv. vodním taxi z přístavu v Agios Nikitas.
V době našeho pobytu byly informace o odjezdech na sloupu hned na konci „hlavní“ ulice v přístavu. Pokud se vydáte na pláž pěšky, doporučujeme pevnější obutí a dostatek tekutin (nezapomeňte si něco nechat na zpáteční cestu!) . Pláž je převážně oblázková. Na jižním konci kolem velkých balvanů je docela bohatý podvodní život. Vzhledem k velikosti pláže, a její obtížnější dostupnosti, bývá i v sezóně poměrně klidná a určitě si každý najde své místo.
 25.8.2010 16:14:15
I přesto, že je Milos špatně přístupná, a tedy není tak přeplněná (teoreticky) , oproti jižním plážím značně zklamala. Špinavá voda, chaluhy, celkově takové špinavé, na Lefkadu až nezvykle. Na Milos bych se už asi nevrátil po této zkušenosti. Namísto toho doporučuju Egremni kde je vždycky místa dost a tohle nás za 3 návštěvy Lefkady nepotkalo ani jednou.

Města a obce v okolí

Agios Nikitas (0.7km)Lygia (10km)Nikiana (10km)Lefkada (10km)Sivota (19km)

Webmap: 1 2 3