TIXIK.cz » Pláže » Španělsko » Baskicko » Pláž Concha

Pláž Concha - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Pláž Concha: Hlídač pokojů
Pláž Concha Mapa Mapa hotelů Pláž Concha

Související témata

Pláž Concha: Fotografie

Doporučené hotely Pláž Concha


Zobrazit všechny »Pláž Concha: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Pláž Concha Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Pláž Concha a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD
Concha BeachPláže0.2km
Ondarreta BeachPláže1km
Pláž de la ZurriolaPláže2km
Pláž OrioPláže12km
Zarautz bechPláže15km
Pláž GetariaPláže17km
Pláž HondarribiaPláže17km
La baleinePláže18km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Pláže, Aktuální čas: 08:32:25, Adresa: Plaza del Padre Vinuesa, 8-18, 20007 San Sebastián, Španělsko, Telefon: +34 943 45 03 89, WWW stránky:

Pláž Concha je údajně nejproslulejší pláž ve Španělsku . Nachází se na severu země, v autonomním společenství Baskicko, na pobřeží Atlantiku, v letovisku San Sebastián . Pláž Concha disponuje jemným žlutým pískem a moře je tu čisté. Je 1350 m dlouhá a 40 m široká. Podél pláže se táhne pobřeží promenáda s rezidencemi a podniky. Pláž Pláž Concha nabízí také dvě plovárny - La Perla a Casa Real de Baños.

Informace a fakta

GPS: 43.3161, -1.9895
Nadmořská výška: 2 m
Délka pláže (m): 1 800 m
Je do moře pozvolný přístup?: Ano
Je místo veřejně přístupné?: Ano
Lokalita vhodná pro potápění: Ne
Je na pláži volejbalové hřiště?: Ano
Jsou u pláže korálové útesy?: Ne
Vyskytují se na pláži významněji mušle?: Ne
Je na pláži nebezpečí padajícího kamení?: Ne
Jsou na pláži řasy?: Ne
Datum poslední aktualizace: 11.10.2012 18:02:52

Pláž Concha: Recenze

Zobrazit recenze:
 Aura: 65Recenze: 22918.8.2010 21:53:01
Vřele doporučuji!!! Přestože jde o městskou pláž, je tam skutečně čisto. Procházky, koupání, jídlo, atmosféra nejen této pláže, ale celého San Sebatianu neboli baskicky Donostie jsou neopakovatelné a jedinečné. Lidé se procházejí po práci bosi po pláži, do půl lýtek ve vodě. Pláž má asi dva km, takže z jednoho kraje na druhý a zpět je to skoro 4 km, fakt dobrý trénink. Potkáte místní obyvatele všeho věku, boty v ruce, ženské kostýmek a všichni si to štrádují po pláži... O městě samotném ani nemluvím, to si snad každý musí zamilovat na první pohled. Nábřeží se secesními domy, tak výstavními, se hned tak někde nevidí. Staré městečko s hospůdkami a proslulými tapas, dle mého nejlepšími z celého Španělska, to je tip na večerní program, chcete-li zažít cosi jedinečného. Tip na výlet - do další zátoky Donibane: rybářská vesnice s jedinou ulicí, jedna hospůdka s rybími specialitami vedle druhé. Baskická kuchyně je vynikající, řekla bych, že daleko lepší než francouzská, i když nedoznala takové slávy. Jo, mnoho lidí má z Baskicka obavy kvůli teroristické organizaci ETA: Nepoznala jsem k cizincům srdečnější lidi než jsou Baskové a atentát vás může potat kdekoli, v samotném Baskicku s menší pravděpodobností než třeba v Madridu. Jezdím tam opakovaně, což svědčí o mnohém, beoť San Sebastian patří ki dražším španělským destinacím. Ale raději ušetřím jinde.

Města a obce v okolí

San Sebastian (0.6km)Astigarraga (5km)Lezo (7km)Usurbil (7km)Oiartzun (11km)Urnieta (8km)Orio (12km)Zarautz (15km)Irun (16km)

Webmap: 1 2 3